Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

selam ... bi ara yazacaktım ara vermiştin ... çok mutlu oldum cevapları görünce...
burcum emin olmamakla birlikte ikizler... onun burcu akrep...
aramızda yolların olmasına rağmen her şey çok güzel... evliliği çok istiyoruz... bizide bakarsan çok sevinirim ....

Canım arkadaşın sağlığına dikkat etsin. bi rahatsızlığı seni korkutabilir.
Evet mutlu bir karar alacaksınız 2009 da. Güzel temeller için başlangıçlar olacak.
Karşında bir arkadaşın var bu kimse dikkatli ol. sen onu olgun ve erdemli sanıyorsun ona güveniyorsun ama seni üzebilir.
Bu arada parasal olarak yaşanacak bir sevinş. seni fazla rahatlatmasın. Gözünün ünü bakmalı harcamalarında dikkatli olmalısın canım.
Sende ilişkinde kararlı görün. bazen bişey söylüyorsun. sonra neden dedimki diyorsun?

bak bu güzel bir soru; tarota kartlara soulacak soru yani..
işte cevabım ozaman.
-Öncelkle eksik aramasın diyor kart. bu şu neden yok deme yani. yetinmeyi bil.
-canım romantik ol biraz. hani o içinde söylemek istediklerin ama söyleyemediklerin varya yavaş yavaş başla :)
ama başka biri karşına çıkacak diyor kart. diğer taraftan sen bunlara başla mutlaka değişiklik göreceksin..

Teşekkürlerrr,hani böyle cumartesi sabahı ,hazır yağmurda hafif yağarken,yağmurla birlikte sende içime su serptinnn ,yorumlarıma ,ağzına sağlıkk....:))

ben basak burcuyum genel olarak bakarmisiniz

merhaba handanca

benim burcum koc ve kocaminki yengec .. acaba bizi 2009da neler bekliyor?

simdiden tesk ederim .. ellerinize saglik

hoşgeldiniz ben hala iş arıyorum iş bulabilecekmiyim bide beni isteyenler evimize giremiyor neden böyle oluyor bana ne zaman evlilik var genel bakarsnız sevinirim adım tugba şimdiden teşekürler

merhaba handan abla benim burcum aslan onunki oğlak henüz yeni bir ilişki fakat sorunlar yaşıyoruz bu ilişkinin sonu nasıl olcak bi de davranışlarındaki zıtlıkların sebebini merak ediyorum..teşekkürler

bana genel ve ilişki için bakarmısın erkek arkadaşımın burcu koç benimki terazi genel bakarsanız sevinirim teşkürler

canım duymak istemediklerini yazdım belki. ama şuan beklediğin kişi dönemeye kararlı. Bunu Allah bilir tabi. Umarım senin istediğin şekilde döner.
Ne oldu ne bitti ben bilemem ama şuan hazmedememiş bazı durumları. Sevgi yada pişmanlık kalsa zaten dönmezmi canım..
Şu kafandaki negatif düşünceleri sil süpür. rahatlaaa.. ve 10 gün sonra bana yeniden yaz.. bakalım fikrinde değişiklik varmı?
canım çok teşekkürler dediklerin çok doğru ona haksızlık ettim ve çok pişmanım.umarım döner ben on gün sonrasında yeniden yazacağım.inş fikri değişir görüşmek dileğiyle...

tekrar baslamanıza cook sevindim..
benim burcum akrep o ise balık.. şuan askerde ve psikolojik olarak biraz rahatsız bu konuda bakmanızı istiyorum.. TEŞEKKÜRLER...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri