Temmuz 2013 anne adaylari....

oh masallah bende fark yok ben zaten sürekli yatiyorum kalktigimdada biraz birsey yapayim deyince hasat oluyorum sanki evi yeniden dayayip dösemisim gibi :S

Ama neden oyle oluyorsun canim acaba suan hastasin diye mi ?cok kotu bir durum ya..hep yatmakta kotu ya allah yardimcin olsun insanin cani sikilir..

aynen canim valla öyle, hic sevmiyorum artik yatmayi
af edersin popom agriyor yan yatiyorum oram agriyor, übür yanima dönüyorum oram agariyor... Daraldim... Su hastalik gecse yavas yavas cikacam biraz disariya aktif olmam gerek böyle olmaz... Yarin mesela 5-10 dakikada olsa yürüsüs yapayim diyorum... ne hareket edersem o kar... Temiz hava alirim en azindan azcikta olsa...

evet canim biraz hareket etsen iyi olur.dunden beri bebisim cok fazla hareket etmeye basladi durmadan hareket ediyor.artik gunduzleride uyumuyor cok hareketli benim kizim..dun dugunde oynadik biz kizimizla hicc yorulmadik sadece ayaklarimiz sisti : hamile oldugumu kimse anlamadi pek ben soyledim inanamadilar hahaha

Smileycim gecmis olsun, umarim simdi iyisindir, ben ilk gebeligimde doguma saatler kala ateslenmistim, zaten hastanedeydim, paracetamol vermislerdi okadar... yatiyorum,, yürüyüs yapamiyorum dogumum zor olcak diyede düsünme, cünkü ben ilk dogumumda dogurana kadar hergün saatlerce yürüyordum... sonuc... bebek dogumda asaga inmedi... yani olmicak oldumu yürüyüs falan fayda etmiyor...

evet canim biraz hareket etsen iyi olur.dunden beri bebisim cok fazla hareket etmeye basladi durmadan hareket ediyor.artik gunduzleride uyumuyor cok hareketli benim kizim..dun dugunde oynadik biz kizimizla hicc yorulmadik sadece ayaklarimiz sisti : hamile oldugumu kimse anlamadi pek ben soyledim inanamadilar hahaha

masallah masallah, cok güzel bir his degilmi tugcecim :D

Smileycim gecmis olsun, umarim simdi iyisindir, ben ilk gebeligimde doguma saatler kala ateslenmistim, zaten hastanedeydim, paracetamol vermislerdi okadar... yatiyorum,, yürüyüs yapamiyorum dogumum zor olcak diyede düsünme, cünkü ben ilk dogumumda dogurana kadar hergün saatlerce yürüyordum... sonuc... bebek dogumda asaga inmedi... yani olmicak oldumu yürüyüs falan fayda etmiyor...

cok süküt iyiyim Gönülcüm... oksürük ve bogaz agrim var ama buna cok sükür....

Insallah zor olmaz ya, rabbim yardimcimiz olsun hepimizinde... Amin
Hareket etmeyi cok istiyorum, bunaliyorum hep yat hep yat... otur.... valla her yerim agriyor... ama yinede sükür ediyorum halime, beterin beteri var öyle degilmi :)

cok süküt iyiyim Gönülcüm... oksürük ve bogaz agrim var ama buna cok sükür....

Insallah zor olmaz ya, rabbim yardimcimiz olsun hepimizinde... Amin
Hareket etmeyi cok istiyorum, bunaliyorum hep yat hep yat... otur.... valla her yerim agriyor... ama yinede sükür ediyorum halime, beterin beteri var öyle degilmi :)

bebis iyi olsunda 9 ay yat bosver... zor oluyor ama bebegimiz icin deger... yine evdesin... 9 ay hastanede yatanlar var, evde insan daha rahat ediyor 3 gün hastanede yattimdaaa canim cikti...

Geri