sürtünmeyle pantolon üzerinden hamile kalınır mı acaba

Kendinizden eminseniz korkulacak bi şey yoktur rica ederim canım
Bi sorum daha olacaktı. pantolona sperm bulaşı söz konusu olursa hamilelik riski olur mu iç çamaşıra kadar ilerleyebilirler mi ?
birde eldeki kurumuş veya az nemli olan sperm pantolondan üzerinden bi okşamayla risk oluşturur mu?
Baya bilinçsizim lütfen kusuruma bakmayın:(

Bi sorum daha olacaktı. pantolona sperm bulaşı söz konusu olursa hamilelik riski olur mu iç çamaşıra kadar ilerleyebilirler mi ?
birde eldeki kurumuş veya az nemli olan sperm pantolondan üzerinden bi okşamayla risk oluşturur mu?
Baya bilinçsizim lütfen kusuruma bakmayın:(
Bu konu hakkında benimde o kadar bilgim yok ama spermler dışarda fazla yaşamaz diye biliyorum pantolondan geçeceğini sanmıyorum ama imkansız değil estağfurullah ne kusuru sayfada bununla ilgili yazı yada yorum mutlaka vardır onlarıda bi incele istersen ama korkulacak bi durum olduğunu sanmıyorum

Bu konu hakkında benimde o kadar bilgim yok ama spermler dışarda fazla yaşamaz diye biliyorum pantolondan geçeceğini sanmıyorum ama imkansız değil estağfurullah ne kusuru sayfada bununla ilgili yazı yada yorum mutlaka vardır onlarıda bi incele istersen ama korkulacak bi durum olduğunu sanmıyorum
yani iç çamaşırına veya çıplak bi şekilde boşalma olsa risk vardır elbet ama pantolona boşalmayı geçtim bulaşı olsa bile risk olur mu diye kendimi yedim bitirdim :( eldeki sperm kuru veya nemli olsa da pantolondan da risk oluşturmayacağını düşündüm ama bir türlü kendime anlatamadım :(

Şimdi sorunu inceledim yani elbise çamaşır varken boşalma olursa gebe kalma şansı son derece düşük spermler bir kaç kat çamaşırdan sızmaz ama yinede dikkatli olmak lazım. Ah be güzelim bak erkekleri memnun edeceğiz derken ne hallere düşüyoruz. Sen burada kafa patlatırken o ne yapıyor ? Yapmayın böyle şeyler olan kadınlara oluyor

Şimdi sorunu inceledim yani elbise çamaşır varken boşalma olursa gebe kalma şansı son derece düşük spermler bir kaç kat çamaşırdan sızmaz ama yinede dikkatli olmak lazım. Ah be güzelim bak erkekleri memnun edeceğiz derken ne hallere düşüyoruz. Sen burada kafa patlatırken o ne yapıyor ? Yapmayın böyle şeyler olan kadınlara oluyor
Kesinlikle haklısınız o kadar çok pişman ve hatalıyım ki kaç günlerdir yemeden içmeden kesildim ilk defa böyle bişey yaptım cidden hatalıyım.

Adet tarihin ne zaman???
şubatın 2sinde olmuştum martında 4-6 gibi olması lazımdı (subat 28 cektiği için) ben 5inde doktora gittim işte tarlusal verdi ultroson temiz dedi. tarlusal bittikten sonra adet olunuyormuş sanırım öyle okudum ilacımda yarın bitiyor ama ilaçla bile olmazsa diye çok fazla korkuyorum. yani pantolonuma bile bi boşalma olmadı direk cekildi kendi esofmanına bil az gecmişti gördüm bana gecmiş olabileceğini düşünmedim kendi iç çamaşırımdakı ıslaklık kendimdendir diye düşündüm oda küçüçüktü zaten. dün sordum boşaldığında vajinaya ne kadar yakındın diye üstte miydi altta mıydı diye üstteydi öyle bişey olması imkansız diyorum falan dedi. ama inanın bu olay şubat 25 te oldu ve o günden beri kendimden bile nefret eder oldum.

dediğim gibi pantolonuma boşalmadı bana bulaşmıştır falan diye korktum kendi esofmanına az geçmişmiş. üzerini değiştirip geldi bi 15 dakika oturduk ellerini falan tutumuştum hatta kuruydu elleri (sperm falan değmiştir diye düşündüm daha sonradan) çünkü uzanmıştık arkamdan dokunuyordu vajinaya doğru ama eline sperm bile değdiyse kuruduğu için risk olur mu

Geri