Merhaba, testin talimatında 10 dakikadan sonrası geçersiz ibaresi yazıyor ki hemen hemen tüm testler böyle . Gebe değilsiniz 10 dakikadan sonrasını dikkate almayın..

İyi günler kız arkadaşımla anal ilişki yaptık kondom yoktu ve boşalmadım da sevgilim de bakire ilişki sırasında vajinaya kayar gibi oldu penis ve hemen durduk ama korktuk sıvı varsa diye ertesi günde sevgilim gün hapı aldı hamile olma riski varmı ?

Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısın dan risktir. Ejakülasyon olmadan da gebe kalınabiliyor. Ertesi gün haplarıda % 100 gebelikten korumaz. Partnerizin gebe kalma olasılığı çok düşük fakat imkansız değil.Adetinde gecikme olursa test yapsın.

merhaba hocam adetimin son gunu erkek arkadasimla arkadan iliskiye girdik ve makatin disina bosaldi ön tarafa geldi mi bilmiyoruz hemen progynova ilacini kullandim 6 gun sonra tekrar adet oldum daha sonra o ilacin dogum kontrol hapi olmadigi ogrendigimde ise bir ay gecti iliski olali psikolojik mi bilmiyorum suan adet gunum ama adetim gelmedi yardimci olur musunuz
Merhaba hocam adet hala olmadım gebelik testi yaptım negatif çıktı ne yapmam lazim

Uzerimde ic camasarim vardi sevgilimde yoktu surtundu makatimda sonra bosaldi ama icime filan degil peceteyle temizledi. Zevk suyu vajinamin yakinina degdi bosalmadan baya once sadece karinla vajina arasi ama daha cok vajinaya yakin. Hamile kalma ihtimalim var mi? Her sitede zevk suyunda da sprem var hamile kalinabilir yaziyor. Ayrica 24 saat gecti ama dogum kontrol hapi alacam bi sey olur mu?

Bu tür birliktelikte gebelik tek koşulda olabilir..Spermler vajinadan içeri sızarsa.Gecikmeniz olursa tedbiren test yapın..

Sızdı diye tahmin ediyorum gecikme yok sızdığı gun sevgilimin adet günüydü iliski sonrasi vajinadan adetteolduğu gibi iki kere normal şekilde kan gelmiş hamilelik riski nedir acill

Geri