Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handanca,
sitenize yeni üye oldum bu nedenle yanlış bir prosedür izlemek istemiyorum fakat 30 mesaj kotanızı nasıl tamalayabilirim birincisi bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İkincisi de soruma bir cevap verirseniz memnun olacağım.

07.Ekim.1977 doğumluyum iş ve evlilik ne zaman olacak (olacak mı?) ilk merak ettiğim bu ikincisi de çok kısa zaman önce görüştüğüm akrep burcu dul bir adam vardı ama tanıştığımızda daha yeni boşanmış olduğunu ve bu aralar evlilik düşünmediğini söyledi ve görüşmeme kararı aldık. Fikri değişecek ve onunla bir evlilik olacak mı? Çok uzattıysam kusura bakmayın lütfen ve çok teşekkür ederim.
Görüşmek ümidiyle...
Didem

Merhaba Handanca,
sitenize yeni üye oldum bu nedenle yanlış bir prosedür izlemek istemiyorum fakat 30 mesaj kotanızı nasıl tamalayabilirim birincisi bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İkincisi de soruma bir cevap verirseniz memnun olacağım.

07.Ekim.1977 doğumluyum iş ve evlilik ne zaman olacak (olacak mı?) ilk merak ettiğim bu ikincisi de çok kısa zaman önce görüştüğüm akrep burcu dul bir adam vardı ama tanıştığımızda daha yeni boşanmış olduğunu ve bu aralar evlilik düşünmediğini söyledi ve görüşmeme kararı aldık. Fikri değişecek ve onunla bir evlilik olacak mı? Çok uzattıysam kusura bakmayın lütfen ve çok teşekkür ederim.
Görüşmek ümidiyle...
Didem

Öncelikle sitedeki istediğin her konuya yorum yaparak mesaj atman gerekiyor. 30 adet mesajın olduğunda burada tarot açılımı yapmak mümkün.
Bunun dışında diğer genel kurallar için aşağıda büyük harfle yazılı linkli konuları okumanı tavsiye ederim.

teşekkür ederim ilginize ve yardımmınıza en kısa zamanda mesaj kotasını doldurup görüşmek ümidiyle :))))

iyi akşamlar handanca fırsatın olurda yorumlayabilirsen çok sevinirim 24.03.1983 benim sormak istediğim en önemli şey biri var handanca onun için ne ifade ediyorum ilerde bir şansımız varmı??

tekrar merhaba

30 mesaj başta kolay gibi görünüyor ama kimse cevap yazmayınca doldurması bayaa zor bir kota olduğuda bir gerçekmiş :((( ne yalan diyim umudum biraz kırılmadı değil :(((

canım sen yanlış anlamışsın sen istediğin konulara yorum yazacaksın senin mesajların 30 olacak ben yaptım sitede konuları oku yorumlar yaz doluyor ne var bunda canım benim :)

iyi akşamlar handanca fırsatın olurda yorumlayabilirsen çok sevinirim 24.03.1983 benim sormak istediğim en önemli şey biri var handanca onun için ne ifade ediyorum ilerde bir şansımız varmı??

üzgünüm ama gelecek yok bununla. Kartta yapılan yada alınan karardan üzüntü yaşanacağı çıkıyor.
Gelecek güzel, çok iyi fırsatlar ve süprizler var sana hayatın.
Bunda takılıp kalma yani.
İncinebilirsin. Fazla bağlayıcı olma. Gösterdiği yüzü ve içi bambaşka biri.
Sonuçta bunları kartlar söylüyor. karar senin hayatta senin.

sağol handancam bana o kadar büyük bir iyilik yaotın ki anlatamam peki bir daha açtırmam için sana ne zaman yazmam lazım 15 gün sonra değilmi ???

30 mesaj kotasını doldurmak gerçekten çok zormuş ama şimdi neden bu şartı koyduğunuzu daha iyi anlıyorum:))) emek vermeden elde edilen şeyler nasıl değeri bilinmezse bu da aynı nedenden dolayı konmuş bir kural diye düşünüyorum çünkü şimdi daha çok merak eder durumdayım açılımın sonucunu :)))

sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri