Temmuz 2013 anne adaylari....

Konu, 'Temmuz Ayı Anneleri' kısmında gönül86 tarafından paylaşıldı.

1. handekeremazra

handekeremazra Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geldim kızlar :)

Son düzenleme: 23 Mayıs 2013
  2. handekeremazra

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim kızlar :) bilgisayar çöktü de bayaa uzak kaldım netten.aynen ben de doğum sonrasından endişeliyim.bebeğin sağlığı konusunda vesveselere kapılıyorum bu aralar çoğunlukla ortada bişey yokken. kızlar ya ben doğum iznimi 32.haftada aldım ama evde çok sıkılıyorum offf.emekliliği bekleyip sonra sıkılan tipler gibiyim.okulda olsam bu kadar acıkmıyordum ama evde herşey elimin altında diye 3 saatte bir atıştırıyorum.sabah 72,5 kiloyu gördüm :(
    önümüzdeki salı 34.hafta kontrolümüz var.bakalım hayırlısı.Allah hepimizin yardımcısı olsun,yavrularımıza merhamet etsin inşallah :)

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    canim gecmis olsun iyi barim isin büyük kismi bitti desene oh ne güzel :D:D
    darisi benim basima bizim evde tasinacakya bakalim nereye :S
    Migde yanmasina karsi bak burda bir iki öneri var birini kuzu denedi birinide ben ikiside ise yariyor belki sanada yardimci olur
    ha bide bademi tavsiyse ederim ben bir kac tane yiyince iyi geliyor :D http://www.meleklermekani.com/gebelik/246032-gebelikte-mide-eksimesine-dogal-cozum-burada.html
    bebegin ne kadar olmus dr söyledimi canim...
    rabbim insallah saglikli bir sekilde kucagigna almayi nasip eder canim :D:D

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    bende öyleyim vesveseye kapiliyorum hemen o yüzden uzak duruyorum bilgisayardan felan hadi hayirli haberlerle gel canim dr dan bizidde haberdar et merak ederiz

5. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    slm kizlar sonunda firsat bulabildim ve geldim... gecen haftam komple kizimin bebeklik esyalarini ayirmakla gecti... bi kac oglaninda giyinebileceyi esyalari ayirdim, istemedigim esyalari ayirdim, yika, paketle falan filan derken hafta bitti :) bu haftada eksikleri alip yikayip ütüleyip yerlestirince benim isim bitiyor :) benim suanki tek sorunum, gece uyuyamiyorum, saga sola dönemiyorum.baska bi sikayetim yok allaha sükür ..doktorumda izine gitti bidahaki randevum 06.06. da.. bakalim ne diycek doktor cok merak ediyorum.. ...
    sizlerinde iyi oldugunuza sevindim... kendinize ve bebislerinize iyi bakin öptmmm

6. handekeremazra

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün nst testimiz iyi çıktı.sancı yok.kalp atışı iyi dedi.hayırlısı.artık her hafta nst testine girecekmişim.canım acaip tatlı istiyooor.şekerime dikkat etmeye çalışsam da arada kaçamaklar olmuyor değil :D
    siz neler yaptınız? bebişler nasıl?

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    aynen canimm beniimde canim cok tatlli isityor bende her kontrolde nst ye giriyorum ama benim kontroller 2 hafta arayla her hafta degil.
    bugün iki kisa yürüs yaptim ve ebemin tavsiyesiyle diyete basladim.. insallah fazla kilo almadan dogum yaparim. bugün elim ayagim cok sisti nedense bende anlamadim insallah sabaha tekrar iner, hic rahat bir his degil valla. Sende sisdinmi?

8. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    slm kızlar nabersiniz??benim uykular firari buaralar sizin nasıl?sürekli doğumu düşünmekten uykularım kaçıyor ve de şu lanet mide yanmalarından artık çıldırmak üzereyim ama sabır diyorum kızım için herşeye deger..
    kızlarımın odası geldi nihayet yerleştirdim ve büyük kızımdan kalanları ayırıp yıkadım hazırladım yataklarımız falan hazır bakalım bekliyoruz sabırsızlıkla küçük prensesimizi :) son günüme 23 gün kaldı bugün itibariyle ama sezeryan olcagı için 1 hafta öncesi desek 16 günüm falan kaldı tahminen...yarın son ultrason randevum var anestezi uzmanıyla görüşecekmişim ameliyat günüm belli olucak çok heyecanlıyım bakalım ne olacak tarihimiz hayırlısıyla bi kucagımıza alsak artık inş...

9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    Alirsin insallah canim, neden sezeryani tercih ettin normal olmuyormu? oh masallah az kaldi kavusmana melegine Rabbim saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin canim :D:D Amin

10. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    ben tercih etmedim cnm daha önce demiştim ilkim sezeryan diye direk sezeryan olcaksın dedi doktor zaten...
    neyse kızlar geldim kontrolden ameliyat günümüz belli oldu nasipse ayın 18.de alıcam inş.bebişimi kucagıma çok heyecanlıyım ..bugün elbiselerini ütüleyip astım herşeyi hazır artık önce ablası ve ben sabırsızlıkla bekliyoruz buarada büyük ihtimal isme karar verdik kızımın ismi BEREN olucak inş.diğer kızımın ismide BERİL ikiside uyumlu oldu bakalım.buarada kontrolde midem rahat vermediği için masadan kalktım doktorda noldu diyo dedim ben böyle yatamıyorum midem çok kötü öle diyince sonunda mide hapı verdi keşke 1 ay önce verseydi bugün iyiyim çok şükür son günlerimde rahatla bi uyumak istiyorum ki buna çooook ihtiyacım olucak...şafak 12......

11. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    hadi hayirlsi canim, cok sevindim :D:D rabbim insallah sag saglim kucagina almayi nasip eder.. bebin simdi ne Kadar olmus dr söyledimi?
    Ay senin dogum tarihini duyunca ben heyecanlandim hahaha
    darisi basima ya... masallah

12. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    amiiin inş cnm.2.900 civarı demişti salı günü bidaha çağırdı nst ve anestezi uzm.görüşmeye ogün görüşemedik saLI GÜNÜbidaha gidicem bakalım sonra 1 hafta beklemeye başlıycaz 9 günüm kaldı bakalım...

13. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    hadi hayirlisi canim, rabbim insallah hayirli saglikli bir sekilde bebegini kucagina almayi nasip eder :D

benimde sali günü dr randevum var bakalim ne diycek ne Kadar olmus oglum.... cok merak ediyorum :D:D

14. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    slm Arkadaslar.... inanamiyorum yaa sona geldik :) bkmdgryl ilk sen alcaksin bebisini kucagina... tarihini bilmek güzel olsa gerek..

ben gecek persembe doktordaydim... acil bi durum olmassa normal dogum yapcam insallah. hersey yolunda gidiyor... magnesiumu komple kestik, zaten ben doktor demeden azaltmistim :) sancim falan yok, ama yürümekde baya sorlaniyorum, hemen kilitleniyorum... bu persembe yine NTS yapilcak... artik heran dogum basliyabilir dedi doktor. bu arada Bögürtlem yapragi cagina basladim (himberblättertee) kizimda´da icmistim, dogum süresini kizaltiyor, rahim cabuk aciliyor.. kizimda faydasini görmüstüm, normal dogum yapcaklara tavsiye ederim.. eczanede satiliyor. ( Almanyada öyle :))

alisverisimi yaptim ama hala icimden bi ses, hic birsey almadin diyor :) besik hazir... esyalar yikandi ütülendi... sanirim hersey tamam.... offf biraz daha dursunnn karnimda... hic dogurasim yok... sanki eksik birseyler var...

simdiden herkeze kolay gelsin... allah bebislerimizi sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin.... biraz uzun oldu ama acamiyorum bi türlü interneti....

tuqqce bunu beğendi.
  15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83

Hadi hayirli haberlerini bekliyoruz gönül.Himberblättertee dogum süresini kisaltiyor canim benim bildigim 34ncü haftadan sonra icmeye basliyorsun kolay dogum yapabilmek icin.Bende neredeyse herseyini tamamladim ama banada eksiklikler var gibi geliyor :S

Temmuz 2013 anne adaylari.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

hamılelıgımboyunca burdan konusup bırbırımıze destek oldugumuz anneler sızı kaybettım ve uzuldum hadı gelın bakalım artık konusucak daha cuk seyımız varrrrrrrrrrr
  2. Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

anne adaylari gebelik embriyo cocuk arastirma Araştırmacılar, annenin idrarındaki fitalatların oranı arttıkça çocuklarının zihinsel ve motor gelişiminin daha geri olduğunu saptadı! Plastik maddeleri yumuşatmak için kullanılan, yaygın olarak da mutfak malzemeleri, oyuncak ve kozmetik ürünlerde bulunan fitalatların, anne karnındaki bebeğin zihinsel ve motor gelişimini yavaşlattığı...
  3. Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

birbirlerini anlamaya calisiyorlar : Butun kadınlar hamilelik dönemini farklı duygu ve bedensel değişimlerle yaşar. Bunlar hakkında önceden bilgi sahibi olmak gebeliğe karşı daha bilinçli ve pozitif yaklaşılmasını sağlar. İşte bu özel süreçte her anne adayının bilmesi gerekenler... İkinci üç ay anne adayları için ilk üç aya göre daha sakin geçiyor....
  4. Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

hamilelikte beslenme, hamilelikte beslenme menüsü, hamilelikte beslenme listesi Sevgili Anne adaylarimiz, hamilelikte beslenmemize dahada dikkatli olmamiz gerek. Bunun icin Prof.Dr. Hakan Şatıroğlu örnek bir beslenme Listesi hazirlamis. Örnek beslenme Listesi SABAH: 1 bardak süt, 1 yumurta, 1 dilim peynir, 1 orta dilim ekmek, 1 domates, 1 salatalık, maydanoz, yeşil biber, dereotu...
  5. Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anneleri, anne adayları, Selam Meleklerim, Artik bende bi Anne adayiyim ve cok heyecanliyim, :hamileyim:Tüm Temmuz Anne adaylarini köseme bekliyorm. Hep birlikte ne hissediyorsak ne gibi rahatsizliklarimiz oluyorsa paylasalim sohbet edelim istiyorum. Sevincimizi, heyecanimizi, sikayetlerimizi, endiselerimizi paylasalim..... Rabbim bebek bekleyenlerin hepsine insallah bu...

Sayfayı Paylaş