Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

sayın handanca kızım 32 büyük oğlum 28 en küçüğüm 23 yaşında kızımın geleceği endişelendiriyor beni nasıl yani göründüğü gibi değil neyi var ki

5,3,8 burcum=boğa sevgilimin burcu=ikizler...!askerde şuan..sence ilişkimiz nasıl olucak bunun hakkında bilgi alırsam sevinirimm..!Bide babamla aram şu sıralar kötü bunu hakkındada bişiler dersen sevinirim...!ŞİMDİDEN tEŞEKKÜRLER..=)

üzerinde baskı ve hırs var. kırgın bi dönemdesin. Sık sık gördüğünüz rüyalar etkiliyor. Gündüzleri ise olabilecek en kötü ihtimalleri düşünerek olumsuz hayaller kuruyorsun. Bu nedenle yanlış ve gerçeğe uymayan sonuçlara varabilirsin. Gerçekler senden uzak veya sen gerçeklerden uzak durmaya çalışıyorsun. Artık kalbinle değil, aklınla fikir almalı, ona göre yol çizmelisin. Objektif olmayı öğrenmelisin

Yolda bir paranız var buda haneyi mutlu edecek. Şartlar senin istediğin duruma gelecek ama zamanı var. İçindeki sağduyuyu dinle bide. :melek:

sayın handanca kızım 32 büyük oğlum 28 en küçüğüm 23 yaşında kızımın geleceği endişelendiriyor beni nasıl yani göründüğü gibi değil neyi var ki

yani aslında gülen bi yapısı vardır. ama içi derin düşünceler içindedir. sakın aklınıza kötü şeyler gelmesin. Kızınız için 3 rakam söylermisiniz. bakalım endişenizde haklımısınız.

Ablamın falı buda bakarsanız sevinirim:)çok meraklı böle şeleree:D;)

Burcu=ikizler (5,10,26) HAYATIYLA VE ÇOCUKLARIYLA İLGİLİ ŞEYLERİ MERAKEDİYO 2 KIZIVAR BOŞANIYO ŞUANDADA EŞİ BAŞAK BURCU SONUNU MERAKEDİYODA ...
şimdiden çok teşekkürlerr :)=)

sevgili handanca oradan nasıl göründüğünü tahmin edebiliyorum sanki müneccim yakalamışta sıkıştırıyormuşum gibi algılanabilir ama inan bana feci karışığım bu ara diyelim bir dava için uzlaştım ya ikincisi bu ara en ihtiyacım olan şey bir aşk kısacası bir destek ne yapacağımı inan bilmez bir durumdayım

4 45 5 çok incesiniz

valla üzücü bişey yaşamış bu. Karşısındaki kişinin bencilliği ve kayıtsızlığıda tuz biber.
siz neden endişeleniyorsunuz. çok fedekar biri bu. Bazen öyle kararlar alırki yılmadan mücadele eder. 30 yaşından sonra bu dediğim karakterlerde oturabilir. dikkat edin siz demeden 30 yaz demiştim önceden.

hiç korkmayın.maddi sıkıntısıda var hanenin. Resmen arkasına bakmadan vbir veda yapacak bu. yeni yeni karar alıp uygulayacak. böyle olmasını özleyen ve bekleyende sizsiniz zaten. Zamana ihtiyacı var ve problemleri var. lütfen güvensizliğinizi ve endişelerinizi hissettirmeyin. aksine sürekli güvendiğinizi ima eden sözler söyleyinki; o sürekli kafasında kalır ve yapmaz.

Ablamın falı buda bakarsanız sevinirim:)çok meraklı böle şeleree:D;)

Burcu=ikizler (5,10,26) HAYATIYLA VE ÇOCUKLARIYLA İLGİLİ ŞEYLERİ MERAKEDİYO 2 KIZIVAR BOŞANIYO ŞUANDADA EŞİ BAŞAK BURCU SONUNU MERAKEDİYODA ...
şimdiden çok teşekkürlerr :)=)

ablan bi haksızlığa uğramış. Gerçekten savaşmak istiyor ama gücü yok. Bu dönemde mümkün oldğunca moralini yüksek tutsun. yakındaki kara kediyede dikkat etsin. hala kabul edemiyor am ainsanlar göründüğü gibi değiller. Dua ediyor sürekli. eğer dikkat etmesse sinirlei yıpranabilir.
Neyi kalpten istedi bilmiyorum 3 bayan bi kutlama yapacaksınız. İnancını kaybetmesin onu çok güzel günler bekliyor. boşanıyor demişsin ama bende diyorumki bi sorun çıkacak hemen boşanma görmedim. dur bakalım bekleyip görelim.
Akıllı biri. güzel fırsatlarıda iyi değerlendirecek.
:melek:

sevgili handanca oradan nasıl göründüğünü tahmin edebiliyorum sanki müneccim yakalamışta sıkıştırıyormuşum gibi algılanabilir ama inan bana feci karışığım bu ara diyelim bir dava için uzlaştım ya ikincisi bu ara en ihtiyacım olan şey bir aşk kısacası bir destek ne yapacağımı inan bilmez bir durumdayım

canım benim 3 rakam söyle bakalım aşkta neler söylüyor kartlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri