Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

iyi günler banada bakarmısınız iş evlilik için erkek arkadaşımın ismi savaş bakarsanız sevinirim

iyi günler banada bakarmısınız iş evlilik için erkek arkadaşımın ismi savaş bakarsanız sevinirim

Canım sana daha önce Ali isminde biri için açılım yapılmış. bu isimler atmasyonmu yoksa gerçekten karşına başka birimi çıktı bilmiyorum.
Ama için rahatlasın diye sana çeltik açılım yapayım.
bazı şeylere kulak vermeyip inat ettiğin görülüyor canım.
otoriter bir erkekle tanışman olası bu arada.
olaylara dengeli yaklaş. evlilik anlamında bişey görmedim.
sağlıkla kal

merhaba bende falımı merak ediyorum.bakarsanız sevinirim.benim burcum kova eşiminkiyse akrep.12 27 15 .şimdiden teşekkürler...

Bazı değişimler yapmanın zamanı geliyor artık. yeniliklere ayak uydur canım. eşinin bazı geleneksel yaklaşımları seni sıkabilr ama kafaya takılacak bir şey değil.
Kendine güven. muradına ereceğin bir olay seni çokkk sevindirecek.
elinize geçecek bir parada sizi rahatlatacak.
Bu arada yakın birnin süpriz evliliğide sizi çok mutlu edecek.

ablacım tekrar merhaba baktıralı bi süre oldu ama herşey tersine döndü inan bir daha bakarsan çok sevinirim mutsuzum işim olucakmı birde evlilik görünüyormu ..ben yengeç o terazi..beklicem

Moderatör tarafında düzenlendi:

ablacım tekrar merhaba baktıralı bi süre oldu ama herşey tersine döndü inan bir daha bakarsan çok sevinirim mutsuzum işim olucakmı birde evlilik görünüyormu ..ben yengeç o terazi..beklicem

140. mesajda sana yazmışım canım. sana dikkat etmen gereken şeyleri yazmışım. tekrar kart açarsam duymak istediklerini söylemiş olurum ki buda yanlış olur. biraz daha beklemen gerekecek.

Canım sana daha önce Ali isminde biri için açılım yapılmış. bu isimler atmasyonmu yoksa gerçekten karşına başka birimi çıktı bilmiyorum.
Ama için rahatlasın diye sana çeltik açılım yapayım.
bazı şeylere kulak vermeyip inat ettiğin görülüyor canım.
otoriter bir erkekle tanışman olası bu arada.
olaylara dengeli yaklaş. evlilik anlamında bişey görmedim.
sağlıkla kal
atmasyon degil karşıma yeni biri çıktı evet çok niatçı davranıyorum ama galiba bu şişi ile evlenmeyi düşünüyorum

Handancım çok teşekkür ederim.. inan seni sıkmak istemedim bi hatam olduysa özür dilerim her şey gönlünce olsun...

handanca canım banada bakarmısın aslan burcuyum 2009 benim icin nasıl bir yıl olacak şimdiden teşekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri