Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handanca,
sonunda 30 mesaj kotasını doldurdum :))))
biliyorum benim gibi çok kişi var bu nedenle vaktinizi fazla çalmamak adına soruma geçiyorum :

07.Ekim.1977 doğumluyum iş ve evlilik ne zaman olacak (olacak mı?) ilk merak ettiğim bu, ikincisi de çok kısa zaman önce görüştüğüm akrep burcu dul bir adam vardı ama tanıştığımızda daha yeni boşanmış olduğunu ve bu aralar evlilik düşünmediğini söyledi ve görüşmeme kararı aldık. Fikri değişecek ve onunla bir evlilik olacak mı? Çok uzattıysam kusura bakmayın lütfen ve çok teşekkür ederim.
Görüşmek ümidiyle...
Didem

çok pardon son bişey yazmayı unutmuşum... Hakkımdaki düşünceleri gerçekten nedir birde bunu öğrenmek isterim çok çok teşekkürler Handanca...

Merhaba Handanca,
sonunda 30 mesaj kotasını doldurdum :))))
biliyorum benim gibi çok kişi var bu nedenle vaktinizi fazla çalmamak adına soruma geçiyorum :

07.Ekim.1977 doğumluyum iş ve evlilik ne zaman olacak (olacak mı?) ilk merak ettiğim bu, ikincisi de çok kısa zaman önce görüştüğüm akrep burcu dul bir adam vardı ama tanıştığımızda daha yeni boşanmış olduğunu ve bu aralar evlilik düşünmediğini söyledi ve görüşmeme kararı aldık. Fikri değişecek ve onunla bir evlilik olacak mı? Çok uzattıysam kusura bakmayın lütfen ve çok teşekkür ederim.
Görüşmek ümidiyle...
Didem

Öncelikle bu adam evlilik gibi bir sorumluluğu pek alacak gibi görünmüyor. Aksine özgür olmak istiyor. Açıkçası pek sadık bir tip olarakta görmedim. Yani ona ayağına sorun olmayacak biri lazım sanırım.
Ben kendini fazla bağlama ve beklentiyede girme derim canım.
3. bir kişi ilede görüşmesi görülüyor.
Ben bu dönemi rahatlıkla atlat derim. çünki farklı biri karşına çıkacak.
Ama bu kişiyide değerlendirmek tabiki senin elinde. Senin söylediğin insanı beklemen açıkçası sana mutluluk getirmez.
Sabırlı ol ve sakın inancını kaybetme. Özellikle bu yılın sonlarına doğru tanışacağın açık tenli insan seni beklemediğin süprizlere götürebilir.

merhaba handanca ben iş hayatımla ilgili sorucaktım.bu sene tekrar işe girebilirmi.acaba.yada ne zaman olur.bir eski işyerim de eleman çıkıcakmış orası olurmu tekrar.birde ailece arzu ettiğimiz arsa almak istiyoruz.bu sene alabilirmiyiz.teşekkürler.adım yasemin.

merhaba handanca ben iş hayatımla ilgili sorucaktım.bu sene tekrar işe girebilirmi.acaba.yada ne zaman olur.bir eski işyerim de eleman çıkıcakmış orası olurmu tekrar.birde ailece arzu ettiğimiz arsa almak istiyoruz.bu sene alabilirmiyiz.teşekkürler.adım yasemin.

İş için biraz daha beklemen gerekiyor. Eskiye dönüşte açıkçası göremedim ben.
Fakat asıl gireceğin iş için zaman olmasına rağmen çok hayırlı bir iş olacak senin için. Kendini kanıtlayacaksın yeni işinde. Bu da sana güç verecek. O kaybettiğin enerjini yeniden kazanacaksın.
Arsa konusuna gelince parasal nedenden dolayı gecikme görünüyor.
Bunun dışında evden biri bu para konusunda ciddi ciddi ne yapacağını düşünüyor.
Kesin alınacakta diyemiyorum o yüzden. Ekstra şeyler çıkması muhtemeldir. Bu harcamalarda arsa üzerindeki alım isteğinizi erteleyebilir.

çok teşekkür ederim Handanca süpersin dediklerini kesinlikle yapacağım :)))

herşey gönlünce olsun ve çok çok teşekkürler çünkü ne yalan diyim bu siteyi gördüğümde ve sana yazdığımda umutsuzluğumun doruklarında ve hep mi karşıma olumsuz insanlar çıkacak diye ciddi bir bıkkınlık ve bitik bir ruh halimdeydim ( ki hoş sen bunu zaten farketmiş ve görmüşsündür zaten !!! )

ama şimdi yorumlarını okuduğumda içime biraz huzur ve umut doldu teşekkür ediyorum ve eğer profesyonel çalıştığın bir yer varsa seni bir kez de yüz yüze ziyaret etmek ve bu şekilde de diyalog kurmak isterim (tabiki böyle bir durum sözkonusuysa)

tekrar teşekkür ederim sevgilerimle...
Didem :)

Merbalar Handanca.
Bende 30 mesajı bugün doldurdum.:)
Kötü şeyler çıkar diye çok çekiniyorum,ama senden rica etsem banada bakar mısın?

Akrep burcundanım.Sevgilim İkizler.Onu çok seviyorum.Evlenmekten bahsediyor devamlı.Ama bazı engellerimiz var. Neyse bakınca detayını görürsün.

Şimdiden teşekkür ederim.
:kiss:

Slm tekrar handanca, geçen sefer açtığın tarot kartları çok gerçekçi idi.. sanırım 15 günüm doldu ve genel olarak ev, iş, sağlık ve evlilik ilişkilerimi tekrar irdelemek istiyorum, şimdiden tşk.ler

Merbalar Handanca.
Bende 30 mesajı bugün doldurdum.:)
Kötü şeyler çıkar diye çok çekiniyorum,ama senden rica etsem banada bakar mısın?

Akrep burcundanım.Sevgilim İkizler.Onu çok seviyorum.Evlenmekten bahsediyor devamlı.Ama bazı engellerimiz var. Neyse bakınca detayını görürsün.

Şimdiden teşekkür ederim.:kiss:

Evlilik için henüz zaman var. İkizler erkeğini idare etmek pekte kolay değildir. Ben ilişkinde 3. kişinin etkisi olduğunu söylemeliyim. Adamında sorumlulukları var. Hatta fazlası ile sorumluluk sahibi.
Bu dönem neden bu kadar huysuz olduğunu anlayabiliyormusun? Başkalarının hatalarını hemen farketmene rağmen kendi yaptıklarına hiç bakmıyorsun canım. Önyargılısın. buda sana yaklaşan insanları düşündürüyor. Ailende de bu insan akarşı peşin hükümlü olanlar çıkabilir.
Onu seviyorsan görev sana düşüyor.
Problemlerinin çözümüde zamana bağlı canım. Tabiki burada sabırlı olmakta yine size düşüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri