Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Merhaba Handanca Hanım;
Benim size işimle ilgili bir şey danışmak istiyordum. İş durumunda bir değişiklik,farklılık yani birşeyler olacak mı,bu durum içi bana tarot bakar mısınız, size şimdiden çok teşekkür ederim,kolay gelsin.

slm handanca .nasılsın :)
Ben Aslan sevgilim fln yok canım .... genel olarak baktırmak istedim . başka biri war mı yokmu neler yapmam gerecek.Geçmişte yaşadığım aşklar tarafından unutulmuşmuyum hatırlarına geliyormuyum böyle yanii.. neler yapmam lazım geleceğe yönelik .... ?

Merhaba Handanca Hanım;
Benim size işimle ilgili bir şey danışmak istiyordum. İş durumunda bir değişiklik,farklılık yani birşeyler olacak mı,bu durum içi bana tarot bakar mısınız, size şimdiden çok teşekkür ederim,kolay gelsin.

aynı konu için sana açılım yapılmış. lütfen geçmiş mesajının cevabını oku.

slm handanca .nasılsın :)
Ben Aslan sevgilim fln yok canım .... genel olarak baktırmak istedim . başka biri war mı yokmu neler yapmam gerecek.Geçmişte yaşadığım aşklar tarafından unutulmuşmuyum hatırlarına geliyormuyum böyle yanii.. neler yapmam lazım geleceğe yönelik .... ?

lütfen aynı şeyler için açılım yaptırmayın. kartlarda saçmalamaya başlıyor çünki. bu şahıs için sana açılım yapılmış canım. seninlede ilgili bişeyler yamışım. okumadın sanırım.

..rmerhaba handan ben yeni üye oldum.benim baktırmak istedigim konu.şuan bi birlikteligim var ama sevdigim kişi bu aralar bana karşı soguk sordugumdada neyin var diye benimle ilgili bi sorun olmadıgını ailesiyle problem yaşadıgını söylüyo gerçekten dogrumu söylüyo yoksa bendenmi sogudu.beni seviyomu sevmiyomu aramız yine eskisi gibi güzel olcakmı...onunla evlilik varmı .yoksa ayrılıcakmıyız....o boga burcu ben başak...rakam 10 15 23

Son düzenleme:

handanca merhaba yeni siteye bi türlü alışamadım parasal durumum ve genel baktırcaktım sağol yönlendirdiğin için

Slm handanca canım benim özellikle merak ettiğim bi husus yokk evliyim bebk bekliyorum ve çokda mutluyumm sadece biraz monoton geçiyo hayatt yeni geldiğim ilçede biraz sıkılıyorumm banada genel olarak bakarsan sevinirim canımm kolay gelsinn

eşim akrep ben yay burcuyum
rakamlarımda 3 5 8

Son düzenleme:

canım benim selam ...
geçen aylarda sana tarot açtırmıştım ve inan sölediklerin zamanla bir bir çıktı tatlım nutkum tutuldu..benim için eşim için isteyip de bir türlü yapamadığımız bebişimiz için :))
şimdi eğer mümkünse tekrar bakmanı istiyorum bitanem ben aslan eşim kova burcu
maddi manevi (malum kriz dönemi:)) genel olarak bakarmısın tatlım eşim ve bana...
rakamlar 3-5-19
kendine iyi bak canım... şimdiden çok sağol....

Handancım bana bakmıştın sizi sıkmak istemem ben eşimden ayrılmuştım beş sene önce,bana ikinci bir evlilik görünüyormu sıktıysam seni özür dilerim ,çok sıkıntıdayım ,mutluluğu çok özledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri