Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben 25 yaşımdayım yay burcuyum sevgilimde akrepve 31 yaşında. 2010 yılında evlilk vrmı. yaklaşık 1.5 senedir sevgilmle birlikteyiz. iş açısından da sağlıkçıyız ikimizde iş durumumuz nasıl olacak ?
şimdiden teşekkür ederm handanca. kolay gelsin.

merhaba handanca ben yasemin terazi burcuyum.branşımla ilgili kursa gidiyordum ayın son haftası sınava girecem öğretmenlik yapabilmem için.bu sınav sonunda öğretmenlik yapabilcekmiyim.bu sene.

birde adı hüseyin oğlak burcu bir ilişkimiz olabilirmi.şimdiden tşkler.

merhaba,

yakanızdan düşmüyorum.ama dengem bozuldu.uyuyamıyorum.walla iş hayatı dengemi bozuyor.işler yoluna girecek mi?

slm handanca ben genel baktırmak istiyorum kova burcuyum sağlık,iş,evlilik v.s. şimdiden teşekkürler.

merhaba 15 gün aradan sonra ben yine sevdigim insan için baktirmak istityorum suan ayriyriz bana dönmesini çok istiyorum nezaman donecek bana sabirsizlikla bekliyorum donecekmi bana tekrar bakaraniz kaç vakit gorunuyo onun hayatinda başka bi kadin varmi tekrar bir araya gelecekmiyiz ben başak o boga .....

31/12/2009 dan sonra 18/01/2010 da gelmişsin. 15 gün bekleyipte gelmeyin lütfen. Sitedeki aktivitenizde önemli. Buna rağmen size açılım yapıyorum. Ama diğer gelişinizde buna dikkat etmek zorunda kalacağım.

hayatında kimse görünmüyor. Ama şugün gelir diyede vakit söyleyemiyorum.
bu kadar takılı olmamanı öneriyorum. Çünki karşına gelen fırsatlarada şans vermediğin gibi bunlarıda göremiyorsun..
Kartlar geçmişini ona bağlayıp bekleme diyor. Geleceği vakit oturup tekrar konuşursunuz.
İddialıda konuşma. Bazı konuşmalar seni sıkıntıya sokabilir. 2010 da güzel sevinçlerin olacak. Umarım bunların dfarkında olursun.

ben 25 yaşımdayım yay burcuyum sevgilimde akrepve 31 yaşında. 2010 yılında evlilk vrmı. yaklaşık 1.5 senedir sevgilmle birlikteyiz. iş açısından da sağlıkçıyız ikimizde iş durumumuz nasıl olacak ?
şimdiden teşekkür ederm handanca. kolay gelsin.

2010 ilişkin anlamında güzel şeylerin yaşanacağı yoğun bir yıl olarak çıkıyor.
Lütfen fazlada etraftan akıl almayın. Siz kendinizi daha iyi anlamaya başladınız artık..
En azından doğru insanlardan akıl alın.
Birbirinize güven duymayı öğrenin. Şüphelerle huzurunuzu bozmayın..
Senin bazı hareketlerin ona göre uçukta geliyor.. Seni beğeniyor ve seviyor. Yeri ve zamanı geldiğinde sana istediğin anlamda elini uzatacak merak etme.
2010 yılı evlilik anlamındada güzel süprizler yapabilir. Buna şimdiden hazırlan. Gereken önemi göster.

tekrar mrb handanca ben bundan 2-3gün önce sanrm iliskim adına tarot baktırmıstım ama simdi .okul&aile&arkadaslarım acısından baktırmak istiyorum.Suan en büyük sıkıntım babam adına .restaurant tarzında biyer acmayı planladı ve suanda insaata baslandı.Daha önce burası marketimiz ve kücük bir köfte salonuydu tamamen kapanp restaurant olucak bu yenilik bize iyi gelecekmi cok merak ediyorum bana kalsa cok iyi gelicek gibi ama annem tereddütlü.Ayrıca okul olarak özel bir lisede okuyorum.Okulum adına problemler olucakmı cok merak ediyorum içindeki insanlar arkadaslar bakımından.

Simdiden tesekkür.

merhaba handanca ben yasemin terazi burcuyum.branşımla ilgili kursa gidiyordum ayın son haftası sınava girecem öğretmenlik yapabilmem için.bu sınav sonunda öğretmenlik yapabilcekmiyim.bu sene.

birde adı hüseyin oğlak burcu bir ilişkimiz olabilirmi.şimdiden tşkler.

güzel bir başarı kılıcı görülüyor. İnşallah bu düşündüğün öğretmenlik işidir.
Bir kere oturup beklemekle güzel bir ilişki olması çok zor. İllaki bu durmu oluşturmak için gayretin gerekiyor..
Sende elini uzatırsan yada bunun olması için gayret edersen aklında olmasa bile kafasında kendini düşündürebilirsin.
3 bayanla yaşayacağın sevinç var.
Kendini çokta önemsiz bulma. isteksiz olma. Kendine bu sene bir şans ver bakalım.
Güzel şeyler neden olmasın.
Kendini yeterki doğru ifade et.

merhaba,

yakanızdan düşmüyorum.ama dengem bozuldu.uyuyamıyorum.walla iş hayatı dengemi bozuyor.işler yoluna girecek mi?

belki 5. ayı bile bulabilir. İş sıkıntın için acele etsende etmesende beklemen gereken bir süreç var. Senin elinde olmayan şeyler var. Bir kere bunu kabullen..
Boşada kendine eziyet etme.
Fakat 5 ay dahil artık her anlamda mutluluk hakkındır. Bundan önce 3. ayda olacak bir gelişme size nefes aldırabilir.
Tüm bunları düşünerek yapın harcamalarınızı.

slm handanca ben genel baktırmak istiyorum kova burcuyum sağlık,iş,evlilik v.s. şimdiden teşekkürler.

Öncelikle yanlış bir karar eşiğindesin dikkatli ol. Bu döenm ne için karar vereceksen 2 kez düşün.
Aarada bir intikam duygusu basıyor seni sanki. Bu kadar kendini üzme. herşeyide kafana takma. Objektif konuşmayı ve düşünmeyi öğren artık.
2010 Parasal anlamda özellikle 2. yarı san agüzel fırsatlarla gelecek.
Önyargılı tutumundan dolayıda zor durumda kalmanda mümkündür.
2010 senin için sabırlı ve bol başarı dolu bir yıl canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri