Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

aSqimSin bende baktırmak istiyorum falıma mümkünse. benim burcum yay erkek arkaşımınki akrep. şuan gayet güzel gidiyo herşey ama birbirimizden uzağız. görüşmemiz zor oluyo. geleceğimiz varmı bakabilirsen çok sevinirim :) sayılarım 2, 7, 21 . şimdiden teşekkürler :):):)

aşgımsın abla bende geldim ben akrep eşim başak sayılar 3,12,58 bakarsan sevinirim evlilik parave sağlık açısında sevgiler

mrb.. 5-13 ve 20 sayılırım genel olarak bişeyler söylemenizi istiyorum.. TEŞEKKÜRLER

Güzelim nasıl desem sen bana ilk yazdığında sevgilinle ilgili durumunu (istersen o msjını yine oku) ben böyle bir soğukluk hissetmiştim. falla bir alakası yoktu kişiseldi. falda da eski erkek arkadaşını düşündüğün çıkmıştı eskileri unut derken onu kastetmiştim ama doğru değildir belki hayatına şekil vermeyeyim diye söylememiştim. Sanki aklın diğerinde gibi :( bunu sadece yazdığın mesajlara göre söylüyorum şimdi de falda çıkanları söylim:

Bu seferde aynısı bak şimdi. Bir evlilik olabilir fakat zor olacak bir evlilik. sonunda mutlu olacağın fakat zor olacak bir evlilik. ve bu evlilikte mantığın tamamen yok gibi gözüküyor. Sana sunulan bir takım vaatler var bunları kabul edip nerdeyse yeniden doğacaksın. eski erkek arkadaşın ile şimdiki sözlünün arkadaş olması sorun yaratır mı bilemiyorum kavga falan yok gayet güzel çıktı. ama senin için sorun yaratır ise bilemem?

ewet .. hiç aklımdan çıkmıyor çünkü yarası taze daha, oda yeni nişanlı ama oda beni unutmadığını düşünüyorum. neyse artık geleceğimize bakarız biz. arkadaşıyla inatla başlayan bişi ciddiliğe dönüştü:) ama ilerde bir daha baktığın zaman . eski meski dinleme söyle ne çıkıarsa tamam mı :D:D :d040:birde ben inanmak güwenmek istiyorumm .. nasıl olucak zamanla bilmiyorum zoru da kendim yaratıyorum :dp193:neyse.. :first: bu senin için hislerin çok kuvvetli :hug:

merhaba aşığımsın....benim için bakarmısn...10 günü geçti bakmıştınız önceden...eski erkke arkadaşımın aklında ben varmıyım...başkası varmı hayatında...o yengeç ben ikizler..77,12,9.bir de iş hyatım için bakarmısnınzz...mutlıu olcaam bi iş varmı teşekkür ederim...

arkadaşlar konu yarın aktifleşecek yarın hepinizinkilere bakacağım..

beni atlamışsınız merhaba ben kızımın davasını sormak istiyorum parası gelecek mi? burcum koç bir de benim için bakarsanız? genel sevinirim evlilik varmı ufukta:) 24 65 35

yeni biriyle tanışacaksın bu çok sempatik biri gibi görünüyor ve uzun yılar aradığın mutluluğu bulabileceğin biri.. ama ilişkinize dışardan tepkiler gelebilir bunun için biraz fedakarlık etmen gerekecek. bu kişi mi bilemem ama ailenize yeni bir birey katılacak ve herşeyi değiştirecek. bu sıralar işlerini aksatıyorsun uyuşuk bir tavır içindesin bir an önce toparlanmalısın. sana kin ve nefret duyan insanlar ile bir an önce savaşman gerekiyor

5 10 15 akrep-balıköyle zor durumdayımki umudu hep biyerlerde arıyorum bakarsanız sevinirim...

Meslek hayatında terfi edeceğin bir dönemdesin. aşk hayatında hislerinle hareket edeceksin ve istediğin tam anlamıyla olmasa bile gerçekleşecek. karşındaki kişi ile inatlaşıyorsun ve bu da kavgalara sebep oluyor. uzaktan bakılınca kendini beğenmiş olarak görünebiliyorsun bu tavırların yüzünden.. bir üçüncü şahıs var ve bu sana çok yardımcı olacak. mutluluğu bulacaksın gibi birşey.. aşk anlamında da olmayabilir..

Merhaba,ben aranıza yeni katıldım,banada bakarmısınız,
Adım müjde boga burcuyum,sevdimin adı kaan koç burcu
Sayılar 13,21,41 İlişkimizin şuandaki durumu,beni sevip sevmediğini ve aramızda bir engel olup olmadığını, onunla bir gelecek varmı bakarsınız sevinirim,Şimdiden çok teşekkürler

Canım içinde bu ilişkinin bitmesine dair korkular var ve bu seni biraz doğal olmaktan uzaklaştırıyor. kendini bu kadar yormamalısın. ilişkinde bir ayrılık var. ama tekrar birleşme olasılığı da var.. kendini üzmemelisin bu dönemde. eskiden yaptığın olaylarla yüzleşeceksin ve biraz üzülüceksin. ama sana yapılan haksızlıklara karşı tepkisiz de kalmayacaksın. haksızlık yapmak isteyen insanlara karşı susmaya devam edersen daha çok kaybedeceksin. herşey biraz da sende bitiyor aslında.

canim bende baktirmak istiyorum burcum yay esimin burcu ikizler sayilarim 15 17 28 simdiden tesekkur ederim:kiss:

İlişkinde en büyük engel bazı olayları önemsememen. o anda önemsenmeyecek birşey olabilir ama sürekli önüne çıkıyor.ilişkiniz genelde normal gidiyor aslında. kötü hiçbir şey yok gibi.ikinizin ortak bir beklentisi var gerçekleştirmek isediğinz o şey gerçekleşecek ve ikiniz de çok mutlu olacaksınız. herşeyde hep iki kişi çıktınız o yüzden diyorum. kavgalarınız elbet vardır ama sevgi bağı çok güçlü..
canım bu sıralar alacağın olumsuz haberler yüzünden üzülebilirsiniz. harcamalarınıza da dikkat etmelisiniz şu sıralar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri