Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

slm handanca benm adım gızem sewgılımın adı mert evlılık gorunuo mu evlensek mutlu olurmuyuz bakarmısın

merhaba handanca, ben yeni üye oldum adim fikriye, almanyada yasiyorum.
evli iki cocuk annesiyim,esimin adi yilmaz ve ikimizde yay burcuyuz.
ben 35 esim 38 yasinda. esim capkinlik yaptigi icin cok mutsuzum,düzelecekmi? benim sagligima vede cocuklarima yani genel olarak .zamaninizin oldugu bir gün, bakabilirseniz cok sevinirim, simdiden cok tesekür ederim.

NOT: eger bana bir sorunuz olursa cevaplaya bilirim.:)

slm handanca benm adım gızem sewgılımın adı mert evlılık gorunuo mu evlensek mutlu olurmuyuz bakarmısın

https://www.meleklermekani.com/taro...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

Lütfen kuralları okumadan tarot talebinde bulunmayın :)

handanca banada bak ya lutfen adım gızem sevdıgımın adı mert ben akrep o kova burcu evlılık gorunuomu lutfen bak mutlu olurmuyum onla lutfnn

slm handanca banada bakarmıısn ama ben yenı uyeyım olmuo heralde anlamadım gıttı ben akrep seevgılım kova bakarsan sevınırım

merhaba handanca:) bende yeni üyelerinizdenim :) :nazar:

ben boğa burcuyum.....sevdiğim var ama oda yakında evLeniyor :) terazi burcu..aslında birazda bununla ilgili açtırmak istiyorum...

7 3 14 sayıları geçti içimden :)

teşekkür ediyorum..

Sakın yaşadıkların kendine olan güvenini kaybettirmesin. Küsmek kendine. Yaşananlar seni bir kararmsarlığa itebilir buna izin verme. Karşına biri çıkacak ve hayata başka gözlerle bakacaksın. bunun biraz zamanı var yanlız. Hmmm bu arada gelecek güzel bir parada gördüm. Buda senin yüzünü güldürecek.
Kaybettiğin kişi içn fazla üzülme. O üzülsün bırak. BU arada herşeyden elin çekmiş gördüm seni. Hem çevrene hemde sana karşı hayran olanlara fırsat ver derim ben.

ben handan.20.03.77 sayılarım 2 34 22
ufukta evlilik varmı banada bakarsan sevinirim.

Hayatında biri yoksa bu sene için bir ilişki başlayabilir. Varsa biri ilişkinin adı konulabilir. Ama evliliğe zaman var canım. Özellikle Ağustos ayından sonra seni daha şanslı gördüm ben. Etrafında beğenilen birisin. Giyimine bie dikkat ediyorsun. Nazarada gelen birisin. Demekki her iyi şeyi ve kötü şeyleri herkesle konuşmaman lazım. Biraz birşeyleri içinde saklamayı bil. İşlerin tam olmadanda kimseyle konuşma.

canım meleğim hoşgeldin,
inşallah herşey yolundadır
banada bi ara boş olursan bakarmısın???
benim burcum başak onunki boğa
handan ama ben artık evlenmek istiyorumm
:d014:

OOOO Süperrrr evet evlilik görünüyor sana. Canım ilişkinde yaşadığın dengesizlikleri sorun yapıp durma. birazda kafana takmadan yaşamyı öğren.
Bu tür şeyler senin arkadışı etkiliyor. Ve bu güvenide görürse daha iyi kararlar alıp karşına istediğin anlamda geçecek.
Bazı yaşanan şeylere karşıda zayıf kaldığını görüyorum. Bilgini arttır. Onun yanında özellikle birlikte olduğunuz toplumlarda güzel konuşman onu büyüler. Düşüncelerinide kontrol edersen ben bir sorun göremedim.

benim burcum akrep sevgilimin burcu yengeç
3 aylık bir ilişkimiz var 4. aya girdik
bizim geleceğimiz nasıl olucak nasıl bir hayat yaşıyacağız sonumuz nasıl olacak...
şimdiden çok teşekkür ederim....

benim burcum akrep sevgilimin burcu yengeç
3 aylık bir ilişkimiz var 4. aya girdik
bizim geleceğimiz nasıl olucak nasıl bir hayat yaşıyacağız sonumuz nasıl olacak...
şimdiden çok teşekkür ederim....

Kıskançlık konularında lütfen düşünmeden ani kararlar verme. Bunlar seni düşünmediğin tartışmalar içine sokabilir. Kısa dönem bir ayrılık bile yaşaman olasısır. Özellikle 3. kişi olan biri için ciddi bir tartışma çıkıyor. Bunu sana şimdiden problem et, sinirlerini boz diye yazmıyorum. Kararlılıkla meselelerin üzerinde dur. Önlemini al canım. Çevrende bulunan boş konuşanlar var. Herkesede kafayı takma. 10. ayda sana ilişkin anlamında güzel ve ciddi bir gelişme olacağını söylemeliyim.

OOOO Süperrrr evet evlilik görünüyor sana. Canım ilişkinde yaşadığın dengesizlikleri sorun yapıp durma. birazda kafana takmadan yaşamyı öğren.
Bu tür şeyler senin arkadışı etkiliyor. Ve bu güvenide görürse daha iyi kararlar alıp karşına istediğin anlamda geçecek.
Bazı yaşanan şeylere karşıda zayıf kaldığını görüyorum. Bilgini arttır. Onun yanında özellikle birlikte olduğunuz toplumlarda güzel konuşman onu büyüler. Düşüncelerinide kontrol edersen ben bir sorun göremedim.

Handannnn meleğimmm sizleri seviyorummmmmmmmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri