Temmuz 2013 anne adaylari....

sevindim cnm şeker problemımız yok çok şükür..evet aynen çocuk doğum hamilelik degilde benı dusunduren dıger o yazdıklarım :s

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamıyordum. Nasılsınız? yazışmalarınızı okuyunca burayı ve sizleri özlediğimi farkettim. Ben çok şükür iyiyim.. 5 aylık olduk ve oğlum olacağını öğrendim.. Çok tempolu bir iş hayatı geçirdiğim için bebeğimle bu süreçte çok ilgilenemiyorum.. Siz neler yapıyorsunuz ?

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamıyordum. Nasılsınız? yazışmalarınızı okuyunca burayı ve sizleri özlediğimi farkettim. Ben çok şükür iyiyim.. 5 aylık olduk ve oğlum olacağını öğrendim.. Çok tempolu bir iş hayatı geçirdiğim için bebeğimle bu süreçte çok ilgilenemiyorum.. Siz neler yapıyorsunuz ?

burda güzel oluyor böyle hislerimizi sorunlarimiz paylasmak, tempolu derken stressde degilsindir umarim canim, cünkü stressin bebege zarari var.. Ablamda hamilelignde kostururdu ve cok stress deydi yegenim hastalikli dogdu.. bence kendinni yorma bebegini düsün canim. Yegenim simdi bir yasinda ve halen saglik sorunu bitmedi dr diyor hala stressli bebek.. epiletik hastaligi gibi uykuda krize giriyor ablam hic yalniz birakamiyor yegenimi uyurken bile.. dikkat et bence son 4 ayini iyi gecir, dinlern bol bol canim.. Allah korusun yegenim gibi olursa hic iyi olmaz.. rabbim islerinde kolaylik versin ve saglikli bir evlat nasip etsin canim sana

günaydııııııın kızlarr nasılsınız bakalım ben çok şükür 1 haftalık bi yatak istirahatinden sonra dün gece ilk defa uyudum bugün çok güzel kalktım biraz nette takılayımda sonra kızımı spora götürecem babamız araba pazarında bugün kızkıza takılıcaz bakalım :) buarada 1 haftadır yatıyorum ilk defa açıkhavaya çıkıcam allahım kimseleri yataga baglı bırakmasın çok zorrr :(( kendinize iyi bakın hoşçakalın.....

günaydııııııın kızlarr nasılsınız bakalım ben çok şükür 1 haftalık bi yatak istirahatinden sonra dün gece ilk defa uyudum bugün çok güzel kalktım biraz nette takılayımda sonra kızımı spora götürecem babamız araba pazarında bugün kızkıza takılıcaz bakalım :) buarada 1 haftadır yatıyorum ilk defa açıkhavaya çıkıcam allahım kimseleri yataga baglı bırakmasın çok zorrr :(( kendinize iyi bakın hoşçakalın.....

amin canim, gercekten de öye insan hapis oluyor..
oh masallah eger disari cakacaksan iyisindir demek, masallah Allah iylik / Saglik versin canim...
Sen nerede yasiyordun canim?
Bende bugün yorgun sekilde uyandim halen yatakdayim, omuzumda sanki biri oturuyormus gibi agirlik var herhalde kahvaltidan sonra yürüs yapmak iyi gelecek... bende eger kar ve yagmur olmasa bir yürüse cikarim inallah. Bebim de sakin artik eskisi gibi sabahlari annesini uyatmiyor nedense... dün aksam uyurken bayag canlanmisti simdi sakin sakin yatiyor. O hareket etmeyince onu cok özlüyorum :)

çok teşekkür ederim canım.. çok şükür stresim yok denecek kadar az, günlerim yoğun geçiyor.. bir bakıyorum pazartesi bir bakıyorum cuma..

kızlar yaaa benim canım devamlı çikolata ve şekerli bir şeyler istiyor.. sizde de oluyor mu bu? boş kaldığımda ne yesem diye düşünüyorum ve daha 22 haftamız yeni bitti. şimdiden böyle olunca korkuyorum sonunda kaç yüz kilo olurum diye :)

hadi oglanlari üc´ledik :) gözün aydin cnm.

gecmis olsun canim... evttt yatmak cok zorr... bende bir ay yatmistim... off ne zordu yaa :((

çok teşekkür ederim canım.. çok şükür stresim yok denecek kadar az, günlerim yoğun geçiyor.. bir bakıyorum pazartesi bir bakıyorum cuma..

kızlar yaaa benim canım devamlı çikolata ve şekerli bir şeyler istiyor.. sizde de oluyor mu bu? boş kaldığımda ne yesem diye düşünüyorum ve daha 22 haftamız yeni bitti. şimdiden böyle olunca korkuyorum sonunda kaç yüz kilo olurum diye :)

al bendende okadar... pasta, cikolata, dondurma, kekler... ve ayni senin gibi bos kaldimmi, acaba simdi ne yesem diye düsünüyorum. :) kizimda böyle degildim, belki erkek cocuklarda böyle oluyordur :)

ben eskişehirdeyim cnm dün hava çok güzeldi çıktım bütün gün gezdik ama çok yoruldum bide dönüşüde yürüyerek yaptık gece baya soğuktu üşüdüm çaktırmadım pançoyla çıkmıştım zaten herkesten azarı yedim gelir gelmez yine ilaç attım korkuyorum tekrarlarsa diye ama çokta sıkıldım yaa..sol kaburgamın altında biyerim acıyor neden olduğunu tam neresi olduğunu bilemedim ama öksürürken oldu heralde bugün dinliyorum kendimi işte o yüzden sevmiyorum evde kalmayı insan hep kendini dinliyor :(

Geri