Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tamam abla soyledıgını yapıcam sonucunuda yazıcam cok saol ablacım aalh razı olsun

slm

merhaba ben tülin benim burcum yay sevgilim adı burhan onun burcuda kova kısa bir süre önce ayrıldık ne olcaz biz çok merak ediyorum

sevgili bistmen ,
diğer sayfalarda mesaj sayını 30 a çıkarman lazım
yoksa tarota bakılmıyor

rica ederim Handanca hn. kendisi benim öğrencim söyledim fakat sanırım iş yoğunlulğundan ve yeni üye olduğundan dalgınlığına geldi sanırım. yine hatırlatırım kendisine.

mesajlarımı tamamladım büyük bir merakla tarota bakmanızı bekliyorum ve sorumu tekrar ekliyorum merhaba ben tülin benim burcum yay, sevgilimin adı burhan onun burcuda kova, kısa bir süre önce ayrıldık fakat ayrılma nedenimizi ve bundan sonra ne olacağını çok merak ediyorum

mesajlarımı tamamladım büyük bir merakla tarota bakmanızı bekliyorum ve sorumu tekrar ekliyorum merhaba ben tülin benim burcum yay, sevgilimin adı burhan onun burcuda kova, kısa bir süre önce ayrıldık fakat ayrılma nedenimizi ve bundan sonra ne olacağını çok merak ediyorum

(çok teşekkürler çok iyi oldu bu bilgiler)

vs vs vs... yazdığın bütün msjları kaç saniye de 30'a tamamladın ? Arkadaşım, bu 30 msj kuralını yanlış anladınız siz sanırsam. Tarot isteğinde bulunan tüm kişilerin msjları araştırılıyor ve dürüstlükleri sonucun da istekleri yerine getiriliyor.Senin yaptığın gibi iki kelime yazıp onu kopyalıyıp önüne gelen konuya yapıştırılan msjları biz görmezden geliyoruz. Bilgin olsun. Konu açılacak, msj değil...!

Umarım anlaşılmışımdır.

Kolay gelsin.

afedersiniz iş yoğunluğumdan dolayı böyle birşye yaptım fakat bundan sonra daha dikkatli olacağım bu arada diğer bilgileri okudum ve gerçekten dikkate alarak mesaj yazdım tarota baktırabilmem için
yeterli mi ...

afedersiniz iş yoğunluğumdan dolayı böyle birşye yaptım fakat bundan sonra daha dikkatli olacağım bu arada diğer bilgileri okudum ve gerçekten dikkate alarak mesaj yazdım tarota baktırabilmem için
yeterli mi ...

Sevgili üyemiz sana yapacağımız esneklik diğer üyelerimizede örnek olur. Normalde bu yaptığın şey ceza gerektiriyor. Fakat mehtapbulut üyemiz tavsiyesi ile geldiğin için şimdilik mesaj sayını ancak 60 yapmanla açılım yapabilriiz. (eski 30 mesajın dikkate alınmayacak) Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri