Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

handanca canım benim ben napacam bu halde anlayamıyorum ben ikizler o akrep dengesizlik ve tutarsızlık diz boyu

yupistekrar merhaba;
iş hayatıma ilgili bu sıralar bazı endişelerim var,u konu nasıl sonuçlanabilir ya d ben be yapabilirim. Bakabilirseniz sevinirim.

merhaba handanca hanım,
sizi tekrar burada görmek çok güzel,
bana da genel anlamda tarot bakarsanız sevinirim.

Merhaba Handanca,
Ben de genel durum hakkında bilgi edinmek istiyorum mümkünse. Malum 2009 pek zorlu başladı:fish: hayırlısı artık.... Burcum ASLAN:)

Teşekkürler

Son düzenleme:

ben basak burcuyum genel olarak bakarmisiniz

2009 yılı için verimli bir olacağını söylemeliyim. sabrederek beklediğin huzura kavucaksın canım ama çok inatçısın. bazende insanları anlamdan çiziyorsun. lütfen anlamaya çalış oldumu.
yapacağın 1-2 seyehat sana iyi gelecek. Ama üzüntülerinde olacak canım. Aile ile ilgili canını sıkacak olaylarda sakin olmanı öneriyorum.
Bazı mal konularındada düşünmeden imza atma oldumu. kayıplar yaşaman olası.

merhaba handanca

benim burcum koc ve kocaminki yengec .. acaba bizi 2009da neler bekliyor?

simdiden tesk ederim .. ellerinize saglik

Hemen çıkan bir kutlama var.. Neye seviniyorsunuz bilemiyorum ama özellikle 3 bayanın mutlu olacağı güzel bir kutlama kapınızda.
Eşinizin canı sıkın bu aralar. iç organlarına dikkat etmeli.
adaletsizlik merhametsizlik hep görmüşsünüz sanki. Ama şunu unutmayın herkes er yada geç ektiğini biçecek.
Hanenize gelecek genç bir erkeğin geilişide sizi sevindirecek

hoşgeldiniz ben hala iş arıyorum iş bulabilecekmiyim bide beni isteyenler evimize giremiyor neden böyle oluyor bana ne zaman evlilik var genel bakarsnız sevinirim adım tugba şimdiden teşekürler

Canım 4 vakit sonra herneyi çok istiyorsan o dileğin kendi ayakları ile kapına gelecek. Dikkatli ol. yakındaki arkadaşlarına herşeyinide anlatma canım yaa.
sen çok nazara geliyorsun.. iyi işlerini olmadığı sürece kimseye anlatma.
Herkese güzel nasihat ediyorsun ama kendine lafın geçmiyor. Ağzından çıkan laflar sonra başına iş açabilir.

merhaba handan abla benim burcum aslan onunki oğlak henüz yeni bir ilişki fakat sorunlar yaşıyoruz bu ilişkinin sonu nasıl olcak bi de davranışlarındaki zıtlıkların sebebini merak ediyorum..teşekkürler

valla sen kurnaz olacaksın önce. ama meraklı olmayacaksın. yada meraklı olduğunu hissetirmeyeceksin.
Heryerde herşeyide konuşma. özelikkle ortak arkadaşlarınıza. Konuşacaksanda iyi şeylerden bahset. Bu arada bi para kaybı yaşayacak bu arkadaşın.
Bu ilişki için kimseden yardım alma. tek başına ol. ve olduğun gibi davran.
Merak etme güzel gelişmeler olacak. Ama onu bunaltmadan, samimi ve sevgini hissettirerek iletişim kurarsan sana güvenip daha gerçekçi olur.

bana genel ve ilişki için bakarmısın erkek arkadaşımın burcu koç benimki terazi genel bakarsanız sevinirim teşkürler

Güzel konuşan arkadaşım, arada içindekileri haykır ona. sanki güzel bir-iki laf etsen değer kaybedeceksin. aksine güzel konuşma erkek arkadaşını fazlası ile etkiler. Bazı konularda kapalı kutu gibisin. buda arkadaşını düşündürüyor.
Bazı problemlerde doğabilir. özellikle iş konusunda yaşanacak bir problem can sıkıntısı yaratacak.
Birde mekan değişikliği yaşanacak canım. evlilik şuan görmedim.

tekrar baslamanıza cook sevindim..
benim burcum akrep o ise balık.. şuan askerde ve psikolojik olarak biraz rahatsız bu konuda bakmanızı istiyorum.. TEŞEKKÜRLER...

Canım kesinlikle morale ihtiyacı var. Ona destek olmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Güzel mesajlar, güzel telefonlar vs...
sende durgun bir dönemdesin. biraz canlan. kendine faydası olmayanın kimseye faydası olmaz..
Sanırım yakında gelme durumu var. merak etme güzel geçecek bu geliş.
Birde biraz ortamları yada yaşadıklarını abarttığını sanıyorum.. Yinede güç verirsen güzel olur canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri