Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok teşekkür ederim Handanca.Kartlarda sizde söylediklerinizde haklısınız.

merhaba handanca(abla) yine ben yine benim sorunlarim umarim seni fazla SIKMIYORUMDUR abla esimle aram yine berbat oldu esim bebek istiyor ama ben istemiyorum ben istemedigim icinde tartismalar basladi bana uzak durmaya basladi sanki benimle ayni evde yasamiyor sanki ben yokum onun hayatinda bu durumda beni üzüyor sana zahmet benim icin bir acilim yaparmisin lütfen simdiden tsklr abla...

merhaba handanca bana bakar mısın?sevgili durumu kısmet falan ne olacak:) ben bu konularda biraz kısmetsizim merak ettim.9 ağu.1987

Karşına biri çıkacak. BU kafandaki insanmı olur onu bilemiyorum. Ama diğer düşündüğün insanın sana gelmesini bağlayan başka nedenler var.
2010 Güzel bir ilişkinin başlangıcı olacak. Umudunu kaybetme. Sadece poziif ol. Enerjini iyi kullan.
Çalışıyormusun belirtmemişsin ama iş yada mesleki alanda alacağın güzel bir sevinç olacak.
2009 a kadar belki herşey güzel olmadı. Ama 2010 ve sonrası sana çok farklı olacak.
Verdiğin emeklerinde sonucunu olumlu olarak göreceksin.

13 subat 81 dogumluyum Handanca hanim lutfen rica etsem banada bir bakin kendimi iyi hissetmiyorum basimda kara bulutlar dolaniyo sanki gunden gune yasama sevincim kayboldu lutfen bana guzel seyler olacak deyin hayatiniz duzene girecek deyin biseyler soyleyin lutfen ...

Bir insan ancak senin kadar kendini mutsuz edebilir. Gerçeken çok abartıyorsun bazı şeyleri. Düşüncesizce söylenen sözler yapılan davranışlar seni üzücü durumlara sokuyor.
Artık silkelenip kendine gelmen gerekiyor. Gerçekleri gözardı edemezsinki.
Özellikle 5. aya kadar dişini sık ve kendine güzel moral ver. Karşına 2 kısmet çıkacak. Birinin durumu diğerine göre daha iyi.
Bu insanlarla karşılaşma olunca daha detaylı bir açılım yaprız sana.
Yanlız korkulacak kendini bunaltacak kadar vahim birşey yok. Herşey düzelme yoluna giriyor. sende kendini böyle harap etmekle kalıyorsun.

merhaba handanca(abla) yine ben yine benim sorunlarim umarim seni fazla SIKMIYORUMDUR abla esimle aram yine berbat oldu esim bebek istiyor ama ben istemiyorum ben istemedigim icinde tartismalar basladi bana uzak durmaya basladi sanki benimle ayni evde yasamiyor sanki ben yokum onun hayatinda bu durumda beni üzüyor sana zahmet benim icin bir acilim yaparmisin lütfen simdiden tsklr abla...

Canım bu çocuk olmassa kocan seni boşayacakmı? Anladığım kadarı ile o seni gözden çıkarmaktan ziyade bırakıp gitmeyeceğinden emin.
Bu meseleye dışardan fazla insanları karıştırmayın.
Kartlarda görünen şuki düzelme yoluna gireceksiniz. Kendini çok kötü hissettiğin kartlara bile yansımış.
Çok tuaf ama kartlarım karşındakine karşı anlayışlı ol diyor.
Kararlarında net görünmen mutluluğuna engel olacaksa (ki mutluysan tabiki) onu dinliyormuş isiyormuş gibi görün.
Sürekli dillendirip sorun yapma. Neden istiyor acaba sordunmu. SEni iyice kendinemi bağlamak istiyor yoksa kalabalık bir ailemi olmak istiyor..
Canım bu adam oturup konuşmadan anlamaz. Sen onu anlamaya çalış. Hatta uyumlu ol.

Bir insan ancak senin kadar kendini mutsuz edebilir. Gerçeken çok abartıyorsun bazı şeyleri. Düşüncesizce söylenen sözler yapılan davranışlar seni üzücü durumlara sokuyor.
Artık silkelenip kendine gelmen gerekiyor. Gerçekleri gözardı edemezsinki.
Özellikle 5. aya kadar dişini sık ve kendine güzel moral ver. Karşına 2 kısmet çıkacak. Birinin durumu diğerine göre daha iyi.
Bu insanlarla karşılaşma olunca daha detaylı bir açılım yaprız sana.
Yanlız korkulacak kendini bunaltacak kadar vahim birşey yok. Herşey düzelme yoluna giriyor. sende kendini böyle harap etmekle kalıyorsun.
Tesekkur ederim Handanca hanim gercekten...Ben avrupada yasiyorum bahsettiginiz 5 ay yeni okula basladim dil kursu benim icinn cok onemli 5 ayin sonundada sinava girmem gerekecek...Ben ev hanimiyim iki kucuk cocugum var ve her sey cok zor kayinvalidemlerin problemleri yetmiyomus cocuklarimin problemleri yetmiyomus gibi bide Turkiye deki kendi ailemlede aram acildi :hasta:cok kotuyum suan gercekten morelman sifirim kendimdede hata goremiyorum aslinda...Bu bahsettiginiz 2 kismet umarim isle ilgilidir burda 8 yilim ama hic calisma hayatim olmadi esimin eline bakmak cok zor geliyo ozelliklede anne olduktan sonra...Gercekten faliniz icin tesekkur ederim....

