Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

Kardesimin sevgilisinin adi tugce oyuzden ne bilim birde yani kendimi grdum sende bn biraz daha cesaretliymisim gerci .sevdim seni cnm yas konusuna gelince bilmm yasim 25gerci 26olucam ama yaniabla demk zorunda degilsin ama icinden nasil gelirse cnm bmm hic sikinti degil tabiki de bn dedim ya cnm o bu feln degilde hakkinda hayrlisiysa olsun tabi ki okulun daha onemli bn tsk.ederim cnm bnde senim samimiyyetine inandim sende cok iyisin ins en iyisiyle karsilas seni hak eden biriyle guzel haberlerini ver bize em onemlisi bana :)

Bende sizi sevdim :) abla dememe gerek yokmuş gerçekten :) ama böyle ablam gibi hissettim sizi yani bana karşı tavrınız böyle çok sıcak samimi geldi :) Aldığım kararı uyguluyorum, derslerime daha fazla yoğunlaştım :) ekstra çalışmalara da tabikide :) bizim yüksek lisans arkadaşlarının çalışmalarına da dahildim, hani onun öğrencilerinin ;) cuma günü bizim hocayı biraz sinirlendirdim :) çok kasıtlı değildi ama tepkisini merak ediyordum :) Kuzenimin bana hediye aldığı kral tacı şeklinde taşlı bir yüzük vardı cuma günü o yüzüğü tskmsk istedim hem kıyafetime uygundu hemde dediğim gibi tepkisi ne olacaktı ? Onun yanında hocalar varken parmağımda yüzüğü gördü :) ben ona pek bakmadım yani onunla pek muhabbete girmedim arkadaşları dinliyordum ki ilk atağğı yaptı, çok konuşuyorsun biraz susarmısın dedi, bende tabiki de haklısınız susmalıyım dedim :) arkadaşları dinlemeye devam ettim :) Bu sonra geldi benim yanıma oturdu öğle arasında da bizim arkadaşlara hadi birşeyler içmeye gidelim dedi, kafeye gittik karşısında oturuyordum birden bana dödü o parmağındaki ne ? kimin hediyesi, kim taktı onu parmağımına dedi ? bunları bir nefeste söyledi :) bende büyük bir pişkinlikle yüzük dedim : D o da dedi ki biliyorum onun ne olduğunu sağ parmağına takmışsın onunda ne anlama geldiğini biliyorum, bunu parmağına takan kişi demek istemiş ki etrafa bu kızın başı bağlı, bunun gönlünün sahibi benim demek istemiş onuda biliyorum dedi, ama bunları söylerken biraz gergindi hissettim bunu.. Dayanamadım kuzenimin hediyesi dedim ama duymadı. Yanımızda arkadaşım vardı adı Serkan, onında öğrencisi, ona döndü dedi ki, Serkan kim takmış bu yüzüğü sen bilirsin, kimmiş, şöyle sopalık tam dövülmelik mi, dayaklık bir tip mi ? yoksa bağrımıza mı basacağız dedi :) arkadaşım da sağ olsun, hocam kuzen diyor ama kesin kuzen ayağına sevgili ayağıdır dedi, ben yine dayanamadım sevgilim olsa söylerdim saklıyacak halim yok dedim ama pek ikna olmadı... Ama sonra ne oldu bölüme geldiğimizde bizi çalıştıran bir abimiz var ona dedeki tuğçem benim kardeşim gibi onu iyi çalıştır :S işte böyle.... Beni nasıl görüyor hala muamma ama onu sinir etmek çok hoşuma gitti :D

Bende sizi sevdim :) abla dememe gerek yokmuş gerçekten :) ama böyle ablam gibi hissettim sizi yani bana karşı tavrınız böyle çok sıcak samimi geldi :) Aldığım kararı uyguluyorum, derslerime daha fazla yoğunlaştım :) ekstra çalışmalara da tabikide :) bizim yüksek lisans arkadaşlarının çalışmalarına da dahildim, hani onun öğrencilerinin ;) cuma günü bizim hocayı biraz sinirlendirdim :) çok kasıtlı değildi ama tepkisini merak ediyordum :) Kuzenimin bana hediye aldığı kral tacı şeklinde taşlı bir yüzük vardı cuma günü o yüzüğü tskmsk istedim hem kıyafetime uygundu hemde dediğim gibi tepkisi ne olacaktı ? Onun yanında hocalar varken parmağımda yüzüğü gördü :) ben ona pek bakmadım yani onunla pek muhabbete girmedim arkadaşları dinliyordum ki ilk atağğı yaptı, çok konuşuyorsun biraz susarmısın dedi, bende tabiki de haklısınız susmalıyım dedim :) arkadaşları dinlemeye devam ettim :) Bu sonra geldi benim yanıma oturdu öğle arasında da bizim arkadaşlara hadi birşeyler içmeye gidelim dedi, kafeye gittik karşısında oturuyordum birden bana dödü o parmağındaki ne ? kimin hediyesi, kim taktı onu parmağımına dedi ? bunları bir nefeste söyledi :) bende büyük bir pişkinlikle yüzük dedim : D o da dedi ki biliyorum onun ne olduğunu sağ parmağına takmışsın onunda ne anlama geldiğini biliyorum, bunu parmağına takan kişi demek istemiş ki etrafa bu kızın başı bağlı, bunun gönlünün sahibi benim demek istemiş onuda biliyorum dedi, ama bunları söylerken biraz gergindi hissettim bunu.. Dayanamadım kuzenimin hediyesi dedim ama duymadı. Yanımızda arkadaşım vardı adı Serkan, onında öğrencisi, ona döndü dedi ki, Serkan kim takmış bu yüzüğü sen bilirsin, kimmiş, şöyle sopalık tam dövülmelik mi, dayaklık bir tip mi ? yoksa bağrımıza mı basacağız dedi :) arkadaşım da sağ olsun, hocam kuzen diyor ama kesin kuzen ayağına sevgili ayağıdır dedi, ben yine dayanamadım sevgilim olsa söylerdim saklıyacak halim yok dedim ama pek ikna olmadı... Ama sonra ne oldu bölüme geldiğimizde bizi çalıştıran bir abimiz var ona dedeki tuğçem benim kardeşim gibi onu iyi çalıştır :S işte böyle.... Beni nasıl görüyor hala muamma ama onu sinir etmek çok hoşuma gitti :D

kesinlikle seviyorrr bence acilana kadar bekle :)

kesinlikle seviyorrr bence acilana kadar bekle :)
Valla öyle diyorsunuz bende öyle olmasını istiyorum ama adam bana her mesajda kardeşim kardeşim diyip duruyor, işin kötü tarafı ben bir gn abi demeye başlarsam hiç çıkışımız olmayacak, önceden abi olarak görüyordum ama bu şüpheler başladığından beri ortada kaldı ne abi ne sevgili, sevgili gözüyle bakıyorum hoooop kardeşiiiiim diyor bende bitiyor :(

Valla öyle diyorsunuz bende öyle olmasını istiyorum ama adam bana her mesajda kardeşim kardeşim diyip duruyor, işin kötü tarafı ben bir gn abi demeye başlarsam hiç çıkışımız olmayacak, önceden abi olarak görüyordum ama bu şüpheler başladığından beri ortada kaldı ne abi ne sevgili, sevgili gözüyle bakıyorum hoooop kardeşiiiiim diyor bende bitiyor :(

oda senin agzini yokluyor bence ben eşime askim diye msj atmistim oda bana sonundaa seji seviyorum benle evlen yazmisti ben yanlis oldu kbakma demiştim oyle itiraf ettirmiştm :))

Canm nnm bnde seni sevdim .kiskaniyr yani seni cnm inan bn suan senden bekliyrum cunki bn seni seviyr diyerek yonlndrmk istemiyrum cunki senin herseyi fark etcegin zamn var nn onu bekliyrum opuyorum cnm

Merhaba, son gelişmeler şöyle...
Ben son 3 gündür zor bir süreç geçirdim. İlk gün okulda değer verdiğim asla bana yanlış yapmaz dediğim arkadaşımın arkamdan iş çevirmesine şahit oldum ve benim sınıf arkadaşlarımı bana kıskırtmasına, bu beni o kadar üzdü ki ona telefon edip konuşmak istedim ama o telefonu açmadı ben o ara ağlamıştım aradan biraz zaman geçince beni aradı ben geri meşgule attım onu aradım o da beni geri aradı, yaptığım bu hareker çok kızdı bir daha asla bunu yapma dedi.. Ben olan olayları anlattım bu bana yardımcı oldu, beni dinled, konuştu, hatta moralim yerine geldin diye boş muhabbet bile yaptı, tembihlerde bulundu, bana konuştuğumuz şeyleri tekrar ettirdi felan en sonda annem iiçin konuşurken anne dedi sonra topladı kendini teyzem felan dedi :).. Ertesi günü hastaneye gidecektim annem için, hastanede aslında doktor kötü birşey demedi ama doktorun döylediklerinden ben o kadar korktum ve bir gün öncesinin stresiyle ağlamaya başladım onu aradım okula geliyorum konuşalım mı diye, saat sabah 8 di, teleffonu hemen açtı ve tamam canım okula gel bende okula gidiyorum dedi. Okula gittim onu bekledim, baya geç kaldı, okulda beni görünce böyle kolunu ızattı, hani sarılmak istersin böyle başını omuzuna koymak istersin ya sevdiğinin işte aynen o şekilde sarılma istedi yani kolun o şekilde uzattı ben öyle boş bakınca geri çekti, ne oldu dedi, bende bu soruyu sormayın yoksa ağlarım hastaneden geldim dedim, bana dediki sen bana hastanede olduğunu söyleseydin ben seni yalnız bırakmaz yanına gelirdim dedi ve kendi hayatından anlatmaya başladı bu öyle konuştu ki arkadaşım ağlamaya başladı yanımda, tabi sonra ben... En son yürüyün benimle dedi ve aba götürdü arkadaşların yanına orada geldi gitti güldürdü beni, ben seni bir daha böyle görmücem, güleceksin dedi... Bugün onun yanına gittim yine sınav takvimi ile ilgili sorun oldu bana dedi ki ben senin abinim artık arkadaşların gibi sende abi diyebilirsin bana !!! Ses çıkarmadım, abin olduğum için saygı göstermelisin zaten gösteriyorsun dedi, ses çıkarmadım ve en sonunda dediki ben aslı hocanla konuştum, senin yeteneklerine bakacağım olmazsa aslı hocanla çalışacaksın aslı hocanın seninle çalışma fikri çok hoşuna giitti dedi, ( eğer onunla çalışamayacak olursam aslı hocayla çalışacağım) bu durumu bildiğimi syledim ve aslı hocaya onunla( benim hocayla )çlauşmak istediğimi söyledim ben dediğimde bu mutlu oldu fark ettim sonra dedim ki siz benim hocam olacak mısınız o durumda hayır dedi.. Odadan beraber çıktık, eğer aslı hocayla çalışırsam sizinle hiç ilgim kalmayacak mı dedim, evet çünkü biz onunlafarklı alanlarda çalışıyoruz dedi, bende ona gün 24 saatse ben 48 saat çalışırım ama yinede sizinle çalışırım dedim çünkü moralim çok bozuldu bu bu sözümün üstüne gülümsedi yyine böyle yan yan... İŞte böyle gelişmeler, zzaten yazacaktım buraya, ben bundan sonra bu adama abi demeye başlıyorum, ikide bir kardeşim diyor, bugün tekrar soyledi abi de diye, rahatsız olduğu birşey var bellki.. İşte böyle bende durumlar...
Ya biz konuşurken öyle birşey oluyorki sanki ben hocamla değilde yakın bir arkadaşımla konuşuyorum o kdar rahat konuşuyor...
tugcem nerdesin ? son gelişmeler ne

Canm nnm bnde seni sevdim .kiskaniyr yani seni cnm inan bn suan senden bekliyrum cunki bn seni seviyr diyerek yonlndrmk istemiyrum cunki senin herseyi fark etcegin zamn var nn onu bekliyrum opuyorum cnm

Geri