Şubat 'ta anne olacağım:)

kızlar bende bebeğimi cuma sabahı 05:40 da doğurdum meleğimi kucağıma aldım çok mutluyummmmmmmmmmmm

bitanemmmmmmmmmmm tebrik ederim ya sağlıkla büyüsün meleğin çok sevindim erken geldi senin yaramaz ayy artık bnm oğluşta gelsin bi biz kaldık teyzoşları topiğimizin en miniki bnm oğlum olcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk bana dua edin doğiriim artık hahahaha sağlıklı kolay bi şekilde kurtulalım bizde inş birden başlasa sancılarım sonra glip yazsam size doğddu oğlum die nasıl güzel olur

selam kızlar herkesın tatlı bebıs telasları malum.....
tek berranurum kaldı hadı bakalım ınsallah kolayca atlatırsın canım sende.....
bızde teyzelerı alısmaya calıısyoruz bırbırımıze kızımla....dun gobegımız dustu ve bugun cıbı cıbı yaptık......yatıyoruz,karnımız doyuyor,yıne yatıyoruz.....arada huysuzlukda yapıyoruz tabı......butun gunum doluyor ınanın saatler nasıl gecıyor anlamıyorum:)emınım sızınde oyledır.....bızden haberler bukadar kızlar......

aaa o ne zaman dogdu ta kiz...yenimi yikadin cocugu:D Ben eve girer girmez soktum suyun altinahahaha

ohooo ben hepinizden önce dogurdum 24.01.de :D
ciksss göbegi düsmeden yikatmiyolar burda ebemizle beraber yikadik :)
kızlar bende bebeğimi cuma sabahı 05:40 da doğurdum meleğimi kucağıma aldım çok mutluyummmmmmmmmmmm
tebrik ederim cnm allah anali babali büyütsün insallah

selam kızlar herkesın tatlı bebıs telasları malum.....
tek berranurum kaldı hadı bakalım ınsallah kolayca atlatırsın canım sende.....
bızde teyzelerı alısmaya calıısyoruz bırbırımıze kızımla....dun gobegımız dustu ve bugun cıbı cıbı yaptık......yatıyoruz,karnımız doyuyor,yıne yatıyoruz.....arada huysuzlukda yapıyoruz tabı......butun gunum doluyor ınanın saatler nasıl gecıyor anlamıyorum:)emınım sızınde oyledır.....bızden haberler bukadar kızlar......

aynen cnm, benim kiz tam babaci ama simdiden ben susturamiyorum neler yapiyorum gazi ciksin diye yok.. babasi bi aliyo alttan üstten saliyo sonrada bi güzel uyuyo sipam :D..

kızlar ancak girebildim cuma sabahı 9:12 de kucağıma aldım kızımı şimdi evdeyiz dün taburcu olduk ben bugün ancak ayaklanabildim dün ağrılarım daha fazlaydı. papatyam bu arada tebrikler canım allah analı babalı büyütsün yawruşunu. kızlar doğa hanım bi cadı ki sormayın yaww. ele avuca sığdıramıyoruz walla maşallah yani:) zaman dediğiniz gibi çok çabuk geçiyo. şimdilik gelişmeler bu kadar sizi ve meleklerinizi çoook öpüyorum.

kızlar ancak girebildim cuma sabahı 9:12 de kucağıma aldım kızımı şimdi evdeyiz dün taburcu olduk ben bugün ancak ayaklanabildim dün ağrılarım daha fazlaydı. papatyam bu arada tebrikler canım allah analı babalı büyütsün yawruşunu. kızlar doğa hanım bi cadı ki sormayın yaww. ele avuca sığdıramıyoruz walla maşallah yani:) zaman dediğiniz gibi çok çabuk geçiyo. şimdilik gelişmeler bu kadar sizi ve meleklerinizi çoook öpüyorum.

Allah analı babalı büyütsün canım çok geçmiş olsun bebişine maşallah:nazar:

Kızlar bu arada doğuranların hamiş melek rütbe başlığını alıyorum bilginiz olsun :)

kızlar hepinize çok tşk ederim bizim yaramaz 38+4 günde geldi Allahtan zorlada olsa normal oldu neredeyse sezeryan olcaktı ama olmadı şimdi meleğim yanımda çok güzel bi duygu ama sağ göğsümü emerken zorlanıyo emmek istemiyo ama ben pesetmiyorum bu ara sürekli uyuyo da hadi bakalım berranur sıra sende inş sende kurtulursun meleğini kucağına alınca hepsi geçiyo..................

bende ancak yazabildim kızlar.benim oğluşumda bir günle ocak bebeği oldu :)
carizma ve tatlı cadım tebrik ederim bebekleriniz göbeği düşmüş.biz yarın bir haftalık oluyoruz bakalım nezaman düşecek.
papatyamm ve unfırgiven sizleri tebrik ederim.allah analı babalı büyütsün inşallah.
nurcum inşallah hakkında hayrırlısı olur.sağlıcakla bebeişine kavuşursun inşallah.
ben genel anesteziyle doğum yaptım.doğumum rahattı ve rahat uyandım.ilk yürüyüşde rahat tı çook şükür.1 gece hastanede kaldım.2. gece evimizdeydik.rabbim herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah...

Geri