Canım bu çocuk olmassa kocan seni boşayacakmı? Anladığım kadarı ile o seni gözden çıkarmaktan ziyade bırakıp gitmeyeceğinden emin.
Bu meseleye dışardan fazla insanları karıştırmayın.
Kartlarda görünen şuki düzelme yoluna gireceksiniz. Kendini çok kötü hissettiğin kartlara bile yansımış.
Çok tuaf ama kartlarım karşındakine karşı anlayışlı ol diyor.
Kararlarında net görünmen mutluluğuna engel olacaksa (ki mutluysan tabiki) onu dinliyormuş isiyormuş gibi görün.
Sürekli dillendirip sorun yapma. Neden istiyor acaba sordunmu. SEni iyice kendinemi bağlamak istiyor yoksa kalabalık bir ailemi olmak istiyor..
Canım bu adam oturup konuşmadan anlamaz. Sen onu anlamaya çalış. Hatta uyumlu ol.
tskler abla yok bu cocuk olmazsa bosamaz ondan eminim cocugu neden istedigine gelince bende tam olarak bilmiyorum sordum neden bu kadar israr ediyorsun bu konuda diye onun cevabi ben cocuklari seviyorum cok cocugum olsun istiyorum dedi kartlarin karsimdaki insana karsi anlayisli ol demis ablacim ben bu adama her yil cocuk mu dogurayim yoksa inan diger konularda herzaman onun istedigi olur daha ne kadar fedakar olabilirim bilemiyorum suda dogru ki benim esim oturup konusulucak bi insan degil cok istedim öyle bir insan olmasini ama olmuyor iste onunla konusarak anlasmayi cok denedim olmadi neyse ablacim tekrar tsklr sagolasin(GENE ALTTAN ALAN BEN OLAYIM VE ISTEDIGI SEYI YAPAYIM) iyi günler.

merhaba handanca. hayttan verim alamıyorum çok çabuk sıkılıyor çok çabuk yoruluyor ve çokta çbuk üzülüyorum. kısacası ii değilim.
sevgilimle bugun iyiyz yarın olmadık bir konudan kavga çıkıo alakasıda frklı korkuyrm ewlnncede bu adam bölemi olucak die. ki ben onn için nelere gögüs germiş kızım. aileside karışıo bu ilişkiye. nolucak gidişatımız. evlilik görünüyormu ?? buyıl olabilrmi.?
birde ben hastanede çalışıyrm sevgilimde öle. oda sağlıkçı. atama bekliorum becayişte yapabilme durumum vr çıkıcakmı . yol görünüyormu bana .
şimdiden çok tş ederm. sende olmasan sıkıntılarımıza destek. napardım bilemiyorum . çokçokçokçokçok tş. ederim. kendine çokçok ii bak.

Karşına biri çıkacak. BU kafandaki insanmı olur onu bilemiyorum. Ama diğer düşündüğün insanın sana gelmesini bağlayan başka nedenler var.
2010 Güzel bir ilişkinin başlangıcı olacak. Umudunu kaybetme. Sadece poziif ol. Enerjini iyi kullan.
Çalışıyormusun belirtmemişsin ama iş yada mesleki alanda alacağın güzel bir sevinç olacak.
2009 a kadar belki herşey güzel olmadı. Ama 2010 ve sonrası sana çok farklı olacak.
Verdiğin emeklerinde sonucunu olumlu olarak göreceksin.

çok teşekkürler handanca.bu arada evet çok yakın zamanda yeni işime bşlıyorum..darısı tüm işsizlerin başına...

canım ilişkisi olanlar için tarot bakılır demişsin dün oraya msj yazmıştım ama burayamı yazmam gerekiyo tekrardan ben yazıym ben koç burcuyum eşim başak 18 aylık kızım aslan burcu eşimle 2,5 yıldır evliyiz 9 yıldırda tanışıyoruz yani ilişkimiz vardı.bazen birbirimize çok zıt gidiyoruz özellikle ben bizede bakarmısın .yanlışlıkmı yaptım bilemiyorum dediğim gibi dünde ilişkisi olanlara yazmıştım ama daha cevap almamıştım senden şimdiden teşekkürler canım emeğine sağlık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri