Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Handancım meraba 4 vakitte biriyle tanışacağımı yazmıştın yaz ayı içerisindemi ne zaman merak ettim ben birde koperatife ev olayına girmiştim..sonu nasıl görünüyor hayat yıprattı beni bu sene içerisinde evlilik varmı bana...cevaplarsan sevinirim

Handancım meraba 4 vakitte biriyle tanışacağımı yazmıştın yaz ayı içerisindemi ne zaman merak ettim ben birde koperatife ev olayına girmiştim..sonu nasıl görünüyor hayat yıprattı beni bu sene içerisinde evlilik varmı bana...cevaplarsan sevinirim

canım 4 vakit 4 saatte olabilir 4 ayda yada dördüncü ay, yada 4 ay sonra
4 yıl sonra olmaz umarım.
ben bu sene olacak gibi hissettim.
Eğer dikkat etmessen para konusunda da sıkıntı yaşayabileceğini gösteriyor kartlar.

merhaba handanca bende tarot baktırmak istiyorum.doğum tarihim 22.03.1982 burcum koç nişanlımın burcuda koç evlilik hayatımı öğrenmek istiyorum.

merhaba handan hanım ben yeni üyeyim benim içinde bakarsanız çok sevinirim3 yıllık bir ilişkim var fakat son zamanlarda çok ilgisiz ve isteksiz, tekrar eskisi gibi beni sevmesi mümkün mü yoksa yakında bir ayrılık var mı? benim burcum yay erkek arkadaşımında yay... 3,17,28.. şimdiden çok teşekkür ederim

merhaba handanca bende tarot baktırmak istiyorum.doğum tarihim 22.03.1982 burcum koç nişanlımın burcuda koç evlilik hayatımı öğrenmek istiyorum.

İlişkinle ilgli korkularını bir kenara bırak.
bu aralar kimseyi dinlediyin görülmüyor. kulaklatını kapamışsın herkese sanki. Yada konuşan çok artık duymak istemiyorsun.
Önünüz açık. merak etme. senin artık istediğin noktaya gelme zamanın yaklaşmış.
Canım bu sene için evlilik kartı açılmadı. ama bu olmayacağı anlamına gelmez. Güzel süprizler ve mutluluklar kartı çıktı. umarım bu niyetinde içindedir.

merhaba handan hanım ben yeni üyeyim benim içinde bakarsanız çok sevinirim3 yıllık bir ilişkim var fakat son zamanlarda çok ilgisiz ve isteksiz, tekrar eskisi gibi beni sevmesi mümkün mü yoksa yakında bir ayrılık var mı? benim burcum yay erkek arkadaşımında yay... 3,17,28.. şimdiden çok teşekkür ederim

Valla canım bu ilişki için canlılık lazım. yoksa düşünmediğin noktalara gelebilir. Kendini yenilemen gerekiyorsa bunu yap.
acaba ilgisiz olan birazda sen olabilirmisin??
Çoşku heyecan bekleyen ve isteyen sensin am abunun için çaban yokki. hep ondan bekleme.
onu sevdiğini sen bi göster bakalım. beklemen çözüm değil yani.
üzerindeki tembellikten kurtul. yoksa hep hayal kurmakla yaşarsın.

Handancım teşekkür ederim ama 18 temmuz düğün tarihi belirlendi.. biraz sıkıntılar oldu evlilik kartı açılmaması şaşırttı beni hayırlısı

Meraba handancım yeni üye oldum harika bir site emeğinize sağlık..bende tarot baktırmak istiyorum 6.08.1979 dogumluyum , aslan burcuyum ,evliyim beşinci yıla girdik eşim 6 mayıs doğumlu boğa burcundan..birde üç yaşında kızımız var evlilik hayatıma ve bize nelerin beklediğini 2009 yılında bakarmısın...detaylı bakarsan çok memnun olurum sıkıntılıyım..mutsuzum...

merhaba handanca ben kendim için baktırmak istiyorum
koç burcuyum yurtdışı işim var acaba olacakmı bu yıl içinde
şimdiden teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri