Sürtünme ile ilişkide iç çamaşırım ve pedim vardı hamilemiyim

anon123

Yeni Üye
Üye
Sürtünme ile ilişkide iç çamaşırım ve pedim vardı hamilemiyim
erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir şey yaşadık onda hiçbir şey yoktu asla boşalma olmadı bende günlük ped ve iç çamaşır vardı herhangi bir hamilelik riski olur mu? yaklaşık 1 2 saat sonra iç çamaşırımı değiştirdim hiçbir ıslaklık yoktu ben de ilişki sırasında ıslanmadım 3 gün geçti ella kullanmama gerek var mı hamile miyim ?

Vallahi hayatım genelde yazdıklarına baktığımızda sorunun olmayacağı yönünde kanaat bildirmek istiyor olsak ta her türlü sürtünme ile birlikteliklerde hamilelik riski var hayatım siz işinizi şansa bırakmayın ertesi gün hapı alıp kullanın en mantıklısı bu yönde olacaktır.

Vallahi hayatım genelde yazdıklarına baktığımızda sorunun olmayacağı yönünde kanaat bildirmek istiyor olsak ta her türlü sürtünme ile birlikteliklerde hamilelik riski var hayatım siz işinizi şansa bırakmayın ertesi gün hapı alıp kullanın en mantıklısı bu yönde olacaktır.
3 gün geçti ve tehlikeli dönemimde de değildim bu olayda alıp kullanmam bir işe yarar mı

olay yaşanırken ovulasyon donemimde degildim 3 gun gecti kullansam bir işe yarar mi adetime yaklasik 8 gun var

Hayatım kullanıp kullanmamak sana bağlı 72 saat içinde almak gerekiyor eğer risk görülüyor ise. Tabi ki siz daha iy ibilirsiniz eğer yumurtlama döneminde değil iseniz kullanıp kullanmamak gene size bağlı. Tam ucuna girme sürtünme oldu mu bu sürtünme olur iken ped ve iç çamaşırı üstünüzde ise bence kullanmayın. Aksi taktidre 72 saati geçmedi ise kullanabilirsiniz.

Hayatım kullanıp kullanmamak sana bağlı 72 saat içinde almak gerekiyor eğer risk görülüyor ise. Tabi ki siz daha iy ibilirsiniz eğer yumurtlama döneminde değil iseniz kullanıp kullanmamak gene size bağlı. Tam ucuna girme sürtünme oldu mu bu sürtünme olur iken ped ve iç çamaşırı üstünüzde ise bence kullanmayın. Aksi taktidre 72 saati geçmedi ise kullanabilirsiniz.
yok hayır yumurtlama dönemimde değilim kilot ve ped hiç çıkmadı bu süreçte ikimizde de boşalma olmadı

yok hayır yumurtlama dönemimde değilim kilot ve ped hiç çıkmadı bu süreçte ikimizde de boşalma olmadı
Tamam hayatım o vakit kullanmana gerek yok. Tam anlamı ile bu tür soruları bizlere yönelttiğinde hayatım olabildiğine detay vermelisin ki bir şey kaçırmayalım. Şimdi oldu yok kullanma hayatım hamilelik oluşması mümkün görünmüyor.

Sevgiler.

Yok hayatım değiştirmez. Aslında hamile kalmaman için artı diyebiliriz. Ped ve iç çamaşırı ile birlikte o çıplak olsa bile çamaşırdan geçse petten geçmez hayatım iyi bişey yani.
tesekkur ederim yaklasik 1 saat sonra unuttugum icin pedi cikarttim kilodumda islaklik hicbisi yoktu yine de boyle bir ihtimal vae midir

Geri