Temmuz 2013 anne adaylari....

bkmdgryl senin adina sevindim.bebisinde buyumus sevindim siz daha kiyafetler ormeye yeni mi basliyorsunuz biz coktann basladik bitirdik sayilir. smi seninde dr.yonunden hic sansin yok yahu drun kilosunuda soylemesi lazim neden oyle kotu ultrason cihazi varki..olsada soylemek zorunda agirligini elbet goruyordur.sen tekrar dr.degistirmelisin cunku bebisin kilosu cok onemli bazen cok kilolu bebekler olunca erken dogum bile oluyor bunu cok iyi ogrenmen lazim.ayri tili ultrasona bende carsamba gunu gidecegim.

oh oh masallah canim, bende suan 25 haftamdayim o zaman benim oglusumda neredeyse o agirliktadir.. Bana doktor o zaman sadece boyunu söylemisti, ve ultrason aleti cok kötü idi dogru dürüst göremedik bebimi.. Resmi bile net cikmadi.. Ayrintili ultrason diye gittim normal ultrason yapti anlamadim o zaman neden öyle oldu... Dr yeni degistirmistim.. Birdahaki ayrinlti ultrason kacinci haftada olacak biliyormusun.. Bari o zamani iple cekeyim. 26 marta benim kontrolüm var, banada o zaman seker yüklemesi yapilacak bakalim ne cikacak...
Rabbim sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin hayirlisiyla.. Kac kilo aldin canim sen.. Ben simdilik 11 kilo aldim... Ve belim cok agriyor... Migdem cok sükür iyi.
amiiin inş.cnm bırdaha yok ayrıntılı ultrason organları ıcın gırıyorsun ya ona gırdıgımde renklı olarak yuzunu cekecegım ama 25.haftadan once dogru durust cıkmıyor dedı ondan kendısı cagırdı o haftada bende şeker yuklemesıyle aynı gune denk getırdım ben toplamda 7 kılo aldım cnm haftasıyla aynı gıdıyor bakalım bacaklarımız gene onden gıdıyor :) ben bugun bıraz bogazlarım agrıyor ıhlamur yaptım yatıyorum buarada yarında ıkıncı doz tetanosu vurunucam bakalım sızlerde ıyısınızdır umarım hoşçakalın...

tugçecım benım ıkıncı kızım oldugu ıcın dunya kadar buyuk kızımdan kalan hatta cogu ellenmemıs bırsuru kıyafet orgu battanıye bebek yatagı salıncagı yurutecı mama sandelyesı kı hıc kullanamadım kızımda ..vs var oyuzden bunlar ekstra oluyor sonucta kaçkere gıydırıyorsun kı bozulmuyolar artı ben ılk kızım ılk torundu oyuzden yapılan orgu muthıstı ama bunda pek orgu gıydırmeyı dusunmuyorum hazıra yuklenıcem onuda melegımı gormeden cok bısey almıycam bıkac parca aldım penye falan ama kıyafete cesaret edemıyorum cunku dıger kızım 3.5 kılo dogdu ve 40 ı cıktıgında tam 5.650 olmustu yanı cogu seylerı gıydıremeden kaldı kucuk almışım ondan cok cok kucuk almayın tavsıyem cok cabuk buyuyor yaramazlar :)) ay ayyy o gunlerı de bı gorsek..

slm kizlar... ohh ben yokken iyi sohbetler olmus :) Herkezin sagligi yerinde cok sükür...

bende bugün doktordan geldim, hersey yolunda.. ortalama 650 gr, 29 cm, bi güzel poz vermedi yaa.. simarik oglum, yinede dört tane resim verdi doktor... bide migdesi doluydu oglumun ayyy ne tuhaf yaa...
benim 3D/4D randevum 19.04... daha cok var :(

bkmdgryl´cim aynen bende ikinci bebegim oldugu icin alacak cok fazla birseyim yok... Besik, banyo, bebek oyuncaklari v.s. hepsi kizimdan kalma var zaten... sadece erkek-bebek kiyafetleri almam lazim...

smileycim benimde iki hafta öncesi kilosu tam belli degildi, olabilir yani, herzaman göstermiyor ultrasonlar.. bidakine söyler ama birsey.

ha bu arada 11 kilo almisim... inanmiyorummm... ilk hamileliyimde 6 kilo almistim, nerdeyse iki kati...

bide seker testi yaptirdim bugün, sonuclari almadim ama...

amiiin inş.cnm bırdaha yok ayrıntılı ultrason organları ıcın gırıyorsun ya ona gırdıgımde renklı olarak yuzunu cekecegım ama 25.haftadan once dogru durust cıkmıyor dedı ondan kendısı cagırdı o haftada bende şeker yuklemesıyle aynı gune denk getırdım ben toplamda 7 kılo aldım cnm haftasıyla aynı gıdıyor bakalım bacaklarımız gene onden gıdıyor :) ben bugun bıraz bogazlarım agrıyor ıhlamur yaptım yatıyorum buarada yarında ıkıncı doz tetanosu vurunucam bakalım sızlerde ıyısınızdır umarım hoşçakalın...

gecmis olsun canim insallah hafif atlatirsin bogaz agrisni.. iyiyim sükür bende bebide suan rahatiz cok sükür... :)

tugçecım benım ıkıncı kızım oldugu ıcın dunya kadar buyuk kızımdan kalan hatta cogu ellenmemıs bırsuru kıyafet orgu battanıye bebek yatagı salıncagı yurutecı mama sandelyesı kı hıc kullanamadım kızımda ..vs var oyuzden bunlar ekstra oluyor sonucta kaçkere gıydırıyorsun kı bozulmuyolar artı ben ılk kızım ılk torundu oyuzden yapılan orgu muthıstı ama bunda pek orgu gıydırmeyı dusunmuyorum hazıra yuklenıcem onuda melegımı gormeden cok bısey almıycam bıkac parca aldım penye falan ama kıyafete cesaret edemıyorum cunku dıger kızım 3.5 kılo dogdu ve 40 ı cıktıgında tam 5.650 olmustu yanı cogu seylerı gıydıremeden kaldı kucuk almışım ondan cok cok kucuk almayın tavsıyem cok cabuk buyuyor yaramazlar :)) ay ayyy o gunlerı de bı gorsek..

insallah görürüz canim.. bebime sarilmak istiyorum koklamak istiyorum onu... icimde kipir kipir olunca cok mutlu oluyorum

Geri