Şubat 'ta anne olacağım:)

çok sağolun teşşekürler hoşbulduk:)bugün kontrolümüz vardı herşey normal allaha şükürler olsun 1,345gr tek aklıma tekılan o acaba kilosu normalmi 28+3günlük hamişim :):)
Kalbi guzel guzel atsinda kilosunu napican annesi sen dogunca onu olmnasi gereken kiloya sokarsin zaten:)
Benim minik tosunumun kilosunu bana soylemiyo dr cok sisko diyo baska bisi demiyo:D

gunaydın kızlar....nasılsınız?
bız ıyıyız cok sukur carsamba randevumuz var bakalım ne durumdayız gorecegız.....kızlarrr kızımın odasının boyası yapıldı cok tatlı bır pembe oldu:)
oda takımını da aldık haftaya gelıcek...bu hafta hastaneden sonra alısverıse gıdıcez hem anneanneyle hem babanneyle ıhtıyacları alıcaz ınsallah.....havalarda soguyor bırdaha zor cıkarım herseyı unutmadan lısteleyıp alıcam.....onun ıcın bıseyler yapıldıgında okadar mutlu oluyorum kı sormayın.......ayrıca ısım konusunda son nokta koyuldu alıstık asya ısmıne......artık ASYANIN BIR ODASI VAR......TEYZELERIIIIII.......:)gorusuruz kızlarrrr hoscakalın.....
Asya nin odasi hayirli olsun canim .. icinde saglikla buyusun...bizim butun hazirlik bitti.. ufak tefek seyler kaldi onlarida gezerken gozume takilani aliyorum...

kizlar benim bebek döndü döneli, oturmak, yatmak, yürümek hersey bi tuhaf oldu.... bazen alt tarafa baski yapiyor... bazen hafif sancilar oluyor... ve dün abartisiz söylüyorum... bu benim kizzz bütün gün hatta gece hiccc durmadi... bütün gün tekmeledi... simdide dvm ediyor.... kizim yorulmuyor anlasilan ama benim canim cikiyor :)
bi ay sonra gözteririm ben ona (yada o bana gözterir :))

Gecen oglum bi tekme atti aminecimmm nefesim kesildi alttan ayak cikti sandim... korkudan o panikle ciktimi acaba diye kontrol bile etmisim..:D

Kalbi guzel guzel atsinda kilosunu napican annesi sen dogunca onu olmnasi gereken kiloya sokarsin zaten:)
Benim minik tosunumun kilosunu bana soylemiyo dr cok sisko diyo baska bisi demiyo:D

Asya nin odasi hayirli olsun canim .. icinde saglikla buyusun...bizim butun hazirlik bitti.. ufak tefek seyler kaldi onlarida gezerken gozume takilani aliyorum....:D
sagol lalecım ınsallah.....ne guzel ınsan hazırlık bıttıgınde cok rahatlıyor gercekten hersey hazır olsun tek bebıslere kalsın meydan dımı:)

oyyy ben o asyayida yerim odasinida yerim...... hazirliklara ilk ben basladim en son ben bitircem herhalde :) odanin duvarlarina daha karar veremedim :)

insallah carsamba randevunuzdada hersey normal cikar...ki... eminim hesey yolundadir...
ınsallah emınecım sorunsuz hallederız yarını da......sende karar ver yahu artık ınan bıtınce ınsan alamıyor kendını odadan:)

sagol lalecım ınsallah.....ne guzel ınsan hazırlık bıttıgınde cok rahatlıyor gercekten hersey hazır olsun tek bebıslere kalsın meydan dımı:)

kalbi güzel güzel atıyor şükürler olsun ama ilk bebeğimi kaybettiğim için biraz sorunlar yaşıyorum bundada acaba birşey olurmu herşey normalmi die sadece öğrenmek istedm normalmi die..maşşallah sizinde bebeğinize Allah uzun versin

ooo maşallah normal tabii canım 31 deyim ben benim minik daha yeni 1500 e ulaştı kilosu gayet iyi merak etme zamanla artar zaten malum her hafta biraz daha büyüyo bebişler...

doğru söylüyorsunuz aslında şimdi en çok geliştikleri dönemm Allah hepimize hyırlı doğumlar nasip etsin bir an önce kavuşalım yavrularımıza:)valla bizçok sabırsız galiba dayanamıyoruz...

merhaba annecikler şuan tam 28+5günlük hamileyim kotrolümüz varddı 2 gün önce doktor bu hafta içinde hamilelik şekeri için tahlil yapılması gerekiytor dedi ama arkadaşalarım diyorki sen geç kalmışsın bilgisi olan varmı nasıl olurr gerçekten geçmi kalmışım ve sadece kan tgahlilimi yapılıyor ...tetanoz aşısının biincisini vurdurduk çok korkuttular beni işte kolun çok ağırır ateşlenirsin yanarsın falan ama hiç birşey olmadı yada ben büyük konuşuyorum bakalım 2. de ne olucak :)kendinize bebişlerinize iyi bakınn

günaydın kızlar
bizde dün kontroldeydik oğluşum gördüm çok mutlu oldum hamdolsun verene
bnm yaramazımda 1400gr olmuş maşallah teyzoşarı doktor neyle besledin dedi güldüm çok:) ben kendim almadığım için lamamıştır belki die üzülüyodum buay ama çok şükür oğluşum beslenmiş
Rabbime nekadar şükretsem az Allah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu bizleride tamamına erdirsin inş az kaldı ya şaka maka
buarada arkadşlar kaçıncı haftada çantalrı hazırladınız yada hazırlıcaksınız yıkanıp ütüleme işini bitiren varmı nemzan yaptınız bende ocağın ilk haftası falan yapiim diyoruma rtık erkenmi sizce 33.hafta falan oluyo yorumlarınız bekliyorum canlarım

Geri