Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

36 24 18 aşk kadar davalarda çok önemli yüreği güzel insan sevgilerimle

36 24 18 aşk kadar davalarda çok önemli yüreği güzel insan sevgilerimle

canım kararlarına dikkat et. bu mahkemelerde ne var bilmiyorum ateşle oynuyor diyor kart. sana uzlaş diyorum. Biri paray abağlı sanırım o davada hakkını alamıyacaksın.sana vaat edilenle verilen farkı olacak yani.

Duygusal anlamda ise mutsuzsun. çok şüphe ediyorsun.buda seni huysuz biri yapıyor. düzelmen şart. canım 2 vakte kadar bir yol yapacaksın. orada karşına biri çıkabilir.
yaşı büyük olacak sanırım. sabit fikirli olmassan mutlu olabilirsin.:melek:

yüreğinden öpüyorum seni güzel insan

Canım arkadaşının sana bi teklifi olacak. ben büyük bi ihtimal EVET diyeceğini düşünüyorum. bu herneyse seni çok ama çok mutlu edecek. SEn öncelikle davranışlarında ölçülü ol. o gücü temsil eden biri zaten. arada kafaları tokuşturmayın yani:) Bazende önyargılı davranıp üzüyorsun onu. oda peşin fikirli. dinlemeden sonucu söyleyip idam ediyor hemen. Bazı düşünce ve isteklerin aniden olacak sen bile şaşıracaksın. Bacak kısmına dikkat canım. oda midesine dikkat etsin. sağlıkla kalın:melek:

Cok Tesekkür ederim Handanca harikasin bitanesin ....:dancing::cheer2:

Ya abla seni çokk rahatsz ettm ama..ben tam bi cvp alamadm sevgilimle aram nasıl olucak die.Galiba beni sevmio,şuan askerde kendisi.Burcum=boğa sevgilimse=ikizler..!Ya fazla ilgisiz..!çOK yORDm sizi bgn:)Çokkk teşekkürler.ii gecelr

merhaba handanca benim icin bakarmisin bi istegim varda olcakmi diye yani kendim icin baktirmak istiyorum....23-11-1979 dogum tarihim 59 14 28 simdiden sagol...

Birkere senin felsefen ADALET. okadar sorumluluk alıyorsunki bazen hangisini yapacağını karıştırıp işleri terse veriyorsun. Bu aralar beklediğin bi telefon var. ve gecikmiş. o telefon gelecek. bu konudada gerekn sabrı göstermişsin.
Sevgilin seni çok seviyor. giyimine kuşamına bile dikkatli. Ondan aldığın bi kuvvet var. bunun sana çok iyi bir enerji verdiğini söylemeliyim. Bu insanla ilgili ne dileyin varsa gerçekleşecek.
erkek olan yeğenin sağ koluna dikkat etmelisiniz. bu çocukta bi olağanüstü bişey hissettim hayrdır. Çok dikkatli ve sabırlı ağırbaşlı olacak. Güzel giyinmeyide sevdiği gibi konuşmasıda etkili olacak.
kız yeğenin, narin bu canım, fakat san aşimdiden diyeyim tam cin olacak. akıllı işini bilen hatta işini başkasına yaptıran:D
Allah hepinize sağlık sıhhat versin:melek:

Canım çok sağol çoğu şey tuttu yiğenlerim konusunda söylediklerini de dikkate alacağım

ben yengeç burcuyum eşim kova sonumuz ne olacak çocuğumuz olacakmı 7 9 19 ailelerimiz ne olacak

Son düzenleme:

Ya abla seni çokk rahatsz ettm ama..ben tam bi cvp alamadm sevgilimle aram nasıl olucak die.Galiba beni sevmio,şuan askerde kendisi.Burcum=boğa sevgilimse=ikizler..!Ya fazla ilgisiz..!çOK yORDm sizi bgn:)Çokkk teşekkürler.ii gecelr

Hayatım aslında ben diyeceğimi demişim. önceki yazıda. kalbini değil mantığını dinle.
çok şey bekleme. beklediğin telefonlarda gelmiyor. gelse bili tatmin edici değil.
zamana bırak ve üstüne düşme. sende hep pozitif ol.
sen iyi olmadığın için iyi düşünemiyorsun. Bu insanla ilgili kararlarını gözden geçir.
en az 1-1,5 hafta sonra kendini iyi hissettiğin bi an ban a3 rakam yaz ve onu kazanmek için ne yapmalıyım diye sor. sağlıkla kal:melek:

merhaba handanca benim icin bakarmisin bi istegim varda olcakmi diye yani kendim icin baktirmak istiyorum....23-11-1979 dogum tarihim 59 14 28 simdiden sagol...

canım dileğin neyse ulaşacaksın. Enerjinde yükselecek. bazı tohumlar sararmış sende üzülmüşsün merak etme yeşerecekler:) Duygularını saklayan birisin. iyi bi çevreye gireceksin. samimi olmak lehine olacak. bazı şeyleride boşvermişsin. hiiç zamanı değil
yanlış zamanda yanlış kararlar alma canım. birini kazanayım diye kaybedebileceğinide unutma. senin sürekli arkadan birinin itelemesimi gerekiyor, hiç sana uygun bişey değil. sen kararlarını kendin almalı sonuçlarınada kendin sevinmelisin. sağlıkla canım:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri