1. sevgi10

  sevgi10 Üye Üye

  Kayıt:
  5 Mart 2008
  Mesajlar:
  374
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  18
  Şehir:
  Balıkesir

  Telefon ucuzluyor...

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

  Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Acarer'den müjde var
  < Konu Resmi..>
  Referans ara bağlantı ücretlerinin indirildiğini belirten Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Acarer, 'Buna bağlı olarak telefon görüşme ücreti de % 10 düşebilir' dedi.
  Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, sabit ve cep telefonu görüşme ücretlerinde indirim müjdesi verdi. Kurum İkinci Başkanı Galip Zerey ve Telekomünikasyon İletişim Başkanı Fethi Şimşek'le ortak toplantı düzenleyen Acarer, Telekomünikasyon Kurumu'nun temel politikalarından birinin tarifelerde düşüş sağlamak olduğunu belirterek, Kurum'un 1 Nisan'dan geçerli olmak üzere belirlediği referans ara bağlantı ücretlerinin GSM'de yüzde 30, sabitte yaklaşık yüzde 10 düşüş sağladığını söyledi. Acarer, bunun görüşme ücretlerine de yansımasını beklediklerini vurgulayarak, indirim oranının ortalama yüzde 10 olabileceğini kaydetti.
  'Sabit ücret yasal'
  Telekom'un internet (ADSL) ücretlerini iyileştireceğini, bu konuda çalışmanın sürdüğünü anlatan Tayfun Acarer, "Ya tarifeler düşecek ya da abonelere sağlanan kapasiteler artırılacak" dedi. İkinci Başkan Galip Zerey, bir soru üzerine Telekom'un aldığı sabit ücretin yasalara uygun olduğunu, kurum olarak sabit ücreti desteklediklerini söyledi.


   
Telefon ucuzluyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cep telefonu

  Cep telefonu

  Rüyada cep telefonu ile konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder.
 2. Cepte 'alo' yüzde 30 ucuzluyor

  Cepte 'alo' yüzde 30 ucuzluyor

  Sabit ve mobil hatlar arasında yapılan telefon görüşmelerinde 1 Mayıs'tan itibaren görüşmeler ucuzluyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu yeni arabağlantı tarifelerini açıkladı. 1 Mayıs'tan sonra cep telefonu görüşme ücretleri yüzde 30 ucuzlayacak. Yeni tarifeler uygulanmaya başladığında 1 Mayıs'tan itibaren Turkcell, Vodafone ve Avea'nın cep telefonu görüşmelerinde yüzde 30 indirime...
 3. telefon.

  telefon.

  nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
 4. telefon

  telefon

  telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

Sayfayı Paylaş