Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

benim burcum kova acaba 2009 yıllında beni neler beklıyor? kolay gelsin sımdıden tsk ederim.....

Bereketsiz bir dönemdesin sanki canım. ama disiplininden bişey kaybetme..
ÇÜnkü bunun verdiği gücü etrafındakiler görüyor ve seni takdir ediyor.
Acele kararlar verme. iyice düşün diyor kartlar. Aile yada işle ilgili yaşayacağın bi olay seni çok mutlu edecek.
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama dış tarafın olgun ruhun genç diyor kart. hayat şartları sanki sizi değiştirdi.
Politik ol biraz. Aleyhine gördüğün bazı olaylar lehine bile çevrilebilir.
2009 sizin için zor bir yıl değil. Herşey sizin elinizde.

Onu kartlar bilemez canım. ama kafanda çelişkiler var. Uyumsuzda değilsiniz. Bazı şeylerde geri kaldığını düşünüyorsun. yada yetişemiyorsun hayatın hızına, bunların üzerinde durma fazla.
Sevdiğin insandan sana güzel haberler var canım. Evlilik teklihfi ile ilgili tekrar bir teklif alabilrisin. Merak etme yaşadığınız günler geçici hepsi geçecek. Mutluluk fazla uzakta değil.
Sana yakın bir insanında yaşayacağı bir olaya çok şaşaıracak ve üzüleceksin.

cok cok tsk ederim .. ellerinize saglik

mrb handanca benim burcum başak, onunki koç.ayrıldık geri dönücekmi?

Canım şuan durgunluk var. hemen dönüş bekleme.
Ne oldu bilmiyorum ama sırtı dönük olan insan üzgün.
Aslında konuşmalarının çok etkisi olmuş. Unutmaki çok konuşmak yada sürekli hataları anlatmak karşıdakini bezdirir. Sonra elimizden gidincede bir düşünce alır bizi.
Açıkçacı dönse bile tekrar gideceği kanatindeyim. Bu kişi kararını vermiş canım.

sevgili handanca bu ara çok karmaşık bi durumdayım ne yapacağımı bilmiyorum belli kararlarım var ama onlara bile kararsızım:(
bana genel bakabilirmisin bu ara veya bu yıl beni neler bekliyor unutmadan burcum terazi

şimdiden çok teşekkür ederim:)

sevgili handanca bu ara çok karmaşık bi durumdayım ne yapacağımı bilmiyorum belli kararlarım var ama onlara bile kararsızım:(
bana genel bakabilirmisin bu ara veya bu yıl beni neler bekliyor unutmadan burcum terazi

şimdiden çok teşekkür ederim:)

sanırım tembellikte var biraz. kendini çok bırakmışsın canım. Yanlış kararların olmuş. 2009 da vereceğin kararları iyice düşün öyle ver. sonradan üzülüyorsun neden böyle oluyor diye. Bazı ikiyüzlülerde gerçek yüzlerini gösterecekler.. yaptığın şeylerdede mutlu olmadığını görüyorum canım.
Sana şunu söyleyeceğim 2009 başarı dolu bir yıl olacak. sende çok değişeceksin ve bazı şeyleri nasıl başardığına hayretle bakacaksın. hadi bakalım hayırlısı:)

28951axz7tf7.gif

çok teşekkür ederim bana vakit ayırdığın için sağol:)

ablacım burcum balık bu yıl ve ilerideki yıllarda istediklerime kavusabilecekmiyim yada genel olarak bak :kiss: tsk ederim ablacım cok kararsızım bu aralar

handancım banada bakabilirmisin cnmya ben hayatımla ilgili yani beni neler bekliyor evliliğimle ilgili genel işte nebilim bunlar gibi şeyler benim burcum BAŞAK eşimin burcu ASLAN şimdiden sana teşekkür ederim aklına nefesine ellerine sağlık cnm :D:e112:

ablacım burcum balık bu yıl ve ilerideki yıllarda istediklerime kavusabilecekmiyim yada genel olarak bak :kiss: tsk ederim ablacım cok kararsızım bu aralar

Öncelikle kartlar acil değişim planı diyor:) Fikrin neyse değiştir canım. ÖNüne çıkan bazı engellerinde başarılarını engellediği görülüyor. Aslında adilsin ve adil olunsun istiyorsun. olmayınca dünyayı dar ediyorsun kendine. bence kendini üzmeyi ve sıkmayı bırak canım.
Bazı huyların varki takdire şayan.. Sevilen birisin. Gözlerinin gücünü unutma oldumu. 2009 barış ve uyum yılı olacak canım. Güç sende..

merhaba handanca,
senin hakkını nasıl öderiz? iş güç derken bide başına biz çıktık. İlgine teşekkür ederim.

Benim burcum başak onun ki boğa yaklaşık 2 yıldır süren bi ilişkimiz var cok mutluyuz ama sonunda evlilik olsun istiyoruz olacak mı merak ediyorum?

:melek:
:melek::melek::melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri