Sürtünerek birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Birde danışabileceğim kimse yok gerçekten hiçbir büyüğüme böyle bir şey anlatamam 18 yaşındayım internette bir sürü şey okudum çok telaşlandım üniversite sınavına hazırlanıyorum adetimin geciktiği günden beri ne ders çalışabiliyorum ne de başka bir şey

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim çok endişeliyim bide bu ay adet görmediğim için daha da bi stres oldum ve en son adetim de iki hafta sürdüğünden dolayı çok streslendim rüyalarıma girmeye başladı artık
Stres yaparsan gecikme devam edebilir adetin 2 hafta sürdüğünde keşke dr gitseydin belki hormonlarda problem vardır adet olmak için kekik çayı yada civanperçemi otu içebilirsin

adet olduğum için gebelik falan öyle bir ihtimal bile yoktur değil mi ya ayy çok stres yaptım gerçekten sizi de darladım kusura bakmayın tekrardan çok teşekkür ederim

Herhangi bi hamilelik ihtimali yoktur değil mi zaten bu olay 25 ekim günü yaşandı 26 ekimde ella hap kullandım 2 gün sonra da adet oldum ama dediğim gibi 2 hafta sürmüştü kasımın 2. haftası gibi bitti aralık ayındayız ve hala olmadım ama karnımda ağrı var olur muyum ya

Herhangi bi hamilelik ihtimali yoktur değil mi zaten bu olay 25 ekim günü yaşandı 26 ekimde ella hap kullandım 2 gün sonra da adet oldum ama dediğim gibi 2 hafta sürmüştü kasımın 2. haftası gibi bitti aralık ayındayız ve hala olmadım ama karnımda ağrı var olur muyum ya
Boşuna evham yapıp kendini sıkıntıya sokma hem adet olmuşsun hem ilaç içmişsin merak hamile falan değilsin

Boşuna evham yapıp kendini sıkıntıya sokma hem adet olmuşsun hem ilaç içmişsin merak hamile falan değilsin
size çook teşekkür ederim dün de adet oldum bu hap gerçekten iğrenç bir şey bir daha asla kullanmayacağım kullanmak durumuna da kendimi sokmayacağım gerçekten insanı sıkıntıya strese inanılmaz sokan bir hap

Rica ederim canım çok şükür tabiki hap iyi bi şey değil hormonları etkiliyor inşallah dediklerini yaparsın
evet evet bu korku beni daha şey yaptırtmaz zaten sadece tesbir olsun diye almıştım 2 gün sonra da olmuştum ama diğer ay olmayınca insan bi stres oluyodu tabi ne yapacağını bilemiyosun ya kötü şey

merhaba tekrardan bişey sorucam yaşadığım olayı biliyorsunuz zaten anlatmıştım acaba bu ilacın idrar tahlilinde çıkma gibi durumu var mı (ekim26da ella hap kullandım şuan ocak ayındayız)

Geri