gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Tabelalar bile HP ile basılacak

  Konu, 'İnsan bilimleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Tabelalar bile HP ile basılacak
  [​IMG]

  HP, dış mekanlarda kullanılabilecek baskı çözümleri sunan yeni yazıcı serisinin ilk sevkıyatını yaptı. HP Designjet 8000s, küçük tabelalardan büyük dış mekan brandalarına kadar farklı boyutlarda dayanıklı baskı yapabiliyor.


  HP, dış mekanlarda kullanılabilecek uygun maliyetli baskı seçenekleri sunan yeni yazıcı serisinin ilk sevkıyatını yaptığını duyurdu. HP Designjet 8000s, küçük tabelalardan dış mekanlara asılan büyük kampanya brandalarına kadar farklı boyutlarda dayanıklı baskı yapabiliyor. HP Designjet 8000s ile basılan malzemeler, renk kalitesi ve hava koşullarına dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. HP Designjet 8000s, kullanımı kolay, çok marifetli bir yazıcı olup, dış mekan tabela sektörüne adım atmak isteyen tabelacılar ve baskı atölyeleri için ideal bir çözüm sunuyor.


  HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Fikret Ergüder, düşük solventli HP Designjet 8000sr’nin kurulum ve kullanımının kolaylığına dikkat çekiyor: “RIP yazılımıyla gelen yazıcıyı kolaylıkla kurabiliyorsunuz. Ayrıca laminasyona gerek kalmadan dış mekanlarda kullanılacak malzemelerin baskısını hem yüksek kalitede, hem de daha uygun maliyetlerle yapabiliyorsunuz.”


  1626 mm genişliğe kadar baskıları destekleyen yeni HP Designjet 8000s yazıcılar, saatte 540x720 dpi kalitesinde, 10.2 metrekare baskı yapabiliyor. Ayrıca, altı adet baskı kafası, 500 ml HP 780 mürekkep kartuşu ve HP Designjet 8000s rulo sarma makarası ve HP Designjet yüksek hızda kurutucu aksesuarları, cihazın en zorlu baskı işlerinin altından bile kolaylıkla gelebilmesine olanak veriyor.

   
Tabelalar bile HP ile basılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. yurdumuza özgü yazılı tabelalar:)

  yurdumuza özgü yazılı tabelalar:)

  komik yazılı tabelalar yabancı yazılı tabelalar komik şehir tabelaları yabancı tabela isimleri isimli
 2. Bilim ile ilgili önemli tarihler

  Bilim ile ilgili önemli tarihler

  150 Ptolemaios, yıldızlarla gezegenlerin hareketleri hakkındaki Almagest'i yazdı. 161 Yunanlı anatomici Galenos, daha sonra ünlü bir doktor olacağı Roma'ya yerleşti. 287 M.Ö. 287'de matematikçi ve mucit Arşimet doğdu. 335 Aristoteles, doğa tarihiyle ve evrenin yapısıyla ilgili önemli bilimsel kitaplar kaleme alır. 387 M.Ö. 387'de Filozof Platon, Atina'da Akademia'yı kurdu. 399 Yunanlı...
 3. astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir?

  astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir?

  astronomi ile uğraşan bilim adamları astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir ilgilenen astronomiyle isimleri astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir? astronomi ile uğraşan bilim adamlarının isimleri Ali Kuşçu ,Uluğ Bey ,Hazini, Biruni,Fergani,Harizmi,Kadızade-i Rumi Astronomi alanında önemli çalışmalar yapmış ve bu alanda eserler vermiş Türk ve islam alimlerdir.
 4. Atatürk ve bilim ile ilgili yazı

  Atatürk ve bilim ile ilgili yazı

  Atatürk ve bilim ile ilgili yazı Atatürk ve bilim hakkında bilgiler Evet Melek'ler, başlığımızdan da anladığınız üzere, bu yazımızda Atatürk ve bilim ile ilgili yazı sunuyor ve konu ile ilgili tüm arkadaşlarımızın merakını gideriyoruz. Atatürk bilimin insan yaşamındaki etkin rolünü ve önemli yerini özgürlük savaşımız ın sona ermesi sıralarından başlayarak hemen hemen her vesile ile...
 5. astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir

  astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir

  astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir ? evet arkadaşlar sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum

Sayfayı Paylaş