Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taner Olgun - Gelin Eyledim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çok kez yemin eder ayrılmam derdin Gencecik bir hayat tezsona erdi
    Helallaşıp dizlerimde can verdi
    Cananı toprağa gelin eyledim

Gelin eyledim gelin eyledim
    Ardından gözyaşı döküp ağladım

Boynuna takmıştım mavi nazarlık

Azraille edemedim pazarlık Aldı sevdiğimi zalım mezarlık

Oydu bu gönlümün birtek ilacı
    Gözleri mahsundu kalbinde acı
    Kefen gelinlikti topraklar tacı

Taner Olgun - Gelin Eyledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olgun erkek, Genç kadın..

Olgun erkek, Genç kadın..

erkekler neden genç kadın ister erkek kadın sevişmeleri erkek sevişmesi Olgun erkek, Genç kadın.. Genç kadin, olgun erkekteki tecrübeye ve karizmaya hayran. Erkek ise, genç kadinin enerjisi ile adeta ikinci baharini yasiyor, olgun yasinda gençlik atesi ile dans ediyor. Peki bu dans, ne kadar sürebilir? Olgun erkek ve genç kadin beraberligi kalici olabilir mi? Erkeklerin bu tercihi simdilerde...
  2. Olgun insanın nitelikleri

Olgun insanın nitelikleri

Olgun İnsan tanımı çok güzel yapılmış. Ama bazen bu kadar otokontrollü yaşamak ne kadar doğru olur düşünmüşümdür.Sonuçta insanız ya... Her zaman soğukkanlı,öfkemizi bastıran yada kontrol edemeyiz.:D Olgunluk yaş ile değil yaşananlarla kazanılır,yeter ki yaşadıklarımızdan ders almayı bilelim:dil: * Olgun insan,öncelikle bağımsız bir kişilik sahibi, omuzları üzerinde bir baş taşıdığın...
  3. Olgun ciltlere

Olgun ciltlere

Olgun ciltler için uygulanabilecek maske örnekleri. * Olgun cilt için yeşil çay maskesi: Bir bardak su kaynatılır ve 5 dakika bekletilir. 1 yemek kaşığı dolusu yeşil çay eklenerek, 5 dakika demlendirilir, süzülür ve soğumaya bırakılır. Bu arada, 3 yemek kaşığı bademyağı ve 1 yemek kaşığı dolusu çiçek balı iyice karıştırılır. Yeşil çay bu karışıma yavaş yavaş eklenirken karıştırmaya...
  4. Olgun Şimşek hayatı

Olgun Şimşek hayatı

olgun şimşek kimdir olgun şimşek biyografisi İbo Şov'da Güçlü karakteriyle televizyon dünyasına girdi ve daha sınrasında Bir Demet Tiyatro'da zabıta rolünü oynadı ve daha bir çok dizide, fimlde başarılı performansıyla usta oyuncu sıfatını aldı Olgun Şimşek... Biz de bu yazımızda Olgun Şimşek hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere Melek'ler. Olgun Şimşek Bursa'da 1971 yılında doğdu....
  5. tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

Sayfayı Paylaş