Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba. daha önce biriyle tanışacağımı söylemiştin.acaba bu evleneceğim kişi olabilir mi?
20.03.77 doğumluyum. burcum balık.sayılarım 23 4 7
şuan hayatımda kimse yok. acaba kartlarda evleneceğim kişi ile ilgili görünüşü,mesleği ile ilgili ipucu veriyor mu?bunu merak ediyorum.aydınlatırsan sevinirim.

Canım malesef kartlarda seni tatmin edecek birşey göremedim. Öncelikle bu tanışacağın kişi geçmişte aşk yarası almış ve kadınlarada güvensiz biri sanırım. Onun güvenini alabilirsin.
Senin bu kişiye karşı zaman zamanda dayanıksız olduğun baş edemediğin de olacak. O yüzden ne kadar yürür şimdiden bişey söylemek çok erken.
Hiç belli olmaz belki bütün duvarları sende yıkacaktır, iyi yüzünü sana gösterecektir bu kişi.

Mrb Handan abla daha öncede sadece bir konu ile ilgili baktirmistim simdi genel olarak baktirmak istiyorum. Is, Saglik, Ask ve Para durumuna, beni neler bekliyor bu yilin geri kalaninda. Karsilasacagim olumlu olumsuz seyler karsisinda neler yapmam gerekiyor? Son olarak seneye Türkiye´ye yerlesmek istiyorum bu istegim olacak mi ôlursa nekadar hayirli olacak ve Ailem karsi gelme ihtimali olursa nasil davranmam gerekiyor??( suan icin sanki pek fazla ciddiye almiyorlarmis gibi davraniyorlar). Burcum Basak dogum tarihim 15.09.1986

Simdiden tsk ederim abla

Sanırım Türkiye'ye gelmen daha hayırlı olacak. Orada o kasvetli ortam seni çok bunaltmış olabilir. Gelmeden bir gönül ilişkiside yaşaman mümkün.
Eline dönüş için gzüel bir fırsat geçecek. Bunuda iyi değerlendireceksin inşallah ki ailede de bununla ilgili sevinç çıkıyor.
Bazen gücünü kaybettiğini düşünüp moralini bozuyorsun. Bunlaru hiç düşünme. Sadece gelecek güzel günleri düşün. Parasal anlamdada mutluluk kapında.
Başkalaırınında moralini bozmasona sakın izin verme. Sen zamanla kendini kanıtlayacaksın. sabırlı ol.

Merhaba abla biliyorum gecendede sormustum, ama orda önemli bi soruyu sormayi unutmusum ya ): Umarim daha cevap alabilirim...?

Sorum su : Biliyorsun ciktigim biri var demistim, ama aramizda cok büyük sorunlar var benim icin en büyük sorunda. Maddiyat!! Benim durum iyi, ama onunki cok kötü abla. Bilemiyorum bir gelecegimiz varmi? Is desen güvencesi yok, ztn para bile kazanmio adam akilli, evi yok, arabasi yok...
Ben ise allaha sükür durumu iyi olan bir ailenin kiziyim...
Ya bilemiyorum olurmu isimiz, yoksa bana zaman yakinken dönmü dersin ):

Benim burcum Boga onunki Akrep...

Bakabilirsen cok sevinirim abla, bakamzasanda canin sagolsun yinede tskler :)

iyi günler handan defgrli vaktini bize ayırdıgın için teşekkür edriz...bana bütyün söylediklerin tek tek çıkıyo şaşıp kalıyorum inan..şuanki sorum bi sevdigim biri var 7 aydır beraberiz kafam okadar karışık ki ne yapcagımı bilemiyorum benim bu insanla sonum ne nereye ayrılık varmı bu insanla ...sürekli onun hakkında hoş olmayan şeyler duyuyorum ona belli etmiyorum ama içim içimi yiyo ne yapmam alzım bu ilişkiye devam etmelimiyim benim için dogru bi insanmı onun için mücadele devammı etmeliyim yoksa bitirmeliyim aslında çok ii anlaşıyoruz biz ama hep dışardan ilişkimize müdahale bu da bizi yıpratıyo yoruldum artık ...ne lur bi yol ... onun burcu boga adı fevzi benimki başak ismim hatice teşekkür ederim...sence söylenenler dogrumu ona soramıyorumda aramız bozlur diye ...inşallah dogru degildir....

merhaba handanca abla öyle mutsuzumki bişeyler söyle bana ne olur eski bi ilişkiye takılıp kaldım eminmki onunda aklında hala ben varım bakarmısın ablacım ne olucak nereye gidicek bu ilişki....ooff off

Sanırım Türkiye'ye gelmen daha hayırlı olacak. Orada o kasvetli ortam seni çok bunaltmış olabilir. Gelmeden bir gönül ilişkiside yaşaman mümkün.
Eline dönüş için gzüel bir fırsat geçecek. Bunuda iyi değerlendireceksin inşallah ki ailede de bununla ilgili sevinç çıkıyor.
Bazen gücünü kaybettiğini düşünüp moralini bozuyorsun. Bunlaru hiç düşünme. Sadece gelecek güzel günleri düşün. Parasal anlamdada mutluluk kapında.
Başkalaırınında moralini bozmasona sakın izin verme. Sen zamanla kendini kanıtlayacaksın. sabırlı ol.

Abla icime su serptin dediklerinle, cok tsk ederim sana. Sunu merak ettim demissin ya gelmeden gönül iliskisi yasaman mümkün o iliski tr´den mi olacak yoksa burdan mi? :kiss:

iyi günler handan defgrli vaktini bize ayırdıgın için teşekkür edriz...bana bütyün söylediklerin tek tek çıkıyo şaşıp kalıyorum inan..şuanki sorum bi sevdigim biri var 7 aydır beraberiz kafam okadar karışık ki ne yapcagımı bilemiyorum benim bu insanla sonum ne nereye ayrılık varmı bu insanla ...sürekli onun hakkında hoş olmayan şeyler duyuyorum ona belli etmiyorum ama içim içimi yiyo ne yapmam alzım bu ilişkiye devam etmelimiyim benim için dogru bi insanmı onun için mücadele devammı etmeliyim yoksa bitirmeliyim aslında çok ii anlaşıyoruz biz ama hep dışardan ilişkimize müdahale bu da bizi yıpratıyo yoruldum artık ...ne lur bi yol ... onun burcu boga adı fevzi benimki başak ismim hatice teşekkür ederim...sence söylenenler dogrumu ona soramıyorumda aramız bozlur diye ...inşallah dogru degildir....

Bu tedirginliğini inan anlamış değilim. Kartlarda olağanüstü bişey görmedim ben. Sorunları olabilir. Hatalarıda kimse 4/4 lük değilki. İnsan hep yanındakini sorgulamaktansa başkalarındaki hataları arar.
Lütfen bu kadar düşünüp ilişkinede zarar verme kendinede.
7 aydır senle birlikte bu. Gönül sarhoşu biri olsa 7 ay değil 7 gün bile durmazki.
Bu sorunlarında üstesinden geleceksin. Hoş süprizler var canım.
Mutluluğun tadına bak sen.

merhaba handanca abla öyle mutsuzumki bişeyler söyle bana ne olur eski bi ilişkiye takılıp kaldım eminmki onunda aklında hala ben varım bakarmısın ablacım ne olucak nereye gidicek bu ilişki....ooff off

Lütfen hayatını dahada berbat etme. Emin ol istediğin huzur gelcek kapına. Tabi sen bu günleri böyle sitemle üzüntüyle beklersen işin zor derim
Hadi silkelende kendine gel.
Geçmişte yaşadığın o derin acıyıda unutmaya çalış
Uykuda gibisin yaa.
Onun bu kadar neden düşünüyorsun. İnan gelse bilr yine gider.
Ben açıkçası bu ilişkide uzun süreli bişey görmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri