Sızdı diye tahmin ediyorum gecikme yok sızdığı gun sevgilimin adet günüydü iliski sonrasi vajinadan adetteolduğu gibi iki kere normal şekilde kan gelmiş hamilelik riski nedir acill

Selamlar zaten adet olduğu gün diyorsunuz yani adetmiş istediği kadar sızsın ya da şöyle söyleyim tam anlamı ile ilişkiye girip içine bile boşalmış olsanız yine de regl olduğu için risk sıfır rahat olun lütfen.

Merhaba sevgilimle kalçamdan sürtünme yaşadık ve popoma boşaldı hemen sildik peçeteyle fakat vajinaya sızma ihtimali var mıdır

merhabalar ters ilişki içinde bulundu arkadaşım ve makattan cıkartıktaan sonra boşaldı hamile kalma ihtimali varmıdır?

Anal ilişki ile hamile kalınmaz. Bunu benzer sorularda hep belirtiyoruz. Anal bölgede üreme gerçekleşmez sperm vajina içine sızarsa gebelik oluşabilir. Kuşkunuzu gidermek adına test yapabilirsiniz.

Erkek arkadaşımla arkadan ilişki yaşadık arkama boşaldı sıvının orda olduğunu anlayıp hemen kalkıp peçete ile temizledim hamile kalır mıyım

Iyi günler 29 nisan da adetimin başlangıç günüydü 3.4 mayıs gibi bitti. 6 mayısta erkek ark. Anal ilişkiye girdim ben üstteydim ve o an içime boşalma oldu ön tarafa az da olsa bulaştı ve gidip yikadim. Bakireyim ve hic bir önlem almadım şuan idrar tahlili yapsam sonuc doğru çıkarmı adet gunume 10 gun var. Gebelik söz konusumu boyle durumda

Iyi günler 29 nisan da adetimin başlangıç günüydü 3.4 mayıs gibi bitti. 6 mayısta erkek ark. Anal ilişkiye girdim ben üstteydim ve o an içime boşalma oldu ön tarafa az da olsa bulaştı ve gidip yikadim. Bakireyim ve hic bir önlem almadım şuan idrar tahlili yapsam sonuc doğru çıkarmı adet gunume 10 gun var. Gebelik söz konusumu boyle durumda

Sperm vajinaya bulaşmışsa gebelik söz konusu olabilir. Adetiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.

Geri