Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

handanca cok saolasin canim...Size özel mesaj atmak istedim fakat basariili olamadim :(

avatarımı (resmimi) tıkla orda mesaj atman için yer göreceksin :) sevgiyle kal canım.
yada pm yoluyla özel atabilirisn.

Açık Konuşman Daha Iyi Canım Ama Işte Ağlamamı Engelleyemiyorum Eğer Ağlamamı Durdurursam Sana 3 Gün Sonra Tekrar Yazarım Bye

Açık Konuşman Daha Iyi Canım Ama Işte Ağlamamı Engelleyemiyorum Eğer Ağlamamı Durdurursam Sana 3 Gün Sonra Tekrar Yazarım Bye

canım ben ağla diye yazmadımki. sen böyle yaparsan sana kart açmam artık.

Canım Tamam Geçti Ama Onu Gerçekten Seviyorum Söz Bir Daha üzülmeyeceğim

anlaştık ozaman. hem kartlara sevgi sorulmaz. ne yapmalıyım. nasıl davranmalıyım anlamında yanıt beklenir. hislerimin etkisinide yazıyorum tabiki.
kendini iyi hissettiğin bi vakitte, 3 gün sonra görüşmek üzere. öpüyorum:melek:

sakin kişiliğin bazen kendine bile acıtmıyor. davranışlarında kontrollü ol.. Herşeydende şüpheleniyorsun üstelikte bunu belli ediyor insanlardan soğutuyorsun kendini.bir olay için yanlış bi tutum içindesin canım
Zayıflamış bi ilişkiyi senin tamir edeceğin görülüyor.
Kartları hangi dileğin için açtırıysan atına ters biniyorsun. daha dikkatli ve özgünli olmalısın. bide 3. bir kişinin sadakaatsizliğini yakalayacaksın. sağlıkla kal canım.:melek:

çok teşekkür ederim ablacım ama bir kaç sorum olacak cevaplarsan çok mutlu edersin beni

"bir olay için yanlış bi tutum içindesin canım" demişsin nasıl bir olay olduğundan biraz daha bahsedebilir misin acaba? mesela gönül ilişkisi gibi bir şey mi yada dileğimle ilgili mi?
" Kartları hangi dileğin için açtırıysan atına ters biniyorsun. daha dikkatli ve özgünli olmalısın." dileğim benim için çok çok önemli olduğundan ne gibi dikkat etmeliyim yani bunu sağlamasını istediğim kişilere diklenmemeli miyim yoksa kendim mi çaba sarf etmeliyim? gibi.
3. kişi aileden arkadaştan mı kasıt ne yani

ouff fazla sordun yine ama... :cry:çok teşekkür ederim fal için de çooookk:)

merhaba handan ben de sen den bi rica da buluncaktım tarot için.ben ikizlerim eski erkek arkadaşım yengeç...aklımda..tekrar karşılaşacakmıyız,başlamayı istiyorum...55,23,17

slm canım kızkardeşim için bi baksan çok sevinirim 1986 doğumlu yengeç burcu ünv son sınıfta bu sene mezun olbilecekmi alese girdi ünv demi çalışacak yoksa başka alanlarda mı iş ve genel anlamda bakarsan 45 69 11

çok teşekkür ederim ablacım ama bir kaç sorum olacak cevaplarsan çok mutlu edersin beni

"bir olay için yanlış bi tutum içindesin canım" demişsin nasıl bir olay olduğundan biraz daha bahsedebilir misin acaba? mesela gönül ilişkisi gibi bir şey mi yada dileğimle ilgili mi?
" Kartları hangi dileğin için açtırıysan atına ters biniyorsun. daha dikkatli ve özgünli olmalısın." dileğim benim için çok çok önemli olduğundan ne gibi dikkat etmeliyim yani bunu sağlamasını istediğim kişilere diklenmemeli miyim yoksa kendim mi çaba sarf etmeliyim? gibi.
3. kişi aileden arkadaştan mı kasıt ne yani

ouff fazla sordun yine ama... :cry:çok teşekkür ederim fal için de çooookk:)

İlk sorun gönül ilişkisi ile ilgili. Davranışlarını değiştirmen lazım. nasıl bir tutum içindeysen bu karşındakinin kafasını karıştırıyor.

ikinci soruna gelince, kimseye ihtiyacın yokki. sen kendin halledebilirsin meseleni. akşam yattığında şöyle derin derin düşünüyorsun zaten. hayal kurmayı bırak ve harekete geç artık.
üçüncü soruna gelince duışardan biri canım. ama bildiğin biri.
sağlıkla kal:melek:

merhaba handan ben de sen den bi rica da buluncaktım tarot için.ben ikizlerim eski erkek arkadaşım yengeç...aklımda..tekrar karşılaşacakmıyız,başlamayı istiyorum...55,23,17

canım bu ilişklide sende hatalar olmuş. derin hata değil ama basit meseleler sorun oluşturmuş. kıskançlıktan doğan sorunlarda cabası. Bu kişi yolda yada senden uzakta 2 vakit sonra karşılaşmanız olacak. Üzgünüm am akaderini Allah bilir, ben ksımetindeki insanın bu olduğunu hissedemedim. kendini çok fazla düşüncelere verme. yoksa psikolojik deprasyonlar sağlığını bozabilir.
Karşına çıkacak birisi var. Bu dönemini sakinlikle atlat. çünki kapını çalacak kişi seni oldukça heyecanlandıracağa benziyor. sağlıkla kal canım:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri