Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkür ederim sagol içime su serptin handanca aama bu dedikodular varya insanlar neden bu kadar acımasızkiiii

canım banada bakarmısın öpüyorum çokkkkkk

Canım dileklerinde oluşan gecikme seni huzursuz ediyor. Ben bu gelecek güzel günleri iyi bir moralle beklemeni tavsiye ediyorum. Çünki Stres yapmaktan başka eline bişey geçmiyor. Bu durumda ikende sağlıkla düşünemiyorsun.
Kararsızlıklar yaşıyorsun. Tekrar kendini toparla. Sen iyi olunca herşeyi dah a güzel düşünüyorsun.
Pozitif düşünce sana doğru yolu gösterecektir. yakınındaki 2 bayana vereceğin güzel bir haberle tüm hane çok sevinecek.
Dualarınada dikkat et heran gerçekleşebilir.:)

SLM nasılsınız
benim doğum dünüm 27 nisan 1989 arkadaşımın doğum günü de 7 temmuz 1986 aslında nüfus cüzdanında öle yazıyo ama gerçek tarihi bu değilmiş kendide bilmiyo asıl tarihini aramızda bişey yok normalde ama bi elektriklenme var rica etsem tarot falımıza bakabilir misiniz??

ben başak burçluyum 6 7 aydır bir küskün bir barışık gidn bi ilşkim var zaman zaman mutsuz olsamda idare etmeye çalışıyorum ama merak ediyorum bu ilişkinin sonu nereye kadar gidecek ayrılacakmıyız yoksa bir ömür boyu sürermi bu ilişki yani evlilik varmı bu insanla mücadelemin ve sabrımın mücdesi varmı yksa boşunamı mücadele ediyorum benim içinde yorum yaparsanız sevinirim o boga burcu....mücadele etmeye devamı mı etmeliyim yoksa artık pesmi etmeliyim....teşekkür edrim şimdiden

SLM nasılsınız
benim doğum dünüm 27 nisan 1989 arkadaşımın doğum günü de 7 temmuz 1986 aslında nüfus cüzdanında öle yazıyo ama gerçek tarihi bu değilmiş kendide bilmiyo asıl tarihini aramızda bişey yok normalde ama bi elektriklenme var rica etsem tarot falımıza bakabilir misiniz??

Canım açıkçası ben kartlarda bir gelecek görmedim. Senin gayretinle bile olsa kısa süreli bir ilişki olur ve sorunlar yüzünden bu ilişkiyi bırakmanda olasıdır.
Şu an durgun bir dönem ama, bu hep böyle gidecek değil tabiki.
Birde önyargılı olma derim. Çünkü kendi düşüncelerin seni bağlar. aslında insanlar senin gördüğün gibi olmayabilirler.
Yakınındaki bayan arkadaşlarınında düşüncelerine ve eleştirilerine kulak ver.
Sağlığına dikkat et. Alerjik bir durum söz konusu olabilir.

ben başak burçluyum 6 7 aydır bir küskün bir barışık gidn bi ilşkim var zaman zaman mutsuz olsamda idare etmeye çalışıyorum ama merak ediyorum bu ilişkinin sonu nereye kadar gidecek ayrılacakmıyız yoksa bir ömür boyu sürermi bu ilişki yani evlilik varmı bu insanla mücadelemin ve sabrımın mücdesi varmı yksa boşunamı mücadele ediyorum benim içinde yorum yaparsanız sevinirim o boga burcu....mücadele etmeye devamı mı etmeliyim yoksa artık pesmi etmeliyim....teşekkür edrim şimdiden

Sen içindeki çocuğa kulak ver canım. Yani kendin ol. Diğer insanlara karşı Yaşadıkların seni güvensiz yapmış olabilir. Sen yinede sıcak yüzünüde göster derim. İlişkin içinde aynı şey geçerli. Karşındakine soru işaretleri bırakma.
Bu şekilde gidersenizde aynı kalırsınız. Gelişme istiyorsan biraz daha ılımlı ve sevecen olman lazım.
Şimdiden pes etmeyi bile düşünmen yanlış.
Evlilik için zaman var. Bi müddet böyle sürer bu ilişki. Dediğim gibi senin sevgi dolu yüzün heran herşey yapabilir ama.

merhaba handanca benim erkek arkadaşım aslan bucunda benim burcum boga ailem eberaberliğimizi anlatsam karşı çıkarmı evlenme niyetimiz var ailem karşı çıkcak die korkuyorum bu korkum yersizmi mutlu olcakmıyız ilerisi için evlilik söz konusumu bide başka bi şehre taşınıyoruz bizim için hayırlı olcakmı birde onunla benim ilişkimiz hayırlı olcakmı benim için bu ilşkiyi sürdürmem ii mi olcak kötü mü şimdiiden tsk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri