Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

merhaba handan ablacım kusenim selenin ilişkisi hakkında bişeyler söylerseniz sevinirm kusenim aslan burcu erkek arkadaşı erol oğlak burcu(henüz çıkmıyorlar)gelecekte ilişkileri nasıl olacağına dair birşeyler söylerseniz sevinirm sayılar 4 48 32
şimdiden teşekkür ederim kendinize iyi bakın

Handanca bende tarot faLi baktirmak istiyorum ...

RakamLar: 24 22 27

Benim burcum : IkizLer
Erkek arkadasimin: AsLan

BakaLim bosami kürek cekiyorum yoksa vusLat yakinmi :)

selam tarot bakıldıgını gördüm baktırmadan geçmek istemedim adım ayşegül 15.07.1982 dogumlu yengeç burcundayım bana evlilik nezaman gözüküyor bide iş hayatım nasıl olacak yardımcı olursanız sevinirim sayılar 56 23 14 teşkürler

bir yerden haber bekliyorsun. bu haber telefonla gelecek sana. Üzüntülü bi dönem geçirmişsin ama kendini dinleyip durma artık canlan biraz. uyanış zamanı hadi. canım senin ilişkilerinde uzlaşamama derdi var. buda sende istikrarsızlık yapıyor. tamam fedakarlıklarında olmuş artık kendini önemse ve kendin için bişeyler yap derim. Şuan evlilik görmedim. İş konusuna gelince atılımcı değilsin i kendini ifa deedemiyorsun. bu sorunların üstündende ancak kendini yenilersen gelebilirsin. kabuğundan çık ve etrafı keşfet artık. :melek:

2-28-56
Ben Terazi erk ark KoVa AyrLcazmı Bız bıseLer soLersen ??:(:(Herkes ondan ayrL dıo :(

Canım senin karşına ilerde bir kişi daha çıkacak. kararsızlık içine girecekjsin. Moralinin yüksek olduğu bi dönemdesin. Senin bu ilişkinde ise bir taraf hep alıcı diğer taraf verici. arkadaşlarının seslerine kulak ver ve kendi iç sesini dinle derim ben. bi dengesizlik yaşanıyor yani. Gereksiz sinirli hareketlerin var bbunlardada ölçülü ol canım.

Sen dengeyi seven ve adil ilişki isteyen birisin. Güzel günler yakında moralini bozma.
bazen dayanıksız oluyorsun. ikiyüzlüklüklerle karşılaşıyorsun ama dayanıklı ol. sağlığınada dikkat et. :melek:

merhaba handan ablacım kusenim selenin ilişkisi hakkında bişeyler söylerseniz sevinirm kusenim aslan burcu erkek arkadaşı erol oğlak burcu(henüz çıkmıyorlar)gelecekte ilişkileri nasıl olacağına dair birşeyler söylerseniz sevinirm sayılar 4 48 32
şimdiden teşekkür ederim kendinize iyi bakın

çok düşünüyor kuzenin ama herşeyi düşünüyor bence fazla hayarlci olmamak lazım. yoksa ciddi anlamda üzülür. Canım bu ilişki olacaksa bile ben sağlıklı göremiyorum. kartlar öyle gösteriyor yani. bi kere erkeğin kafasında başka birinin olmadığından eminmisiniz. adamın geçmişiyle ilgili kopamadığı bi meselesi var. bunlar bir araya gelse bile kısa sürer. fazla yorum yapmak doru değil zaten. Ama arkadaşın güçlü biri. ve 2 vakit sonra başka biri ile karşılacak. sağlıkla kalın canım:melek:

Handanca bende tarot faLi baktirmak istiyorum ...

RakamLar: 24 22 27

Benim burcum : IkizLer
Erkek arkadasimin: AsLan

BakaLim bosami kürek cekiyorum yoksa vusLat yakinmi :)

Canım arkadaşının sana bi teklifi olacak. ben büyük bi ihtimal EVET diyeceğini düşünüyorum. bu herneyse seni çok ama çok mutlu edecek. SEn öncelikle davranışlarında ölçülü ol. o gücü temsil eden biri zaten. arada kafaları tokuşturmayın yani:) Bazende önyargılı davranıp üzüyorsun onu. oda peşin fikirli. dinlemeden sonucu söyleyip idam ediyor hemen. Bazı düşünce ve isteklerin aniden olacak sen bile şaşıracaksın. Bacak kısmına dikkat canım. oda midesine dikkat etsin. sağlıkla kalın:melek:

9
14
23

yaptığım iş başvurularından bir tanesinden cevap geldi
öz geçmiş istediler göndericam acaba bana geri dönüp
gel başla diyecekler mi
birde daha önceki sorumda ne zaman çalışmaya başlarım demiştim
2 vakit var demişsiz
bu inşallah 2 yıl değildir onada bir bakarmısın kartlar ne diyor yılmı aymı haftamı

9
14
23

yaptığım iş başvurularından bir tanesinden cevap geldi
öz geçmiş istediler göndericam acaba bana geri dönüp
gel başla diyecekler mi
birde daha önceki sorumda ne zaman çalışmaya başlarım demiştim
2 vakit var demişsiz
bu inşallah 2 yıl değildir onada bir bakarmısın kartlar ne diyor yılmı aymı haftamı

2 vakit;2 saatte olabilir, 2 günde hatta 2 ayda... 2 yıl gibi neden düşünüyorsun?
sana bi teklif daha gelecek. Önün oldukça açık. Dileğinde gecikme olacak canım.
belki bu işe başlayabilirsin ama asıl kalıcı işin için 2 vakit hala geçerli.
sağlıkla

canım yorumlarını çok begeniyorum benim kardeşimde merak etti onada bakabilirmisin ismi meltem 20.10.1990 dogumlu iş aşk gibi konularda bakarsan sevinirim sayılar 30 12 45 burcu terazi teşekür

canım yorumlarını çok begeniyorum benim kardeşimde merak etti onada bakabilirmisin ismi meltem 20.10.1990 dogumlu iş aşk gibi konularda bakarsan sevinirim sayılar 30 12 45 burcu terazi teşekür

gereksiz inatlar sergiliyor zaman zaman. Kendi adınada karar vermekte zorlandığı meseleler oluyor. Başkalarının fikrini daha çok önemsiyor yani. Canım artık daha ciddi düşünmeli kendini ve geleceğini. Sevgilisi varmı bilmem ama bi üzüntü yaşamış bu konuda.
Karşısına bi fırsat çıkacak. bunu değerlendirmeli. Bu hayatını düzenleyici bi fırsat yanlız.
Birde kırgın olduğu biri var. onada ateşkes çıktı canım. barışacaklar. sağlıkla kalın:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri