Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba melekler..,gercekten cok guzel bir steymis yeni uye oldum kurallari zamanla ogrenecegim...Acaba 30 mesaj dolmadan Tarot bakmiyormusunuz?

tekrar mrb handanca ben bundan 2-3gün önce sanrm iliskim adına tarot baktırmıstım ama simdi .okul&aile&arkadaslarım acısından baktırmak istiyorum.Suan en büyük sıkıntım babam adına .restaurant tarzında biyer acmayı planladı ve suanda insaata baslandı.Daha önce burası marketimiz ve kücük bir köfte salonuydu tamamen kapanp restaurant olucak bu yenilik bize iyi gelecekmi cok merak ediyorum bana kalsa cok iyi gelicek gibi ama annem tereddütlü.Ayrıca okul olarak özel bir lisede okuyorum.Okulum adına problemler olucakmı cok merak ediyorum içindeki insanlar arkadaslar bakımından.

Simdiden tesekkür.

Her tarot açılımı için 15 gün bekleme süreniz var.

selam handanca ablam nasılsın epeydir görüşemiyoruz sitenin içindeyim ama yorum yapamıyorum fazla iş hayatımın yoğunluğundan dolayı sadece bilgileri okuyabiliyorum ama fırsat buldukça yorum yapmaya bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum. Bu araada ablam bana bi tarot açabilirmisin aşk hayatımı merak ediyorumm ne durumdayım neler yapmalıyım eskiyi kfamdan çıkartamıyorum bi türlü abla oyüzden merak ediyorum neler oluyor diye bi bakarsan çok sevinirim.

şimdiden çok teşekkür ederim

selam handanca ablam nasılsın epeydir görüşemiyoruz sitenin içindeyim ama yorum yapamıyorum fazla iş hayatımın yoğunluğundan dolayı sadece bilgileri okuyabiliyorum ama fırsat buldukça yorum yapmaya bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum. Bu araada ablam bana bi tarot açabilirmisin aşk hayatımı merak ediyorumm ne durumdayım neler yapmalıyım eskiyi kfamdan çıkartamıyorum bi türlü abla oyüzden merak ediyorum neler oluyor diye bi bakarsan çok sevinirim.

şimdiden çok teşekkür ederim

3 vakit içinde bu insandan gelecek bir haberle kafanda bu işi bitireceksin merak etme.
İyimi olacak dersen evet iyi olacak. En azından kafanda bir soru işareti kalmayacak.
Çünkü bu insan gözünü köreltti. Kendini başka insanlara karşı farkında olmadan bile zayıf hissettin.
Hadi bakalım İnançlarını kaybetmeden kendini toparla. Çünkü gelecekteki hedeflerin seni çok güzel yerlere getirecek.
Ani tanışmalar ve rastlantılarda güzel ve keyifli günleri getirecek ayağına.

selam handanca bende genel olarak 2010 bana neler getiricek bakarsan sevinirim yengec burcuyum şimdidien tşkler

3 vakit içinde bu insandan gelecek bir haberle kafanda bu işi bitireceksin merak etme.
İyimi olacak dersen evet iyi olacak. En azından kafanda bir soru işareti kalmayacak.
Çünkü bu insan gözünü köreltti. Kendini başka insanlara karşı farkında olmadan bile zayıf hissettin.
Hadi bakalım İnançlarını kaybetmeden kendini toparla. Çünkü gelecekteki hedeflerin seni çok güzel yerlere getirecek.
Ani tanışmalar ve rastlantılarda güzel ve keyifli günleri getirecek ayağına.

ağzına ve yüreğine sağlık handanca çok teşekkürler :tik:

selam handanca bende genel olarak 2010 bana neler getiricek bakarsan sevinirim yengec burcuyum şimdidien tşkler

Kendinle barışık değilsin bu aralar. Bazı şeyleri kendine çok görme artık. Şuan önündeki dönem geçicidir. Güzel günler yakında merak etme.
Bazı durumlarda ise sanki bir tembellik dönemindesin. Oysaki bu dönemde hem parasal hemde başarı anlamında güzel mutluluklar görünüyor. Bu davranış biçiminde kalırsan önüne gelen fırsatları görüp değerlendiremezsin canım.
Bir düşmanına hatta düşmanlarına karşı zafer kazanacağınıda söylemeliyim.
Herşey aynı diyede düşünme. Öncelikle geçmiş zamanda yaşadığın bir kırgınlığın ve incinmenin etkisinden kurtulamammışsın hala. Bırak geçmişi. Objektif düşün ve mutlu olmaya bak. 2010 sana güzel fırsatlar vermeye hazırr. Senden istenen değişim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri