Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende genel bi tarot açılımı rica edicektim.ben 11.11.1978 doğumluyum.ben iş açısından rica edicektim.o yüzden eşimi yazmıyorum.emeğinize sağlık çok teşekkürler.

bende genel bi tarot açılımı rica edicektim.ben 11.11.1978 doğumluyum.ben iş açısından rica edicektim.o yüzden eşimi yazmıyorum.emeğinize sağlık çok teşekkürler.

İşle ilgili ne sıkıntın varsa muradına erme kartı çıktı. BUna rağmen kararsızlıkta yaşayacaksın. İnsanlar seni daha iyi anlayacak. çözümsüzlükte sende stres yapıyor.
Sağlıkla ilgili bir sorunun varsa atlatacaksın bunu.
Baş edemediğin problemlerde var canım. Bunlar için sabrın seni gerekli çözüme görürecek. Eşinde bazen fikir çatışmalarına giriyor. Sen yinede anlayışı elden bırakma.
Açıkcası o duygusal anlamda fazla gelişmemiş. Ondan çok şey beklemek yerine yavaş yavaş yola getirmek en iyisi.

İşle ilgili ne sıkıntın varsa muradına erme kartı çıktı. BUna rağmen kararsızlıkta yaşayacaksın. İnsanlar seni daha iyi anlayacak. çözümsüzlükte sende stres yapıyor.
Sağlıkla ilgili bir sorunun varsa atlatacaksın bunu.
Baş edemediğin problemlerde var canım. Bunlar için sabrın seni gerekli çözüme görürecek. Eşinde bazen fikir çatışmalarına giriyor. Sen yinede anlayışı elden bırakma.
Açıkcası o duygusal anlamda fazla gelişmemiş. Ondan çok şey beklemek yerine yavaş yavaş yola getirmek en iyisi.

tekrar tekrar teşekkürler .moral oldu işlerin yoluna girmesi .hızlı yanıt içinde ayrıca teşekkürler.eşimle değilde işle ilgili olan durumda biriyle bayağı bir fikir çatışması içerisindeyiz ben tamamını ona yordum.çözümzülük bende haikakaten stres yapıyo.emeğinize sağlık.

Son düzenleme:
Merhaba ablacım
Adım Burcu.01.10.1995 doğumluyum,burcum terazi.Genel olarak bakar mısın ? Birde benim hoşlandığım biri var o da benden hoşlanıyo.Acaba ne olacak ? Bir de eğitim,dersler hakkında:) Şimdiden çok teşekkürler :)

Son düzenleme:
olumlu olun diye nerde demişim ben??? Önce bunu bi netleştirelim. Size daha önce baktımmı ben.

Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar adı altındaki yazınızın altında söylemişsiniz.Tarot açtırmadan önce bölümle ilgili üç yazıyı okuyun kurallara uyun demişsiiniz.Bende öyle yaptım

KARTLARI AÇTIRIRKEN;

*Kesinlikle kendinizi iyi hissettiğiniz bir an, mesajınızı yazın. İyi değilseniz
mutlu olduğunuz anları düşünüp, derin bir nefes alın.. işte yazmaya hazırsınız. (Kötü ve karamsar bir hava içindeyseniz bu kartlara yansıyacaktır.) O yüzden iyi ve mutlu düşünceler içine girip mesajınızı yazın.

Bende bunu olumlu olun diye aldım.Daha öncedende bakmadınız.

ii akşamlar bekarım ve evlenmek istiyorum artık nezaman hayırlı bi evlilik yapacagım 2010 içinde evlilik varmı oglak burcuda biri benimle evlenmek istiyo aama begenmedigim bazı huyları var onunla nasıl olur acaba kararrsızımmm be başak burçluyum

ben 02.12.1991 doğumluyum,burcum yay.hoşlandığım biri var ve aramız şu anda kötü.ilerdeki günlerde aramzda nasıl gelişmeler olacak,eğitim hayatım bu sene nasıl olacak ve genel olarak da bakar mısınız?

Benim burcum koç .Sevdiğimin burcu da koç.Biz çok uzun zaman önce ayrıldık.Ama ben onu hala çok seviyorum.Çok tuhaf birşey ama koparamadım kendimi bir türlü.Bazen çok acı çekiyorum.Ve hayatıma başkasınıda almak istemiyorum.Onun gibi birini bulamadım.Öylesine bir ilşki de yürütmek istemiyorum.Olumlu olun demişsiniz fakat belki bunlar bilinirse daha iyi bir çözüm elde edilir diye düşündüm tarot kartlarından.

Benim sorum şu:O ne zaman geri dönecek? Yada onun geri dönmesi için ne yapmam gerek? Yada yakın yada uzak bir zamanda onu tamamen unutmayı başararak onu sevdiğim kadar başka birisini sevebilecekmiyim ve o kişi hayatıma dahil olabilecek mi?

Her insanın olmazsa olmazları vardır ya benimkide aşk.Ama bu konu da şanssızım.

Üzgünüm canım malesaf onun senin düşündüğün anlamda dönüşünü göremedim.
Ve sende kafanı ondan uzaklaştırmassan kağına gelecek fırsatlardan da olacaksın.
Takdir tabiki senin. Kartlara sorarsan onu kafaya takıp bekleme.
Gerçekleri artık görme zamanın geldi geçiyor bile. Silkelen ve ayağa kalk. Artık özgüveninide kaybetmeden kendine bakman lazım.
Bu dönem kartlarda kararmsar olarak çıksada ben bunun senin psikilojinden olduğunu hissdiyorum.
2010 da güzewl tanışmalar ve tesadüfler olacak. Umarım bir an önce kendine gelirsin.

canım diğer tarafa da yazdım.ben aaslan erk.ark.ikizler.ne olaacak?ben29 o 30 yşında.şuanda ayrıyız .ne olack.sevyor mu???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri