Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

bazen nedendir bilmam kararsızlıklar yaşıyorsun.
Eşinin sana sözverdiği şeyler olmuş, bence yapamayacağı şeyler için çok söz vermesin sonra aranızda sıkıntı olur.
canım eğer şu geçmiş dönem (ki bende öyle görüyorum) sıkıntılı geçmişse artık yeni bir dönem gireceğini ve nefes alacağınızı söylüyor kartlar..
Hatta aranızdaki bazı dengesiz durumlarında düzelmesi bile sözkonusu.
Sağlık konusundada dikkatli olmanı söylüyor kartlar..
teşekkür ederin handanca eşime de okudum umarım kartların doğru söylüyordur...:ar4fd:

ablam benim yaaaa çok teşekkür ederim...herşey gönlünce olsun öpüyorumm çok :)

Hayır canım aradığın mutluluk bu insanda değil.
Sen belki sana gelse onu tanıma fırsatı vereceksin kendine ama ben kalıcı bi ilişki görmedim kartlarda.
Asıl karşına gelecek insan için biraz daha zaman var. Bu kişi nazik bir insan olacak. giyimine dikkat eden konuşması etkileyici biri olacak.
Herşeye hakim olma sevdanı bırak. biraz daha ılımlı ve tavizkar ol. yoksa insanlar seni çok yakın bulamıyor. Sana söylenen laflarada dikkat et. küçük ipuçları gelecek eline.

İzninizle size Handan Abla demek istiyorum.Handan Abla;
Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Yanlız kafama son cümle biraztakıldı. Elime geçen ipuçlarının konusu ne olabilir yada hayırlı,güzel şeyler mi bana bu konu da açılım yapabilir misiniz. :hmm:

İzninizle size Handan Abla demek istiyorum.Handan Abla;
Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Yanlız kafama son cümle biraztakıldı. Elime geçen ipuçlarının konusu ne olabilir yada hayırlı,güzel şeyler mi bana bu konu da açılım yapabilir misiniz. :hmm:

canım zamnı gelince sen zaten anlayacaksın bunları. şimdiden dert etme oldumu canım.
Elbettei iyi ve güzel şeyler bunlar. Bu fırsatları yada ipuçlarını Kimi zaman bunu sana yakın bi arkadaşın verebilir.:)

2009 yılı için ilişkine isim koayabilirsiniz aile arasında. ama senin kafanı karıştıran insanlar var.
Çok sitemkarda olma. bazen menmun olmayı ve gülümsemeyi unutma. tamam hayat gerçek ama herşeyide yansıtma sözlüne. senin yanında nefes alsın bırak...
çalışıyormusun bilmiyorum ama herne durumdaysanda menmun değilsin. Lütfen biraz topla kendini ve önce kendine sonra sözlüne zaman ayır canım.

Handan abla teşekkür ederim,çok sağol:)

canım aramıza tekrar hoş geldin benim burcum ikizler eşimin burcu koç biliyosun bebiş için soracaktım ve maddi konuları soracaktım şimdiden yüreğine sağlık

slm handan benim burcum başak sevgilimki boga aramızda evlilik varmı yokmu onu merak ediyorum...

slm handan ben benim suan bi birlikteligim suan bi sorun yok gibi görünüyo ama ilerde ilişkimizin boyutunu merak ediyorum evlili varmı bu insanla ..onun burcu boga...7 13 21

Slm ben aslan onun burcuda aslan heüz yeni tanıştık şu an ilerisi için neler düşünüyor we bizi neler bekliyor ... genel olarak bakarmısın bana

merhaba,
hayatımda kimse yok ama eski erkek arkadaşımla tekrar beraber olmak en büyük dileğim.ben akrep o balık
sayılarım da 22 11 18
şimdiden tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri