Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

bebeğin ayağı ile sorun var demek ki olacak. ben hani ufak bi kırık gibi bişeyler anlatmaya çalıştım.Eğer çocuk yoksa ne şekilde bir rahatsızlık olacağını anladım ben. benim yiğende de vardı. ortapedik ayakkabı ile 1 aydan kısa bir sürede geçti. sorunu da şuydu: kasları daha gelişmemişti ayağında ufak bir yamuklukta demiyim korkarsın şimdi ufak bişey vardı geçti. tabi ne olacağını Alah bilir.
bitanecim çok sağol içim rahatladı vallahi....
bebiş olacak diosun bu aya olur inşallah çok istiyorum çünkü:cry_smile:

Daha önce demiştim ya eskisiyle bir ataşkeş imzalayacaksın ya da karşına çıkan yeni birini değerlendireceksin diye. Eskisi ile şimdilik birşey olmayacak. untuacaksın sanırım. nişan için erken ama karşına birileri çıkacak..

cok tesekkurler bir az rahatlatdin

4,5,8 geleceğim hakkında baktırmak istiyorum we erkek arkadaşım hakkında hayal kırıklılığına uğrayacakmıyım?...(birde kafama takılan acaba eski erkek ark beni düşünüyormudur pişmanlığı varmı?).. geçmişimi unutmam için ne yapmam qerek şu anki ilişkime bağlanmam sewmem için neler yapmalıyım onun hoşuna gidebillicek şeyler ne ? :cry:eski erkek arkadaşımla şimdiki sözlüm samimi arkadaşlar... bu ilerde sorun olur mu bana ? burcum aslan benim, :18:???:kiss:

4,5,8 geleceğim hakkında baktırmak istiyorum we erkek arkadaşım hakkında hayal kırıklılığına uğrayacakmıyım?...(birde kafama takılan acaba eski erkek ark beni düşünüyormudur pişmanlığı varmı?).. geçmişimi unutmam için ne yapmam qerek şu anki ilişkime bağlanmam sewmem için neler yapmalıyım onun hoşuna gidebillicek şeyler ne ? :cry:eski erkek arkadaşımla şimdiki sözlüm samimi arkadaşlar... bu ilerde sorun olur mu bana ? burcum aslan benim, :18:???:kiss:

Güzelim nasıl desem sen bana ilk yazdığında sevgilinle ilgili durumunu (istersen o msjını yine oku) ben böyle bir soğukluk hissetmiştim. falla bir alakası yoktu kişiseldi. falda da eski erkek arkadaşını düşündüğün çıkmıştı eskileri unut derken onu kastetmiştim ama doğru değildir belki hayatına şekil vermeyeyim diye söylememiştim. Sanki aklın diğerinde gibi :( bunu sadece yazdığın mesajlara göre söylüyorum şimdi de falda çıkanları söylim:

Bu seferde aynısı bak şimdi. Bir evlilik olabilir fakat zor olacak bir evlilik. sonunda mutlu olacağın fakat zor olacak bir evlilik. ve bu evlilikte mantığın tamamen yok gibi gözüküyor. Sana sunulan bir takım vaatler var bunları kabul edip nerdeyse yeniden doğacaksın. eski erkek arkadaşın ile şimdiki sözlünün arkadaş olması sorun yaratır mı bilemiyorum kavga falan yok gayet güzel çıktı. ama senin için sorun yaratır ise bilemem?

beni atlamışsınız merhaba ben kızımın davasını sormak istiyorum parası gelecek mi? burcum koç bir de benim için bakarsanız? genel sevinirim evlilik varmı ufukta:) 24 65 35

Son düzenleme:

5 10 15 akrep-balıköyle zor durumdayımki umudu hep biyerlerde arıyorum bakarsanız sevinirim...

Biraz kavgalı günler geçirmişsiniz fakat herşey yoluna girecek. bir tarafta iyi niyet ve sabır olması çok önemli bu dönemlerde. anlaşamayan bir çift değilsiniz aslında. inatçılık ilişkinize her zaman darbe vuracak! ve en önemlisi ilişkinizdeki üçüncü kişilere dikkat edin. illa seni ya da eşini seven biri değil herhangi bir üçüncü kişi. Eşinin ve senin durumun ilişkin iyiye gidecek canım
teşekkürler cnm....

Merhaba,ben aranıza yeni katıldım,banada bakarmısınız,
Adım müjde boga burcuyum,sevdimin adı kaan koç burcu
Sayılar 13,21,41 İlişkimizin şuandaki durumu,beni sevip sevmediğini ve aramızda bir engel olup olmadığını, onunla bir gelecek varmı bakarsınız sevinirim,Şimdiden çok teşekkürler

canim bende baktirmak istiyorum burcum yay esimin burcu ikizler sayilarim 15 17 28 simdiden tesekkur ederim:kiss:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri