Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selam handanca,kendimi yaklaşık 3aydır hiç iyi hissetmiyorum.bi ayrılık yaşadım,uzun bi ilişki değildi ama çok etkiledi beni.bilmiyorum fazla hassas olduğumdan belki.şuan için kafamda biri yok ama ayrıldığım kişinin bi şekilde pişman olup gelmesini istiyorum,tekrar birleşmek açısından değil de içim öle rahatlıcak gibi geliyo:( üff kafam çok karışık,kimseye güvenemez oldum,düşüncelerinize ihtiyacım var,yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hayatım ilişkilerde burçları belirtin lütfen..
Ben genel olarak baktığımda bunun sana döneceğini gördüm.
Ama nasıl döner. Seninde gayret etmen lazım. Birleşmeye niyetin yoksa bence dokunma.
Onun gözünde yerin başka. Sırf kendini rahatlatmak için bence yapma bunu.
Ama bazı karanlıkta oluşmuş konularda var. Bunlar sana ulaşacak.
Bir sadakatsizlik yaşadıysan Ona yoralım. Yok sorun o değil diyorsan Yeni bir ilişkin için yaşayacağın sadaketsizlik seni üzecek demeliyim

Birde şunu unutma ne ekersen onu biçersin. İyi düşün iyi olsun herşey canım.

Handancım tekrar yazayım benim doğum tarihim 29/11/1986 eşimin doğum tarihi 01/11/1978 ben yay burcuyum eşim akrep.Aramızdaki duruma evliliğimizi neler beklediğine bi genel olarak bakabilir misin canım tabi zahmet olmassa.Çok teşekkürler...

merhaba handanca ben uzun zamandir sonuclanmamis bir olay hakkinda yorum yapmani birde genel rica ediyorum simdiden cok tesekkur ederim.

benim burcum terazi , esim yengec

Son düzenleme:
Canım ayrılık görmedim ama bu ilişki seni yıpratabilir.
Şuan belki haberin yoktur ama belirgin ve can sıkıcı bir sorun seni üzebilir.
İlerisini bilemem kartlarda evlilik çıkmadı.
Psikilojin bile bozulabilir. Bazı sorunlar karşısında çok yetersiz düşebilirsin.
O yüzden seni bu duruma düşüren bi ilişkininde ailenin onaylayacağını pek söyleyemem.

durum bu kadar vahim mi ama niye...ben mi göremiyorum anlamıyorum ki..neyin doğru neyin yanlış olduğunu hiç bilmiyorum..ama birbirimizide seviyoruz..nasıl olur ne olur hiç bilmiyorum..hiç..

Handancım tekrar yazayım benim doğum tarihim 29/11/1986 eşimin doğum tarihi 01/11/1978 ben yay burcuyum eşim akrep.Aramızdaki duruma evliliğimizi neler beklediğine bi genel olarak bakabilir misin canım tabi zahmet olmassa.Çok teşekkürler...

Bu döenm yıldızın düşük canım . Ama biraz kendini iyi hissetmek için zorlarsan hayata daha güzel bakacağına ve hayatın sana güzel süprizleri olacağına eminim.
Düşündüğün beklediğin korkular bitti. Artık hayatın sana vereceği güzellikler var.
vakit için daha iyi şeyler olacak. Bir tatil yapmayı yada mekan değiştirmeyi öneriyorum sana.
Bir işiniz için birkaç seçenejk gelecek önünüze bunu eşinle iyi değrlendir ve kararını ona göre ver.
Dahada olgun olmaya başlayacaksın. Bununda sana elbette artıları olacak.
Sağlık anlamında kendine dikkat et. Bu aralar hassassın.
Eşinle ilgili problemlerdede daha yapıcı ol canım.

merhaba handanca ben uzun zamandir sonuclanmamis bir olay hakkinda yorum yapmani birde genel rica ediyorum simdiden cok tesekkur ederim.

benim burcum terazi , esim yengec

Sıkıntılı günler yaşanmış canım. Bu arda bir erkeğin sağlığı ile ilgili probleminde güzel gelişmeler olacak.
Konuşmalarını seçerek yap lütfen bazen çok kırıcı ve iğneleyici oluyorsun.
Aslında bu ara motivasyonada ihtiyacın var.
Bu ara bazı şeyler için çabaların sonuç vermesede umudunu kesme canım. Sadece bu konuda verdiğin karar için uygun bir zaman değil.
4 vakit için kader çarkınız yeniden dönecek ve size çeşitli süprizler sunacak. Mutluluk sizin olacak inşallah.

Sıkıntılı günler yaşanmış canım. Bu arda bir erkeğin sağlığı ile ilgili probleminde güzel gelişmeler olacak.
Konuşmalarını seçerek yap lütfen bazen çok kırıcı ve iğneleyici oluyorsun.
Aslında bu ara motivasyonada ihtiyacın var.
Bu ara bazı şeyler için çabaların sonuç vermesede umudunu kesme canım. Sadece bu konuda verdiğin karar için uygun bir zaman değil.
4 vakit için kader çarkınız yeniden dönecek ve size çeşitli süprizler sunacak. Mutluluk sizin olacak inşallah.

canim cok tesekkur ederim eline agzina saglik.

Hayatım ilişkilerde burçları belirtin lütfen..
Ben genel olarak baktığımda bunun sana döneceğini gördüm.
Ama nasıl döner. Seninde gayret etmen lazım. Birleşmeye niyetin yoksa bence dokunma.
Onun gözünde yerin başka. Sırf kendini rahatlatmak için bence yapma bunu.
Ama bazı karanlıkta oluşmuş konularda var. Bunlar sana ulaşacak.
Bir sadakatsizlik yaşadıysan Ona yoralım. Yok sorun o değil diyorsan Yeni bir ilişkin için yaşayacağın sadaketsizlik seni üzecek demeliyim

Birde şunu unutma ne ekersen onu biçersin. İyi düşün iyi olsun herşey canım.

çok teşekkür ederim,iyi düşünücem bundan sonra,umarım herşey güzel olur.buarada burçları belirtmemişim,ben aslan burcuyum,o da kova.inşallah içimi rahatlatıcak bişeyler olur.gene de ben kendi yerimi korumaya devam ediyim :)
tekrar çok çok teşekkür ederim tavsiyeler için,söylediklerinizden ders aldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri