Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

tekrar sayı gerekiyorsa

57 67 77

Bu kişi şuan hangi ortamlarda bulunuyorsan o ortamlardan biri değil. Başka bir şehirdede değil bu insan. Saık ve sorumlu bir kişiliği var. sarışın değil bu insan kumral yada esmere yakın sanırım. bide mesleğinde özel bi kıyafeti var bu kişinin. yeterli sanırım:)

aslında cnm bn yemin etmiştim ama kahve falına bana da bakarmısın çok rica ederim
akrep burcuyum sayılarım 8,13,3
genel ailevi para bi de sağlık olark şimdi den teşekkür ederim

Handancım aslında ben fala inanmam ama öyle ilginç şeyler yazmışsınki merak ettim..

Burcum boğa yükselenim terazi maddi konularla ilgili istiyorum.

numaralar 21 35 42 teşekkürler...

Maddesel anlamda özgürlüğe ulaşacaksın ve buda sana güç verecek. Yanlız bi hareketsizlik var buda senin gelişmenide engelliyor. Seni kışkırtacak ikiyüzlülere dikkat et. Yaptığın şeylerdede sıkılmaya başlamışsın. bir konuda veda n var. Özlenen bi son bu yanlız.
Yaşamış olduğun ümitsizliklerde olmuş. ve buda hayallerini yıkıyor. Kendini ozman yetersiz buluyorsun. Güçlü bi yapın var enazından öyle görünüyor. Canım küçük bide tartışma çıktı. uyumlu olursan kolay atlatacaksın. sağlıkla kal.:melek:

aslında cnm bn yemin etmiştim ama kahve falına bana da bakarmısın çok rica ederim
akrep burcuyum sayılarım 8,13,3
genel ailevi para bi de sağlık olark şimdi den teşekkür ederim

Bu aralar durgunluklar var. Herkes içinde farkedilip liderliğini ispatlayacak bi ders vereceksin insanlara. Para konusunda dikkat et. hiç ummadığın sıkıntılar kapına gelebilir.
Kıskananlar var. onlara karşıda dikkat et. Birisi içinde yanlış bi hüküm içindesin. adil ol canım. sen başkasından adil olmayı beklerken peşin hükümlü olman iyi olmuyor. Başarı bekliyorsun ama şuan 2 vakit var. birde unutmak istediğin bişey var. kılıç gibi kes ve unut. geçmişin etkisinden kurtul derim. Enerjin artacak ve daha pozitif bi dönemi yakalayacaksın. sağlıkla kal canım:melek:

merhaba handanca. cok tesekkür ediyorum sana. emegine saglik. :ar4fd:

canım benim burcum ikizler eşimin koç 5 55 62 para için bakıver canum durumlar ne olacak

bide arkadaşım için bakarmısın arkadaşım burcu terazi eşinin oğlak onlarında para durumuna bakıver kolay gelsin canım 9 62 75

5 55 62 canım para durumu için baktıracaktım benim burcum ikizler eşimin koç emeğine sağlık şimdiden

günaydin handanca bana yine bakarmisin canim genel ailevi para saglik icin birde esim beni seviyormu terazi burcuyum sayilarim 13 75 54

arkadaşım için bakarmısın arkadaşım burcu terazi eşinin oğlak onlarında para durumuna bakıver kolay gelsin canım 9 62 75

Arkadaşın bi uyku dönemine girmiş sanki. bazı şeyleri kabul etmektense uzlaşma içine giriyor hep. beğenmediği çok şey var yani. Aşk olarak eşi üzebilir yanlız bunu. Geçmişte yaşamışsa buna saysın artık.

Fakat yakın bi zamanda arkadaşın için süper bi dönem başlayacak. umarım bu fırsatları iyi değerlendirir. Bazı kararlar alması gerekiyor. bunlarıda en sağlıklı şekliyle düşünürse sonuçlar çok ama çok menmun edecek.:melek:

5 55 62 canım para durumu için baktıracaktım benim burcum ikizler eşimin koç emeğine sağlık şimdiden

sabırsız fakat heyecanlı bi dönemdesiniz. Canım yeşil günlerde gezip eğlenirken bozkır günlerde sabırlı olun diyor kart. Bu arada yakın zamanlarda kendinle ilgili çok güzel ve sevinçli bi haber gelecek sana. ben eşin değilde senin elinle gelecek bi para gördüm canım. bilmiyorum artık bu nasıl olur. Problemler azalacak. Dua ve inançlarının sonuçlarınada şaşacaksın. sevgiyle kal:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri