Sütüm az oluyor artması için ne yapmalıyım?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Sütüm az oluyor artması için ne yapmalıyım?
Arkadaşlar bu soruyu arkadaşım adına soruyorum.Henüz doğum yapalı iki ay olmuş herşeyi yemesine rağmen bir türlü sütü artmıyor. Bebeğide sürekli ağlıyor doymadığı belli .Arkadaşımın sütünün artması için yapması gerekenler neler? Sütünüz nasıl artırabilir ? Deneyimli annelerden yorum alabilirmiyim ?

Selam tatlım her şeyden önce uyku ve morel çok önemli bir detay. Hemen ardından bol sıvı tüketmek gerekiyor.Ayrıca arkadaşın pes etmesin bebeğini daha sık emzirsin. Sütü artıcaktır.

Canım yulaf ezmesi, kuru incir,kayısı kurusu,dut kurusunu süte karıştırıp yedim .Acayip derecede sütüm arttı .Bunun yanında humana çay içtim tavsiye ederim

Benimde başlarda sütüm az geliyordu. bol yeşillik ve bulgur tükettim sütüm arttı. anason çayı, süt ve taze sıkılmış meyve suları tükettim .Aktardan bir karışım aldım içinde bir çok bitki vardı oda işe yaradı. Hem bebeğimin gaz sorunu da olmadı. Birde hanımlar sütünüzün artması için bol bol dere otu tüketin

galactago isimli bitkisel damla kullanın sütünüz artıcaktır.Ben kullandım maşallah sütüm taştı .

eczaneden alabilirsiniz. günde defa bir bardak suya 15 damla damlatıp tüketin .Mucizeyi görün

Ah arkadaşlar bende yeni doğum yaptım her kafadan bir ses çıkıyor .Her biri şunu ye bunu ye diye konuşuyor.İncirden hurmaya,kayısıdan duta yemediğim bir şey kalmadı süt olmuyor bildiğiniz bende kilo oluyor ne yapcam ben yaa

Melaninaa kimseyi dinleme sen bol bol emzir rezene çayı iç ve sıvı tüket unutmaki emzirmeyle süt çoğalır.Stres yapma humana stil tea kullanabilirsin sütünü artırır

melinacım bende milk plus kullandım sütümde bayağı artış oldu üzülme hepimizin ortak derdi mutlaka bu ürünü kullanmalısın .

Geri