Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

selamlarrr canımm banada bakarmısın evlilik hayat yaşam veee bebiş için ben aslan eşim kova burca rakamlar 4 - 12 -48 öpüldün fıstıkkkkk

Merhaba :)
Ben daha önce baktırmıştım..ve güzel şeyler söylemiştiniz..belkide yine güzel şeyler duymaya ihtiyacım var..bana tekrar bakabilir misiniz?
İlişkim hakkında baktırmak istiyorum..daha iyi olması için ne yapmam gerekiyor..ben başak burcuyum..erkek arkadaşım yay(22 Kasım..bazı yerlerde akrep bazı yerlerde yay burcu olarak geçiyor)...tuttuğum rakamlar 7, 22, 33,
ilginize şimdiden teşekkür ederim..başarılarınızın devamını dilerim :)
sevgiyle ve hoşçakalın

Rica etsem yeniden bakarmisin beni sevgilimden ailem yuzunden ayrildim ama cok bir zaman kecmemis beni aldatigini oyrendim daha dogrusu basqa bir kizla gordum.Şimdi ondan nefret ediyorum ama eski gunleri hatirladiqda ise...Ama şimdi onunla ola bilmeyeceyimi anladim.Şimdi onu unutmak istiyorum.Hayatimda yeni kişi olacaqmi.nisan evlilik olacaqmi.Biliyorum cok sıkdım seni özür dilerim...şimdiden cok tşkrlr ben ikizler 2-3-36

Daha önce demiştim ya eskisiyle bir ataşkeş imzalayacaksın ya da karşına çıkan yeni birini değerlendireceksin diye. Eskisi ile şimdilik birşey olmayacak. untuacaksın sanırım. nişan için erken ama karşına birileri çıkacak..

hayatımızda bazı değişiklikler oluşuyor eşimin ve benim bu iyiyemi gider yoksa daha kötümü olur...ben terazi eşim kova...3-41-64

Biraz kavgalı günler geçirmişsiniz fakat herşey yoluna girecek. bir tarafta iyi niyet ve sabır olması çok önemli bu dönemlerde. anlaşamayan bir çift değilsiniz aslında. inatçılık ilişkinize her zaman darbe vuracak! ve en önemlisi ilişkinizdeki üçüncü kişilere dikkat edin. illa seni ya da eşini seven biri değil herhangi bir üçüncü kişi. Eşinin ve senin durumun ilişkin iyiye gidecek canım

canım benim için yaptıgın yorumlara teşekürler rahatsız etmessem evlilik hayatım nasıl olacak sayılar 14 25 63 teşekürler

dediğim gibi önüne oyalanacağın birşeyler geçecek. çalışıyorsan iş hayatınla igili.. sen bu dönemde dengesizlik yaşayabilir ve sevdiğin insanı ihmal edebilirsin kartlarında dengesizlik çıkıyor. evlilik hayatınla ilgili bu var sadcee.

mrh bakalım benimkinde ne cıkacak 14 24 27 benim burcum aslan onunkisi ise kova hadi kolay gelsin:)evlilik ne zaman :)

Canım evlilik anlamında planladığınız şeyler biraz ters gidebilir. İlişki değil ama olaylar biraz ertelemelere neden olabilir. Çok fazla üzülebilirsin ama beslediğin umut ile herşeyin üstesinden geleceksin. bütün yaşadıklarını kesip atacak hayatına devam edeceksin. bunun kısa sürede olması içinde sakin davranmalısın. Huzur,mutluluk,başarı kapında. Herşey senin elinde..

peki onun aklında ben varmıyım aramak istiryormu beni...ben aramıştım hep..o çok hatalar yaptı ben affetim hep...aşağı yazdığıma cvp vermiştiniz...teşşekürler...
uğurböceği´isimli üyeden Alıntı
mrb.aşığımsın.ben eski erkek arkdaşım hakkında baktrcaktım.yengeç burcu ben ikizler 12,23,7.birisi varmı hayatında beni arıcakmı düşünüomu ..teşekk
ür ederim

Üzüntülü bir dönem geçirmişsin ama kendine acıma duygusundan vazgeçmelisin.karşındaki kişi sert tepki veren,düşünmeden hareket eden,herşeyi anlık yaşayan ve bencil biri sanki.çünkü senin küçük bir hareketine bile sert tepkiler verebiliyor.biraz yemkinli olmanda fayda var.Ama hatayı sadece onda arama belki de bu sağdığım bütün özellikler senin yaptığın aşırı hareketlerden de kaynaklanıyor olabilir? Eğer senden kaynaklanmıyorsa önüne gelen yeni fırsatları değerlendirmeye çalış.çevrendekilerden fikir al fakat hayatına karışmalarına asla izin verme.sonunda sen üzülebilirsin. çümkü tam dönüm noktasındasın.herşeyi isteyerek yapmalısın.
Canım iç organınla ilgili bir rahatsızlığa dikkat etmelisin

Şimdilik bir arama olayı görünmüyor. ama dediğim gibi karşındaki insan biraz sana karşı ilgisiz hareketler sergiliyor. yeni insanlar tanıyacak ve onlara doğru yöneleceksin.

bana da bakarmısınız gelecek hayatım için neler yapmalıyım 14 8 7

Hayatında yeni bir atılım yeni bir dönüm noktası gibi birşey olacak ve bu sana çok tecrübe verecek.beraberinde üzücü durumları da getirebilir sen dikkatli olur herşeyden olumlu bilgiler edinmek istersen hiçbir sorun görünmüyor.
Sevdiğin insan yanlış anlamalara kapılıp bir anda yanlış hükümler verebilen bir kişi. onunla eğer açık açık konuşmaz,kendini anlatmazsan hayatından tamamen çıkabilir,ilişkiniz bitebilir yani. Onun dışında arkadaşlarından birisi sana süpriz yapmak için hazırlanıyor. Genel olarak çok güzel çıktı.

merhaba bana da bakarsan sevinirim benim burcum basak esimin koc. sayilarim 2-6-10 esim maddi sikinti icin de düzelme var mi ,bir de ben is bulabilecekmiyim?

iyi günler bana evlilikle ilgili bakarmısınız eşimle görücü üsulumu tanışacagım evlilikte mutlu olacakmıyım sayılar 16 52 13 şimdiden teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri