Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca şu aşk konusunda kısmetsizim bu sene de ümidim yok.evde kaldım galiba:)biri de yok hayatımda ne olacak bu benim durumum.yaşta durmuyor ilerliyor.ne zaman evlenecemda çocuk sahibi olucam.bu durum ne zaman bitecek ya canım.
sorum maalasef bu ne zaman ne zaman.şimdiden yorumlarını acayip merak ediyorum.teşekkürler.adım yasemin terazi burcum.

merhaba handanca. hayttan verim alamıyorum çok çabuk sıkılıyor çok çabuk yoruluyor ve çokta çbuk üzülüyorum. kısacası ii değilim.
sevgilimle bugun iyiyz yarın olmadık bir konudan kavga çıkıo alakasıda frklı korkuyrm ewlnncede bu adam bölemi olucak die. ki ben onn için nelere gögüs germiş kızım. aileside karışıo bu ilişkiye. nolucak gidişatımız. evlilik görünüyormu ?? buyıl olabilrmi.?
birde ben hastanede çalışıyrm sevgilimde öle. oda sağlıkçı. atama bekliorum becayişte yapabilme durumum vr çıkıcakmı . yol görünüyormu bana .
şimdiden çok tş ederm. sende olmasan sıkıntılarımıza destek. napardım bilemiyorum . çokçokçokçokçok tş. ederim. kendine çokçok ii bak.

19 undan beri yazdığın mesajla bu mesajla aynı gün ayzılmış. sayısıda 6.
Amacımız paylaşım burada. Daha hassas olmanızı rica edeceğim.

Yok canım bu rurum geçici. Gözün korkmasın hemen.
Kafanda hep böyle olumsulzuklarla gezme. Bak insanlara kaybedince ilişkiyi daha çok üzülüyorlar.
Sende bu ilişki için hasta ise iyileştirceksin.. Belki sen fedakar olacaksın bir dönem.
Üzülüp uykularımızı böleceğimize nerde nasıl davranmalıyım diye sormalısın artık.
Öfkeli olma canım. Psikolijini bozunca bunun ne ilişkine nede kendine faydası olur.
Şimdilik ondan bişey bekleme. Ama bu durum geçici rahat ol.

canım ilişkisi olanlar için tarot bakılır demişsin dün oraya msj yazmıştım ama burayamı yazmam gerekiyo tekrardan ben yazıym ben koç burcuyum eşim başak 18 aylık kızım aslan burcu eşimle 2,5 yıldır evliyiz 9 yıldırda tanışıyoruz yani ilişkimiz vardı.bazen birbirimize çok zıt gidiyoruz özellikle ben bizede bakarmısın .yanlışlıkmı yaptım bilemiyorum dediğim gibi dünde ilişkisi olanlara yazmıştım ama daha cevap almamıştım senden şimdiden teşekkürler canım emeğine sağlık..

Diğer tarafa açılım yaptım..

merhaba handanca şu aşk konusunda kısmetsizim bu sene de ümidim yok.evde kaldım galiba:)biri de yok hayatımda ne olacak bu benim durumum.yaşta durmuyor ilerliyor.ne zaman evlenecemda çocuk sahibi olucam.bu durum ne zaman bitecek ya canım.
sorum maalasef bu ne zaman ne zaman.şimdiden yorumlarını acayip merak ediyorum.teşekkürler.adım yasemin terazi burcum.

3 aydan sonra şansın olumlu yönde dönüyor. Tabi sende gözlerini 8 açacaksın.
2010 sana 3 dileğini verecek. Evlilik kararınıda ani alacaksın sen. Çocukta birden olacak. Dedimya herşey tam dönüş yapıyor. Şu ana kadar ne kadar yavaşsan artık o kadar hızlı seyrediyor olaylar.
Çevre değişikliği önerdi kartlarım. Biraz alışkanlıklarını değiştir canım.
Bazı yerlerde endini yetersiz gördüğün şeyler var. Bunlarıda geliştirmek için imkanlar yarat ve kendini eğit.

ayy inş.handanca çok ama çok tşkler.moralimi yükselttin.bazı konularda cidden yetersiz görüyorum kendimi bilmişsin bunuda bir an önce halledicem.

Merhaba :)
Ben sitenize yeni üye oldum
tarot falını görünce ,bana da bakar mısın rica etsem :)
Öncelikle ellerinize ve yüreğinize sağlık :)
Ben koç burcuyum, erkek arkadaşımla çok sorunlar oldu acaba düzellicek mi ? :/ onun da boğa
Sayılarım; 21,40,7

Merhaba Handan ablacim,

Yilin basinda baktigin falda 4. aydan sonra hayatima birinin girecegini demistin suan biri var benden hoslanan beni tanimak isteyen fakat ben emin degilim hem kendimden hemde onun dogru kisi oldugundan, kendisi cok iyi biri, iyi niyetli ve sesiz caba göstermis olsamda pek bir isinamadim ona acaba senin hisslerin ve kartlarin ne diyor bu konusda merk ediyorum.
Benim dogum tarihim 15.eylül 1986 basak burcuyum onun dogum tarihi sanirim 8.mayis 1983 (emin degilim) ama burcu boga onu biliyorum....Burclara göre uyumumuz cok güzel ama neden birine isinmakdan sevmekde bukadar zorlaniyorum??
Begenilen biriyim ama sanirim ben cok secici biriyim, cok inceleyip sik dokuyorum....

Verecegin cevap icin tskler, emegine saglik....

Merhaba Handan ablacim,

Yilin basinda baktigin falda 4. aydan sonra hayatima birinin girecegini demistin suan biri var benden hoslanan beni tanimak isteyen fakat ben emin degilim hem kendimden hemde onun dogru kisi oldugundan, kendisi cok iyi biri, iyi niyetli ve sesiz caba göstermis olsamda pek bir isinamadim ona acaba senin hisslerin ve kartlarin ne diyor bu konusda merk ediyorum.
Benim dogum tarihim 15.eylül 1986 basak burcuyum onun dogum tarihi sanirim 8.mayis 1983 (emin degilim) ama burcu boga onu biliyorum....Burclara göre uyumumuz cok güzel ama neden birine isinmakdan sevmekde bukadar zorlaniyorum??
Begenilen biriyim ama sanirim ben cok secici biriyim, cok inceleyip sik dokuyorum....

Verecegin cevap icin tskler, emegine saglik....

Ah önyargılar ahhhh.. Bu sende fazla baskın sanırım canım
Bu tavrına yenik düştüğün sürecede yanlış kararlar alırsın. Gereksiz kendine yüklenmekten vazgeç. Hayat senin hayatın bunu unutma. Onu tanıma şansını kullan. Hayat sana güzel süprizler yapacak. 2010 Keyifli görünüyor. Tabiki bakış açın değişmezse bu senenin 2009 dan farkı olmaz.
Duyarlı ol. Bu sana güzel bir motive getirecek.
Sen güzel bir moralle daha verici olunca bu ilişki anlam kazanır..
Yani açıkcası yol almak için senin olman hatta içten olman gerekiyor.

Ah önyargılar ahhhh.. Bu sende fazla baskın sanırım canım
Bu tavrına yenik düştüğün sürecede yanlış kararlar alırsın. Gereksiz kendine yüklenmekten vazgeç. Hayat senin hayatın bunu unutma. Onu tanıma şansını kullan. Hayat sana güzel süprizler yapacak. 2010 Keyifli görünüyor. Tabiki bakış açın değişmezse bu senenin 2009 dan farkı olmaz.
Duyarlı ol. Bu sana güzel bir motive getirecek.
Sen güzel bir moralle daha verici olunca bu ilişki anlam kazanır..
Yani açıkcası yol almak için senin olman hatta içten olman gerekiyor.

Offf offf deniyorum abla ama olmuyor iste okadar caba gösteriyorum ki artik nerde yanlis bilmiyorum...terkardan bir sans vermeyi denicem ona da bana da, hayirlisi olsun 2009 gibi bir yil olmamasi icin elimden geleni yapicagim...Senin hisslerine güvendigim icin sordum, yoksa yol vericektim herseyi suan oldugu gibi birakicaktim....BITANESIN:ar4fd:

Yüregine saglik ablacim....

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri