Temmuz 2013 anne adaylari....

Konu, 'Temmuz Ayı Anneleri' kısmında gönül86 tarafından paylaşıldı.

1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    hadi hayirlis canim :D ccok sevindim adina insallah fazla yorulmadanda tasinirsin :D:D
    benim birdahaki randevuma daha 11 gün var ayin 21ine insallah bende oglusumu görürüm gerci pek ümitlenmiyorum kadinin ultrason agleti o kadar b..tanki ne görcem... sonra hayal kirikligi yasiyorum.. sirf o yüzden dr u degistirsemmi diyorum ama bu 3 cü doktor olacak diyede istemiyorum geri... bakalim sunun surasinda 7 haftamiz kaldi artik oda gececek.... sonra allah kismet ederse kucagimizda insallah :D

tuqqce bunu beğendi.
  2. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    yok cnm bencede değiştirme ne kaldı şunun şurasında..benimkide bi kilosunu söylüyor haftalarını yazıyor okadar amaan diyorum nekaldı yakında alıcam kucagıma inş.. valla bittim bugün annem kardeşim eltimle k.validemde geldi birde gelinimiz öyle böyle hallettik bakalım ama çok yoruldum yaa şimdi anneme geldik burda kalıcaz sabah 7.30da gelicek adamlar bakalım inş.kargaşasız atarız eşyayı öpüyrm..

tuqqce bunu beğendi.
  3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83

hadi hayirlisi canim senin bebis cok büyümüs yahu 2.250 olmus benimki daha 1.200 ama biz 30ncu haftadayiz.demekki birkac haftaya bebis coook kilo alacak. sen nasil tasinacaksin yorulmayacak misin?Insallah rabbim hepimize hayirli dogumlar nasip eder.

- - - Updated - - -

canim sende cok sanssizsin doktor konusunda.olsun hayirlisi insallah az kalmis zaten.kilo durumun nasil senin?

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    valla kilo konusunda suan icin 20 kg aldim.. bakalim daha ne kadar alacagim aslinda pek sorun etmiyorum artik ama etrafimdakiler beni sinir ediyor... dogum hazirlik kursunda bir türk var benden en az 10 kilo fazlasi var yalanim yok.. bugün LIDL de alisverisde gördüm aramizda en fazla iki metre var esine diyorki bak bu benim kursumdaki kadin diyor.. Ana baksana diyor göbegi nasil büyümüs diyor.. ben anneme cicek seciyordum o sirada sinirden selam bile vermedim gicik oldum. duruyor duruyor ay acaip cikmis karni baksana diyor kocasina, nasil cikmis yaaa diyor onun karni benimkinden büyük yaa diyor hahaha sinir oldum sonra ilerledim ablami gönderdim oraya abla git su hamise bak onun karnimi büyük benimkimi diye bide bak benmi siskoyum o mu diye... ablam gülerek geldi geri yanima o senden sisman ve onun karni seninkinden büyük dedi... kiz millet neden bukadar takar elalemin kilosuna anlamam. sanane be kadin benim karnimdan ben senin göbüsü takiyormuyum? öyle degilmi? hahaha neyseki artik güle bilioyrum ona sadece ama o an cok sinir oldum benim duydugumu aptal anlamiyor gibi benim üzerime konusuyor s....k sey...

- - - Updated - - -

aboooo bayag uzun yazmisim hahaha pardon kizlar hahaha

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    Allah kolaylik versin canim insallah.. insallah sende fazla yorulmazsin :D

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83

neee karni nasil cikmis mi diyor suan cok saskinim yaniiiiii.hamile kadinin karni degilde neresi cikarki hahaha ayyy koptum yaniii cok komik bir kadinmis tabiki karnin cikacak hamilesin sen onun karni düpdüz mü yoksa hahaha benim karnimda hic 7 aylik gibi durmuyor ama hiiicc takmiyorum bünyeye göre degisiyor.sen tatli seylerden almissindir canim 20 kiloyu cunku doktorlar diyorki hamilelikte ne kadar tatli yersen o kadar kilo alirmissin amann sanki 100 kilo muydun ki :D:D elbet zayiflarsin ama varya burdaki benim cevremdekilere ben diyorumki 20 kiloda alsam farketmez onlarda diyorki ama sonra veremezsin cok zor olan sana olur diyorlar.hatta burda bir tanidigim 5 kilo aldi hamileliginde oyle dogum yapti cunku cookk dikkat ediyordu yediklerine herseyi yemiyordu kilo almamak icin kesinlikle oyle birsey yapmam öyle yapanlarada cok kizarim :bangin:

smiley bunu beğendi.
  7. handekeremazra

handekeremazra Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar.ben de kısmetse temmuz annesi olacağım.yani normal takvime göre.kız bebekler erken geliyor diyorlar bakalım hayırlısı...32.haftadayım ve doğum iznimi aldım.artık sizlerle paylaşımlarla zaman geçireceğim :)

8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    aynen valla napayim takmiyorum almissim alacagim kadar, azimli olursam ileride veririm olamazsam nedim sisko anne olurum hahaha
    - - - Updated - - -

hg canim aramiza, dogum tarihi tam olarak ne zaman bebegin. Cinsiyetini ögrendinmi?

9. handekeremazra

handekeremazra Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızım olacak kısmetse :) bir oğlum var bi de kızım aramıza katılacak :) 7 temmuz gözüküyor doğum ama sezaryen için 39 hafta yani 1 temmuz gibi olacak inşallah. dün 32.hafta kontrolümüz vardı.2200 gr 45 cm boy dedi dr.Allaha şükür yolunda herşey de benim kilolar noolacak onun endişesindeyim.1.de 18 kilo almıştım bunda da aynı olacak gibi.kilolar nasıl gidecek bakalım... :)

10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    gider canim takma kafana ben 20 kg oladim bende 33. cü haftadayim :D rabbim saglik sihat versin gerisi azimle gider merak etme :D:D
    masallah minigin büyümüs.. benimki ne Kadar oldu eceba.. Sali dr randevum var sabirsizlaniyorum... insallah ultrasonla bakar. Burdaki drlar 32.ci haftadan sonra bakmiyorlarmis ultrasonla.. diyordu dün ebem ... bakalim nolcak hayirlisi artik

11. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    slm kizlar....
    bugün benim is yerinde son günüm :) cok tuhaf duygular icerisindeyim :) artik fazla yazamam buraya, evde acamiyorum, kizim rahat birakmiyor ama firsat buldukca yazarim....

kilo konusu acilmisda, 3 hafta önce arkadas dogum yapti.... hamileyken inanin "YUVARLAK" olmustu, yüzü bacaklari... annaaa kadini bi gördüm taniyamadim, yüzü, bacaklari ip ince... biraz karni kalmis... Sok oldum.. 3 haftada nasil öyle olmus anlamadim... sinirimi bozdu, bide kizkandim :) insallah bizde öyle oluruz...

12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    insallah girme imkanin olurda bol bol sohbet ederiz canim seninle...
    inanirim valla bende sistikce cekilmez oluyorum bazen moralim yerinde olunca aaamaaan diyorum veriri bosverip takmiyorum bile ama bazende kendime aynada bakasim gelmiyor göbegimi seviyorum ama popom kocaman oldu pantolonu cikartinca sok oluyorum bu kadar büyük beden giydigime inanamaiyorum ya :cry:

13. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    gönül, bkmdgryl, hande nerelerdesiniz kizlar??? nasil gidiyor hamisliginiz? merak ediyorum sizi... girin kiz bi araa.... :D:D

14. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    slm kızlaaarr slm smicim arkadaşınız yorgunluktan ölüyor bırak nete girmeyi nefes zor alıyorum :) valla şaka maka sonunda taşındım yerleştim sayılır çok zor oldu bu 8 aylık hamile halimle ben fazla bişey yapmasamda koşuşturmacası yetti çok şükür taşındım yeni evime ama çok zor oldu sagolsun yardımcım çoktu ama yinede herşey senle dönüyo ve mobilya fırın çamaşır mak.aramak beni çok yordu herşey yavaş yavaş yerine oturuyor bakalım bugün yarın kızlarımın odasıda gelince tamam olcak baya bişeyler..
    kilo konusuna gelince ben hala 11.5 kilo almışım öyle duruyorum son 30 günüm falan kaldı bakalım hayırlısıyla tamamlarız inş.kilo mühim değil..
    bebişimin keyfi yerinde hiç durmuyo sürekli kııpır kıpır ve benimde bi dişim kırıldı içi çürük artık doğumdan sonra bakıcam çaresine ilaç kullanmak istemiyorum agrıda olmadıgından...ilk nst mize geçen hafta girdik çok sıkıldım bende panikatak oldugundan bağlanmak biraz canımı sıktı açıkçası .ordada hiç durmadı meleğim elim butondaydı hep :) sonuçlar iyi dedi doktorum demir hapımı 2 ye çıkardı zaten zor içiyorum :( mide yanmalarım artık tavan yaptı dayanamıyorum ama isyan etmemeye çalışıyorum onun dışında bi problem yok çok şükür buarada bi boşlukta doğum çantama bulduklarımı koymaya başladım düngece ilk bezimizi aldık :)) unutmuşum bezalmayı kızım ben taşıycam diye elinden bırakmadı bakalım sonra nasıl olacak :) buarada baya bi kıyafet almışım 2 tanede bit kadar külotlu çorap aldım 2 de elbise bayılıyorum bakmaya yaaa hastane çıkışı annem aldı bende 2 takım hemen giydirmeye aldım birsürüde tek alt üst takımlar falan oldu..amma çok şey birikmiş taşınma telaşından ancak girebildim sizler nasılsınız öpüyrm kızlar...

smiley bunu beğendi.
  15. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    buarada hande sende hoşgeldin aramıza biraz geç oldu ama...doğumdan sonra bakalım girebilcekmiyiz buralara nasıl ne durumda olucaz çok karmaşık duygular içindeyim korkularım endişelerim var sizinde varmı ilk doğumum değil ama aradan uzun zaman geçtiği için endişeleniyorum yapabilcekmiyim bakabilcekmiyim diğer kızımla aramızı nasıl ayarlıycam doğum nasıl kolaymı olucak epidurale cesaret edebilcekmiyim bide gelen giden,yeni eve alışmak....vs birçok şey kafamda dönüp duruyor Allah yardımcımız olsun çok zooorrr.....

Temmuz 2013 anne adaylari.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

hamılelıgımboyunca burdan konusup bırbırımıze destek oldugumuz anneler sızı kaybettım ve uzuldum hadı gelın bakalım artık konusucak daha cuk seyımız varrrrrrrrrrr
  2. Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

anne adaylari gebelik embriyo cocuk arastirma Araştırmacılar, annenin idrarındaki fitalatların oranı arttıkça çocuklarının zihinsel ve motor gelişiminin daha geri olduğunu saptadı! Plastik maddeleri yumuşatmak için kullanılan, yaygın olarak da mutfak malzemeleri, oyuncak ve kozmetik ürünlerde bulunan fitalatların, anne karnındaki bebeğin zihinsel ve motor gelişimini yavaşlattığı...
  3. Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

birbirlerini anlamaya calisiyorlar : Butun kadınlar hamilelik dönemini farklı duygu ve bedensel değişimlerle yaşar. Bunlar hakkında önceden bilgi sahibi olmak gebeliğe karşı daha bilinçli ve pozitif yaklaşılmasını sağlar. İşte bu özel süreçte her anne adayının bilmesi gerekenler... İkinci üç ay anne adayları için ilk üç aya göre daha sakin geçiyor....
  4. Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

hamilelikte beslenme, hamilelikte beslenme menüsü, hamilelikte beslenme listesi Sevgili Anne adaylarimiz, hamilelikte beslenmemize dahada dikkatli olmamiz gerek. Bunun icin Prof.Dr. Hakan Şatıroğlu örnek bir beslenme Listesi hazirlamis. Örnek beslenme Listesi SABAH: 1 bardak süt, 1 yumurta, 1 dilim peynir, 1 orta dilim ekmek, 1 domates, 1 salatalık, maydanoz, yeşil biber, dereotu...
  5. Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anneleri, anne adayları, Selam Meleklerim, Artik bende bi Anne adayiyim ve cok heyecanliyim, :hamileyim:Tüm Temmuz Anne adaylarini köseme bekliyorm. Hep birlikte ne hissediyorsak ne gibi rahatsizliklarimiz oluyorsa paylasalim sohbet edelim istiyorum. Sevincimizi, heyecanimizi, sikayetlerimizi, endiselerimizi paylasalim..... Rabbim bebek bekleyenlerin hepsine insallah bu...

Sayfayı Paylaş