Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba ablacım artık bişeyler değişsin diyorum yengeç burcuyum evlilik görünüyomu acaba bakarmısın öpüyorum...

teşekkür ederim handancım..tanıştırıldıgım insan yeni ayrılmıştı eşinden bir ay kadar ben bu yüzden istemedim kendini toparlasın istedimmm ve hayır dedim bu kişiyi şimdi yanlışmı yapmış oldummm...ve ilkten elektrikte almadım yalnız o beni çok begendi ....ne yapmalıyımm yardımcı olursan sevinirimm bu yılın sonuna dogru çok güzel süprizler yaşayacagımı söylemişsin biride çok güzel bir kısmetmişş gerçekten böylemi hissettinn..

merhabalar...
benim burcum kova(24 ocak) onunki oğlak(1 ocak) 8 aydır birlikteyiz..ileride özellikle ailelerimizinde onaylayacağı mutlu bi evlilik yapabilirmiyiz?

şimdiden çok çok tşk.ler...

selam handanca,kendimi yaklaşık 3aydır hiç iyi hissetmiyorum.bi ayrılık yaşadım,uzun bi ilişki değildi ama çok etkiledi beni.bilmiyorum fazla hassas olduğumdan belki.şuan için kafamda biri yok ama ayrıldığım kişinin bi şekilde pişman olup gelmesini istiyorum,tekrar birleşmek açısından değil de içim öle rahatlıcak gibi geliyo:( üff kafam çok karışık,kimseye güvenemez oldum,düşüncelerinize ihtiyacım var,yardımcı olursanız çok sevinirim.

Selam Handan Abla..:)
Ben oğlak nişanlımsa Kova burcu..:) bakabilir misin?:hıms:

Şuan için bu ilişkide güçlü olan taraf sensin. Bazı olaylara yinede fevri davranıp mutsuz etme kendini. Maddi sıkıntılarda bu dönem kendini gösterebilir. Çok gereksiz harcamalardan kaçının derim.
Onun giyimine de çok dikkatli bakıyorsun.Bazen haksızlıklarla karşılaşabilirsin ama üzme kendini yaklaşık 6 vakit içinde herşey rayına oturacak ve ohh be diyeceksin.
Bazen dikkatin dağolıyor canım. Kendini veremiyorsun herşeye. Kopuk durma oldumu?
O eski dikkatli ve tutarlı halini kullan artık. Dağıt kafanı.
Beklenen bir paranında gelmesi söz konusu.
Nişanlın seni seviyor canım. Ama iğneli konuşmalarını dahada seçerek anlaşırsan daha çok sever.

Merhaba Handancım rica etsem bana da bakabilirmisin?:tik:

Ben terazi eşim yay evliliğimiz nasıl gidecek

şimdiden teşekkürler canım:):)

Sen topla o dağıtsın misali. Seni çok takdir ediyorum. Hissettiğim kadarı ile bu evlilik senin güçlü ellerinle dahada güzel olacak.
Bazı konulardada çok kararsızsın. Ne yapayım diye düşünüyorsun.Ben çok fazla etrafa yaymadan kalbinden gelen sesle hareket etmeni öneriyorum. Çok bunalırsanda 1-2 yakın arkadaş o kadar.
Bazı olaylara karşıda dahada yapıcı davran. Eşin biraz rahat biri. Kendine düşkün.
O düşkünlüğünü azcık sanada gösterse sen neler yaparsın biliyorum ben.
Kıskanç yüzünüde çok gösterme ona. Gerçi seviyor böyle olmanı:) İş konusundada bir sıkıntı gördüm. Umarım iyi kararlarla bunuda atlatacaksınız.

Slm Handanca, sanırım tatile çıktın umarım iyi eğlenebilmiş ve dinlenebilmişsindir...
Benim sana bu defa baktırmak istediğim kişi eşimin ilk eşi, 2 yıl biz oldu evleneli ki vede onlar ayrıldıktan sonra biz tanıştık ve evlenmeye karar verdik, ama hala tam manasıyla yakamızı bırakmadı ve bana düşmanlık besledi, açıkçası onunla ilgili epey bir sorun yaşadık bununla ilgili birşeyler söyleyebilirsen, burç gerekli ise ben yengeç eşimde arslan...

Hayatım bu kadını bu kadar hanende sorun yapar eşinle paylaşırsan korkarım ayrılırsınız.
Kadında sırf seni diskalifiye etmek için napar eder adamla birleşir.
Hasta biri o. İçini kemiren kuşkular var. sil at kafandan.
Çok zor belki biliyorum ama inan senin mutsuzluğun direk eşine yansıyor.
Ve bu kadının onu tekrar ikna etme gücü kuvvetli.

merhaba ablacım artık bişeyler değişsin diyorum yengeç burcuyum evlilik görünüyomu acaba bakarmısın öpüyorum...

Kurallar değişti canım. Artık 2. mesajınız için Tüm mesaj sayılarının 50 nin üzerine çıkarmalısın. Aşağıya yazdım kırmızı ile.
Tarot açtırma kuralları;
1- Öncelikle bana açılım yaptırmanız için 30 konuya yorum yazarak mesaj sayınızı 30 yapmalısınız.
2- Tekrar açılım talepleri için 15 gün geçmeli ve mesaj sayınız 50'nin üzerinde olmalı.
3-Daha sonraki mesajlar için 15 günlük bekleme süresi aynı olup, sitedeki aktivitenize görede cevaplandırılacaktır.
Kurallar bir siteme girene kadar uygulanacaktır.

merhabalar...
benim burcum kova(24 ocak) onunki oğlak(1 ocak) 8 aydır birlikteyiz..ileride özellikle ailelerimizinde onaylayacağı mutlu bi evlilik yapabilirmiyiz?

şimdiden çok çok tşk.ler...

Canım ayrılık görmedim ama bu ilişki seni yıpratabilir.
Şuan belki haberin yoktur ama belirgin ve can sıkıcı bir sorun seni üzebilir.
İlerisini bilemem kartlarda evlilik çıkmadı.
Psikilojin bile bozulabilir. Bazı sorunlar karşısında çok yetersiz düşebilirsin.
O yüzden seni bu duruma düşüren bi ilişkininde ailenin onaylayacağını pek söyleyemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri