Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

7
57
21
şu an askerde olan ve bu ay içinde gelecek olan birisi var
ben onu görebilmeyi istiyorum
böyle bir imkanım olacakmı o askerden geldikten ne kadar zaman sonra görürüm
yada onu tekrar görebilecekmiyim

71
16
34

abime baktırmak istiyorum genel olarak ismi kazım 18 07 1982
birde kız arkadaşı varmı onunla evlenmeyi düşünüyormu
onunlamı evlenecek başka biriylemi nasıl tanışmışlar
bu kızın tipi nasıl

7
57
21
şu an askerde olan ve bu ay içinde gelecek olan birisi var
ben onu görebilmeyi istiyorum
böyle bir imkanım olacakmı o askerden geldikten ne kadar zaman sonra görürüm
yada onu tekrar görebilecekmiyim

Sabırsız ve heyecanlısın. insanlardan bazen çok nefret edip bazende çok seviyorsun.
burcunu yazmamışsın a. Canım beklediğin kişiyle sana bi gelecek yok. görmek istersende bu senin çabanla olur. Huzursuzsun . Bu arada fazla vericisin. elini uzattığın insanların yapısınada dikkat et. Dikkatsizliğin yüzündende maddi sıkıntılar yaşayabilirsin. sağlıkla kal canım:melek:

71
16
34

abime baktırmak istiyorum genel olarak ismi kazım 18 07 1982
birde kız arkadaşı varmı onunla evlenmeyi düşünüyormu
onunlamı evlenecek başka biriylemi nasıl tanışmışlar
bu kızın tipi nasıl

canım benim kartlar bunu sana söylemez. bende bilemem. ama söylediğin rakamları abin için açayım.
Abin korku dolu ve güvensiz olmuş. güvenmiyor kimseye. geçmişte yaşadığı acılarında etkisi çok fazla. İyi bir döneme giriyor ama. Ufak tefek sorunlarında üstesinden kolayca gelecek. Arkadaşı varsa yürümeyecek.
Bazen uzak yerlere gitmek oralarda yaşamını kurmak istiyor. Dürüst bi aşk yakında kapısında canım. sağlıkla kalım:melek:

handancacıgım bide bana baksan NUMARALAR:3-8-24 ben AKREP eşim YAY BURCU hadi canım benim güzel bişiler söyle bana

handancacıgım bide bana baksan NUMARALAR:3-8-24 ben AKREP eşim YAY BURCU hadi canım benim güzel bişiler söyle bana

ben adil biriyim derken bir kez daha düşün. bazen duyguların seni yanıltıyor. canım üzücü haberleri yazmak istemem pek. insana negatif enerji vermek iyi değil çünki. ama çok hissettiğim zaman yazıyorum bazen. buda öyle bi durum işte. yaşayacağın bi üzüntü çıktı. Umarım kolaylıkla atlatılır. Sen çünki duygusal birisin. üzüldüğün zaman kendini çok üzüyorsun.
Yaşanan bazı tersliklerede kolay çözüm getireceksin. Para konusundada sıkıntı görünüyor. Bazı olaylardanda ders al lütfen.
Canım eğer kendini iyi hissetmediğin bi zamanda bu kartları açtıysan bi müddet sonra yine açalım olurmu. en az 1 hafta sonra. Sağlıkla kal canım. Kendini iyi hissettiğin bi an olsun bu:melek:

iyi günler banada bakarmısınız adım nazire dogum tarihi 11.10.1988 sınavı kazanacakmıyım iş hayatım nasıl olacak sayılar 19 26 54 teşekürler

iyi günler banada bakarmısınız adım nazire dogum tarihi 11.10.1988 sınavı kazanacakmıyım iş hayatım nasıl olacak sayılar 19 26 54 teşekürler

canım benim sen bu sınav çalışmalarını ihmal etmişsin. zamanında vermemişsin kendini.
çalışma alışkanlığın nasılsa değiştir. daha farklı yöntemler dene artık. Sınav sonuçlarına iyi yada kötü deyip kimseyi etkilemem.
İş hayatına gelince yaratıcı hünerlerini göstermeye yönelik bi iş olacak. bu konuda ayağınada güzel fırsat gelecek. değerlendirmeyi unutma.
sınavda başarılar şimdiden:melek:

yorumlarınız gerçekten dogru çok teşekür ederim bide kuzenime bakarmısınız rahatsız etmezsem ismi hilal 06.05.1986 genel bakarmısınız evli evlilik hayatı nasıl gidecek sayılar 32 23 45 teşekürler

ben adil biriyim derken bir kez daha düşün. bazen duyguların seni yanıltıyor. canım üzücü haberleri yazmak istemem pek. insana negatif enerji vermek iyi değil çünki. ama çok hissettiğim zaman yazıyorum bazen. buda öyle bi durum işte. yaşayacağın bi üzüntü çıktı. Umarım kolaylıkla atlatılır. Sen çünki duygusal birisin. üzüldüğün zaman kendini çok üzüyorsun.
Yaşanan bazı tersliklerede kolay çözüm getireceksin. Para konusundada sıkıntı görünüyor. Bazı olaylardanda ders al lütfen.
Canım eğer kendini iyi hissetmediğin bi zamanda bu kartları açtıysan bi müddet sonra yine açalım olurmu. en az 1 hafta sonra. Sağlıkla kal canım. Kendini iyi hissettiğin bi an olsun bu:melek:
sagol canım tamam sonra yine deneriz emegine saglık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri