Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba Handan Hanım.artık bu bölüm aktifleşti mi?şansımı deniyorum :)

benim şuan hayatım sadece işimden ibaret.bulunduğum yerde arkadaşım da yok sevgilim de :),ailem de yanımda değil.benim geleceğe dair belirsizliklerim ve korkularım var.gelecekten kuşkuluyum,hiçbir şey yolunda gitmiyecekmiş gibi umutsuzum.kendimi geliştirdiğim de yok.olduğum yerde sayıyorum.bir de benim fazlasıyla obsesyonlarım var.yani benim esas problemlerin bu.bana da bakabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

belirtmem gerekiyor muydu bilmiyorum.doğum tarihim 01.01.1983
asılnda yılbaşı gecesi doğmuşum.yani 31 aralık mı 1 ocak mı belli değil.

selamlar

handanca ablam ben sevda canım ben baktıralı 15 günü geçti ben koç bucuyum eşim başak burucu ben yeni kararlar aşamasındayım bununla ve eşimle alakalı bana açılım yapabilirmisin acaba ??

merhba. hoşgeldin.

bugün ilk defa huzurlu ve mutluyken tarot baktıracağım.bu ruh halimle bakarmısın?
20.03.77. doğumluym. bekarım. hayatımda biri yok. biriyle tanışacak mıyım?aşk hayatım nasıl olacak? bu ara sanki bişeyler olacak gibi içmi çok rahat.bakalım ne diyeceksin?

Kartlar uzun vadeli kararların için fazla aceleci olmamanı gösteriyor canım..
Henüz bir birlitelikte çıkmadı. Aynı konu üzerinde bence bir gelişme olmadan açmayalım tekrar. Umarım bu moral verici havan her zaman olur.
Çünki sen olaylar pozitif baktığında daha heyecanlı oluyorsun. Kötü düşüncende hepten kötü sonuç getiriyor. Öncelikle bu düşünce gücünün devam etmesini sağla.
ben inanıyorum daha güzel heberlerle geleceğine bana.

hoşgeldin handanca.ben yasemin yaş 32 ben evlilik ne zaman olucak.bir tarih vermen mümkünmü.tanışma olayımız nasıl olur.ve bu kişiyle tanışma bu sene varmı.çok merek ediyorum kartlarda ne çıkarsa artık.daha önce bana ani bir evlilik demiştin.merak ettim bende detaylı yazarsın inş.teşekkürler.

Tarotu doğru kullanırsak güzel ipuçları alır ve bunları hayatımıza alırız.
Zaman aralığı çıkmıyor baktım. Ani evlilik içinse tanımadığın biri çıkar fazla uzatmadan evlilik kararı alırsın anlamında demişimdir.
Bu konuda gelişme olduğunda ancak tekrar bakmamız daha isabetli olur.
Yani tarotu fal gibi gelecekten haber alma için açtırmayın. Mevcut durum için açtırın.

merhaba Handan Hanım.artık bu bölüm aktifleşti mi?şansımı deniyorum :)

benim şuan hayatım sadece işimden ibaret.bulunduğum yerde arkadaşım da yok sevgilim de :),ailem de yanımda değil.benim geleceğe dair belirsizliklerim ve korkularım var.gelecekten kuşkuluyum,hiçbir şey yolunda gitmiyecekmiş gibi umutsuzum.kendimi geliştirdiğim de yok.olduğum yerde sayıyorum.bir de benim fazlasıyla obsesyonlarım var.yani benim esas problemlerin bu.bana da bakabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

İnsanlardan kaçmayı tercih edip mutsuzluklarını düşünmek yerine biran önce sosyal bir çevreye atmanı önerdi kart. Yoksa bu durumun sağlığını etkileyecek.
Hiç birşeyide kolay düşünme, çokta olmayacakmış gibi bir havayada alma kendini.
Kötü düşünce kötülükleri çağırır bunu sakın unutma.
Sana beğendiğim bir sözü yazmak istedim. bunu yazmamın bile bir nedeni olmalı.
"paranızı kaybederseniz sakın üzülmeyin, hiçbirşeyinizi kaybetmiş sayılmazsınız. Sağlığınızı kaybederseniz hayatınızın %50 sini kaybetmiş sayılırsınız. Fakat ümidinizi kaybederseniz işte ozaman herşeyinizi kaybetmişsiniz demektir. Ümidinizi sakın kaybetmeyin"
Şartlar ne olursa olsun kartlarda kendine güvenme yolunu seç diyecek..
Bütün oluşan durumlara dikkat et. Sebep hep senin tutumlarından. Kendini toparlaman lazım canım. Hedeflerin uzak belki. olabilir. Oraya böyle mutsuzlukla ulaşmak seni mutlu etmeyecektir.
Hadi bakalım kendini yanlızlığa mahkum etme. Şartlar senin lehine dönecek zaten.

merhaba handanca hoşgeldin tatilin iyi geçmiştir umarım ben sevda 30/07/1981 doğumluyum aslan burcuyum aşk iş ve sağlığımı merak ediyounm daha çok aşk daha önceden baktırmıştım aşkla ilgili eski erkek arkadaşımla ilgili kafamdan atamıyorum bi türlü ne tür bir yol izlemeliyim bakabilirmisin doğum gününe özel bir bölüm vardı orda yazmıştım bugün doğum günüm bakabilirmisiniz diye herhalde kargaşaya yoğunluğa karıştı bi bakım yaparsan çok sevinirim doğum günü hediyesi olarak en güzel hediyeyi almış olurum handanca

doğum günü açılımını bu düşüncenide ekleyerek yapacağım canım. Ordan okursun. sevgiler.

handanca ablam ben sevda canım ben baktıralı 15 günü geçti ben koç bucuyum eşim başak burucu ben yeni kararlar aşamasındayım bununla ve eşimle alakalı bana açılım yapabilirmisin acaba ??

Herne geçiyorsa kafandan tekrar tekrar düşün. Fevri kararlar alma derim.Belki kısa bir dönem ayrılık olabilir. Ama sadece o kadar. Bunun sebebide aynı şeylerde yoğunlaşmıyorsunuz. Herşey tektaraflı oluyor.
Ben senin biraz daha ılımlı olmanı tavsiye ediyorum.
Ne istediğini biliyorsun. Güzel zekanı ailen için kullan canım. Eşinin ihtiyacı var sana. vede sevgisi var. Belki diyeceksinki belli etmiyor. Ama onun yapısı bu.
İşlerine veriyor hep belki kendini. Sen sevgini hissttir ona inan karşılıksız kalmayacak.
Dışardan diğer güçler aklını karıştırmasın. Yapamayacakları vaatlerine kanma kimsenin.
Birazcıkta bu tavsiyelerle devam et derim ben.

Bu nedir böyle... Bu kadarmı kararsızsın. Ne yapacağını bilmiyor şaşaırmış durumdasın adeta. Lütfen bazı duygularını kendinde tut. Herkesle paylaşma. Çok şanslı bir dönem yaklaşıyor sana. Yeni yeni kararlar ve değişiklikler yaşayacaksın.
İlişkinde ayrılık görmedim. Onun hayatında bir başkasıda görünmüyor. Yanlız bu ilişkiyi bir değerlendir. Bana sorarsan bu şekilde ilişkini yürütmen seni çok yıpratıyor.
Plak gibi aynı şeyleri yaşıyorsun. Onunla konuş ve ciddi kararlar al.
Sen itelemedikçe ilişkinde ani bir değişiklik zor canım. Onun niyeti olmasada sen konuyu aç ve bu stresi bitir. Bırak o neyapacağını düşünsün.
Bu kararını uygula ve 15 gün sonra yeniden bakalım. Yook uygulamassan hayatın şimdilik ilişki anlamında böyle devam edecek.
slm handanca enson bajktırdıgımda bmöyle smöylemiştin dedigin gibi cidi ciddi jkonuştum ne olumlu nede olumsuz bişey sömyjledi bana erjkekj arkjadaşım bundan sonra ne olacajk aşjk hayatımla ilgili bundan sonra nasıl davranmalıyım ona dyüşyüncesi olumlumu olur olumsuzmu ne yapmalıyım evlilijkle sonuçlana bilirmi ilişjkimiz bajkarsan sevinirim onun gerçejk dyüşyünceleri ne ...ilişjkimizin boyutu nereye varır..ben başajk o boga burcu

Bu nedir böyle... Bu kadarmı kararsızsın. Ne yapacağını bilmiyor şaşaırmış durumdasın adeta. Lütfen bazı duygularını kendinde tut. Herkesle paylaşma. Çok şanslı bir dönem yaklaşıyor sana. Yeni yeni kararlar ve değişiklikler yaşayacaksın.
İlişkinde ayrılık görmedim. Onun hayatında bir başkasıda görünmüyor. Yanlız bu ilişkiyi bir değerlendir. Bana sorarsan bu şekilde ilişkini yürütmen seni çok yıpratıyor.
Plak gibi aynı şeyleri yaşıyorsun. Onunla konuş ve ciddi kararlar al.
Sen itelemedikçe ilişkinde ani bir değişiklik zor canım. Onun niyeti olmasada sen konuyu aç ve bu stresi bitir. Bırak o neyapacağını düşünsün.
Bu kararını uygula ve 15 gün sonra yeniden bakalım. Yook uygulamassan hayatın şimdilik ilişki anlamında böyle devam edecek.
slm handanca en son falımda bu nları smöylemiştin dedigin gibi jkonuştum hala devam ediyoruz ilişjkimize bundan sonra neler bejkliyo aşjk hayatımda nereye varır bu ilşjki evlilikjle sonuçlanırmı yojksa ayrılıkjmı var..gerçejketen ne dyüşüynyüyo partnerim ilişjkimiz hajkjkında..bundan sonra ona nasıl davranmalıyım...bejklemeye devammı etmeliyim sonunda istedigim mutluluga jkavuşa bilecekjmiyim ...ben başajk o boga burcu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri