Sürtünme ile ilişkide iç çamaşırım ve pedim vardı hamilemiyim

Hayatım heralde yazdıklarım anlaşılmıyor bak iki sayfa yazmışız sana tam olarak ne istiyorsun hamile olmak mı ? Bu kadar yazıdan neyi anladın. Hangi gerekçe ile gelirsen gel adet olmuşsun pedin var külot var ne istiyorsun hamile kalmak mı ? Yani onun sapı bunun çöpü diyorsun ama öyle bir ihtimal yok. Bunu sana daha nasıl anlatabileceği mi bilmiyorum. Soruların devam eder ise takıntı haline getirdi isen lütfen bir psikolog ile görüş senin için yapabileceklerimiz bundan ibaret malesef.

HAMİLE DEĞİLSİN OLAMAZSIN !

Hayatım heralde yazdıklarım anlaşılmıyor bak iki sayfa yazmışız sana tam olarak ne istiyorsun hamile olmak mı ? Bu kadar yazıdan neyi anladın. Hangi gerekçe ile gelirsen gel adet olmuşsun pedin var külot var ne istiyorsun hamile kalmak mı ? Yani onun sapı bunun çöpü diyorsun ama öyle bir ihtimal yok. Bunu sana daha nasıl anlatabileceği mi bilmiyorum. Soruların devam eder ise takıntı haline getirdi isen lütfen bir psikolog ile görüş senin için yapabileceklerimiz bundan ibaret malesef.

HAMİLE DEĞİLSİN OLAMAZSIn

HAMİLE DEĞİLSİN OLAMAZSIN !
regl olmadim daha abla ama cok haklisin sanirim gercekten takinti haline getirdim bunu özür dilerim

Sen tam bana yaz bakim en son ne zaman adet oldun ilişki ne zaman oldu ne zaman adet olman gerekiyordu gecikme oldu mu ?

Hayatım inceledim yazdıkalrını hamile olma ihtimalin vallahi billahi yok. Tamam takıntı haline getirmişsin anlıyorum ama beklemekten başka yapacağın bir şey yok bekleyeceksin ben hiç ihtimal vermiyorum. Böyle hamilelik olmaz oluşamaz yani.

Geri