sürtünmeyle pantolon üzerinden hamile kalınır mı acaba

Masal123

Üye
Üye
sürtünmeyle pantolon üzerinden hamile kalınır mı acaba
Çok özür dileyerek soru sormak istiyorum.Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bu ayın 25inde o boşaldı ama fark edince hemen geri çekildi. Onda sadece pijama vardı başka bir şey yoktu bende pantolon zıbın ve iç çamaşırı vardı boşaldığı an geri çekildi onun pijamasına az geçmişti bana bulaştı mı bilmiyorum ıslaklık fark edemedim sadece iç çamaşırımda küçüçük ıslaklık vardı ama kendimden olduğunu düşünüyorum gene de geçmiş olabileceğinden korkuyorum adetime bir kaç gün var. Lütfen çok korkuyorum cevap verir misiniz? internette okuduklarıma göre pantolon üzerinden hamile kalınamayacağından bahsediyor ama sizlere de sormak istedim.

Doğum konttrol yöntemi uygulanmadan sağlanan cinsel birliktelikler gebe kalma açısından risk oluşturur. Cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır.Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.Hamilelik tek bir koşulda olabilir. Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır. Adet döneminizde gecikme söz konusu olursa tedbiren gebelik testi yapın..

Doğum konttrol yöntemi uygulanmadan sağlanan cinsel birliktelikler gebe kalma açısından risk oluşturur. Cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır.Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.Hamilelik tek bir koşulda olabilir. Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan ****** ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır. Adet döneminizde gecikme söz konusu olursa tedbiren gebelik testi yapın..
Dediğim gibi direk çekildi zaten vajinaya sperm bulaşı söz konusu değil ama 3 kattan da geçer mi?

Geçtimi geçmedimi biz bunu bilemeyiz olası durumları belirttik. Döneminizde gecikme olursa test yaparsınız.
Yarın doktora gideceğim bu ilişkinin üzerinden 8 gün geçti ultrasonda bir şey belli olur mu? Orada gebelik için test yaptıramam kayıtlara gectiği için. doktorum bana adet olmam için ilaç verirse ve adetim olursa sorun ortadan kalkmış olur dimi? veya bu ilaç gebeliği önler mi?

Usg muayenesinde ilişkide bulunup bulunmadığınız anlaşılmaz + doktorunuz gecikmenizin nedenine bağlı olarak ilaç reçete edebilir , gerek duymayabilirde + Doktorun hangi ilacı reçete edeceğini bilemeyiz dolaysıyla gebeliği önleyip önlemediği hakkında da bir öngörüde bulunamayız..

Usg muayenesinde ilişkide bulunup bulunmadığınız anlaşılmaz + doktorunuz gecikmenizin nedenine bağlı olarak ilaç reçete edebilir , gerek duymayabilirde + Doktorun hangi ilacı reçete edeceğini bilemeyiz dolaysıyla gebeliği önleyip önlemediği hakkında da bir öngörüde bulunamayız..
Normal horman tahlili yapmak için adetin olmasını bekliyor doktor bunun içinde bir hafta da olsun diye tarlusal veriyor genellikle

Yarın doktora gideceğim bu ilişkinin üzerinden 8 gün geçti ultrasonda bir şey belli olur mu? Orada gebelik için test yaptıramam kayıtlara gectiği için. doktorum bana adet olmam için ilaç verirse ve adetim olursa sorun ortadan kalkmış olur dimi? veya bu ilaç gebeliği önler mi?
İlişkinin üzerinden 8 gün geçti diyosun testte çıkmasıda henüz erken ultrasondada belli olmaz daha yeni

İlişkinin üzerinden 8 gün geçti diyosun testte çıkmasıda henüz erken ultrasondada belli olmaz daha yeni
bende 3 kat şey vardı zaten erkek arkadaşımda da eşofman ona azıcık geçmişti. sürtünme değilde çok afedersiniz git gel hareketleri yapıyordu boşalınca zaten direk çekildi bana geçmiş olabileceğini düşünmedim iç çamaşırımda küçüçük tırnak kadar ıslaklık vardı kendimdendir diye düşündüm bide oda zaten çok sıcaktı terlemişte olabilirim. cidden hep hatalı hemde çok pişmanım cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim saolun.

bende 3 kat şey vardı zaten erkek arkadaşımda da eşofman ona azıcık geçmişti. sürtünme değilde çok afedersiniz git gel hareketleri yapıyordu boşalınca zaten direk çekildi bana geçmiş olabileceğini düşünmedim iç çamaşırımda küçüçük tırnak kadar ıslaklık vardı kendimdendir diye düşündüm bide oda zaten çok sıcaktı terlemişte olabilirim. cidden hep hatalı hemde çok pişmanım cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim saolun.
Kendinizden eminseniz korkulacak bi şey yoktur rica ederim canım

Geri