Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

tesekür ederim handancacim. yüregine saglik

Merhaba handanca ben ikizler burcuyum.
Şu anda sevgilim yok ama gerçekten aşık olduğum biri var 4 yıl süren ama arada ayrılıklar yaşadığım bir beraberlikti.Kendisi aslan burcu bununla ilgili genel anlamda bakmanızı rica ediyorum.

öncelikle üzerinde meraklı gözlerin olduğunu ve en kısa zamanda bunların sana geleceğini söylüyor kartlar:) Merak etme Kder çarkın yeniden dönüyor. buda senin için bazı güzel süprizlerin geleceğini söylüyor kartlara..
canım birde bi ihanet söz konusu. bu kimdir bilmiyorum. yakınındaki insanlara karşı dikkatli ol.
Lütfen artık gözlerini aç biraz. seni ne değiştirdi bu kadar. sanki zorla kendini hapsediyorsun. hemen düzelmeni öneriyorum.

handanca çooooookkkkkkk teşekkür edrim baktığın için.. ama seni ne değiştirdi derklen ne gibi bi değişikli mesela ..sanki zorla kendini hapsediyorsun. hemen düzelmeni öneriyorum.[/quote] hapsetmek falan kasteddiğin içime kapanıklık mı nedir biraz ayrıntılı söyler misin.. sana zahmet olucak ama merak ettim:utan::şey:

Merhaba handanca ben ikizler burcuyum.
Şu anda sevgilim yok ama gerçekten aşık olduğum biri var 4 yıl süren ama arada ayrılıklar yaşadığım bir beraberlikti.Kendisi aslan burcu bununla ilgili genel anlamda bakmanızı rica ediyorum.

Evlilik düşünüyormusun yazmamışsın ama şuan göremedim ben.
Sezgilerine güven. ona bağlı kalıyorsun ama bazı fırsatlarıda kaçırıyorsun.
Onunla evlilik için konuşman gerekiyor. Şuan kendinden başka düşündüğü bişey yok. tabi sen, ben mutluyum diyorsan bişey diyemem.
Lütfen boşa kürek çektiğini bile bile kararsızca davranma.
Güzel olaylar yaşayacaksın hanende. Ailen ve seni mutlu edecek bir olay bu. İşle ilgili yada para ile ilgili bir konu sanırım.

handanca çooooookkkkkkk teşekkür edrim baktığın için.. ama seni ne değiştirdi derklen ne gibi bi değişikli mesela ..sanki zorla kendini hapsediyorsun. hemen düzelmeni öneriyorum.hapsetmek falan kasteddiğin içime kapanıklık mı nedir biraz ayrıntılı söyler misin.. sana zahmet olucak ama merak ettim:utan::şey:

önce birşeyi yapmak isteyip sonra vazgeçmek gibi, aldığın kararlardada istikrarlı değilsin,
sen sen değilsin yani. yaşantın seni monotonlaştormış canım. Kendini biraz yenile değiştir demek istedim yani.

ablacım bana bakalı 15 gün oldu daha beklicemmi :( ne olur bidaa baksan mutsuzum:(:( bu devam edicekmi..ben yengeç o terazi ayrıyız ilerde ne olucak ...sabırla bekliyorum ablacım....

ablacım bana bakalı 15 gün oldu daha beklicemmi :( ne olur bidaa baksan mutsuzum:(:( bu devam edicekmi..ben yengeç o terazi ayrıyız ilerde ne olucak ...sabırla bekliyorum ablacım....

Canım diğer yazdığım mesajta sanki tüm mutluluğun senin elinde olduğunu söyleyerek yapman gerekeni söylemişim. Anladığım kadarı ile taviz veremedin ve şuan sorunlar baş gösteriyor.
sana ilişki açılımı yapıyorum..
bak canım hem iyi hemde kötü günler var yaşantında. Herşeyin bir nedeni var . Fakat şunu unutma her geceninde bir sabahı vardır. Biraz olayları kendi haline bırak ve lütfen herşeye müdahale etmekten vazgeç.
Karşı tarafı bırakta biraz kendini dinlesin. sende zamanını güvendiğin ve sevildiğini bildiğin ortamlarda ve insanlarla geçir. Her saniye beyninde bu sorunla gezme. Bazen bişeylerin olmaması daha hayırlı olaylarada meydan hazırlıyor olabilir.
Umarım sende yaptığın hatanın yada hatalrın farkında olursun ve döndüğünde daha dikkatli olursun. Onu sen yargılama canım. sen iyi ol ve hep iyi davran. senin yaptıklarını gördükçe oda pişman olabilir. ama her dakika konuşur ve müdehale edersen sanırım yine uzaklaşacaktır.
Gelecek tekrar merak etme. Ama dediğim gibi bu ilişkiyide kurtarmak sana bağlı. öptüm.
Uzun uzun yazdım. iş sana kalmış.

merhaba handanca hanım;
yeni tanıdığım biri ilgimi çekiyor ama onunla ne olur ya da birşeyler olur mu ya da aşk hayatım nasıl bir gidişat izlicek bilemiyorum ,tarota danışmak istedim.
Yorumlarınıza,elinize sağlık,şimdiden teşekkür ediyorum:)

merhaba handanca hanım;
yeni tanıdığım biri ilgimi çekiyor ama onunla ne olur ya da birşeyler olur mu ya da aşk hayatım nasıl bir gidişat izlicek bilemiyorum ,tarota danışmak istedim.
Yorumlarınıza,elinize sağlık,şimdiden teşekkür ediyorum:)

Hayır canım aradığın mutluluk bu insanda değil.
Sen belki sana gelse onu tanıma fırsatı vereceksin kendine ama ben kalıcı bi ilişki görmedim kartlarda.
Asıl karşına gelecek insan için biraz daha zaman var. Bu kişi nazik bir insan olacak. giyimine dikkat eden konuşması etkileyici biri olacak.
Herşeye hakim olma sevdanı bırak. biraz daha ılımlı ve tavizkar ol. yoksa insanlar seni çok yakın bulamıyor. Sana söylenen laflarada dikkat et. küçük ipuçları gelecek eline.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri